Skip to main content

Bydgoszcz: UKW

UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOSZCZY

UKW Bydgoszcz naklejki na legitymację ELS dla kolekcjonerów

UKW BYDGOSZCZ – UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO INFORMACJE PODSTAWOWE

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (UKW) to publiczna uczelnia wyższa w Bydgoszczy, która swą działalność rozpoczęła w 2005 roku, jednak tradycja uczelni sięga 1969 roku. Obecnie na uczelni studiuje około 10 tysięcy studentów. W skład UKW wchodzi 7 wydziałów. Są to: Wydział Administracji i Nauk Społecznych, Edukacji Muzycznej, Humanistyczny, Matematyki, Fizyki i Techniki, Nauk Przyrodniczych, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki oraz Pedagogiki i Psychologii. Poza wydziałami na uczelni działają jednostki międzywydziałowe jak Studium Języków Obcych i Studium Praktyk Zawodowych oraz jednostki ogólnouczelniane takie jak: Centrum Badań Psychologicznych im. Kurta Lewina, Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego i Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

OFERTA DYDAKTYCZNA UNIWERSYTETU KAZIMIERZA WIELKIEGO UKW W BYDGOSZCZY

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego kształci studentów na niemal 50 kierunkach i około 100 specjalnościach. W ofercie dydaktycznej uczelni znajdują się studia licencjackie i inżynierskie, studia magisterskie uzupełniające oraz studia doktoranckie. Na UKW możliwe jest też podjęcie studiów podyplomowych na prawie 40 kierunkach. Studenci mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań w licznych uczelnianych kołach naukowych. UKW rozwija też współpracę zagraniczną. Bierze udział m.in. w programie Erasmus+, który pozwala studentom na udział w wymianie międzynarodowej.

REKRUTACJA NA UKW – UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO BYDGOSZCZ

Wszelkie informacje dotyczące procesu rekrutacji na studia na UKW w Bydgoszczy można zdobyć poprzez kontakt z Działem Rekrutacji i Spraw Studenckich uczelni. Rekrutacja rozpoczyna się od rejestracji internetowej –  w systemie rekrutacyjnym UKW. Kandydaci muszą uiścić opłatę rekrutacyjną. Na niektóre kierunki kandydaci muszą przystąpić do egzaminów wstępnych. Postępowanie kwalifikacyjne odbywa się na podstawie wyników maturalnych.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS NA UKW BYDGOSZCZ (UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO)

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest studentom po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego studenci korzystają już z legitymacji w wersji elektronicznej. Legitymacja ELS potwierdza status studenta i potwierdza jego tożsamość. Upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może też pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS.

LEGITYMACJE STUDENCKIE I HOLOGRAMY STUDENCKIE ELS NA UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO UKW BYDGOSZCZ

Legitymacje studenckie, które posiadają studenci UKW w Bydgoszczy  są identyczne niezależnie od wydziału na jakim studiują. Legitymacje studenci otrzymują po rozpoczęciu studiów licencjackich oraz magisterskich. Legitymację doktorancką otrzymują doktoranci – jest to tzw. ELD – Elektroniczna Legitymacja Doktoranta. Każda legitymacja powinna być poświadczona aktualną naklejką hologramową, która ważna jest przez okres jednego semestru. Po jego zakończeniu studenci muszą udać się do dziekanatów po nowe hologramy els. Naklejki na legitymację studencką powinny posiadać aktualnie na swojej powierzchni laserowo naciętą datę ważności 31-03-20. Naklejki hologramowe do legitymacji studenckiej są obowiązkowym ELS i pozwalają studentom na korzystanie z legitymacji studenckiej.

UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOSZCZY – NAKLEJKI STUDENCKIE NA UKW BYDGOSZCZ DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ 2020 Z NUMEREM SERYJNYM

Naklejki studenckie ELS 31-03-20 to aktualne naklejki na legitymację, które obecnie posiadać mysi każda legitymacja studencka. Hologramy do legitymacji studenckiej posiadają specjalny kod kreskowy. Na każdej naklejce els widnieje inny numer, który składa się z 8 cyfr. Pierwsze trzy cyfry na naklejce els to unikatowy numer uczelni. Każda uczelnia również UKW Bydgoszcz posiada swój własny kod. Dalsze cyfry to numer porządkowy naklejki. Hologramy studenckie na legitymacji studenckiej wcześniej nie posiadały takiego numeru. Każda naklejka zarówno z archiwalnej jak i najnowszej edycji posiadają na swojej powierzchni specjalne oznakowanie w postaci znaku orła, znaku RP oraz laserowo nacinaną datę. Aby nie móc sfałszować naklejek, hologramy do legitymacji studenckiej posiadają także specjalne zabezpieczenie w postaci plastra miodu. Hologramy studenckie els, studenci odbierają w swoich dziekanatach.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ 2020, 2021, 2022 – IDENTYCZNE JAK NA UNIWERSYTECIE KAZIMIERZA WIELKIEGO (UKW) W BYDGOSZCZY

Naklejki studenckie do legitymacji els dostępne są również w wersji dla kolekcjonerów. Każda naklejka to wyjątkowy okaz. Dzięki posiadaniu specjalnego, oryginalnego oznakowania naklejki els do legitymacji mogą stanowić wyjątkowe okazy kolekcjonerskie – filatelistyczno. Hologramy na legitymację dostępne są na wielu stronach internetowych takich jak Olx, Gumtree czy Allegro. Kupując naklejki, należy jednak pamiętać, aby dokładnie sprawdzić ofertę – zapoznać się z opiniami, dokładnie obejrzeć zdjęcia a także przeczytać opisy, ponieważ możliwe jest trafienie na zwyczajne podróbki. Naklejki kolekcjonerskie els oraz ich autentyczność możesz sprawdzić poprzez specjalne oznakowanie, które powinny mieć na swojej powierzchni. Na każdej naklejce powinny się znaleźć symbole takie jak: znak orła, znak RP oraz laserowo nacinana data i specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu. Każdy hologram studencki do legitymacji w wersji kolekcjonerskiej z 31-03-20 posiadać powinien także unikatowy numer seryjny.

Jeśli chcesz zakupić nową lub archiwalną naklejkę kolekcjonerską możesz to zrobić na naszej stronie internetowej. Każda naklejka to autentyczny okaz z niezbędnymi oznakowaniami. Naklejki hologramowe els, które oferujemy to gwarancja najwyższej jakości. Są one identyczne jak na legitymacjach studenckich na UKW Bydgoszcz. Byli studenci, absolwenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego mogą więc zamówić je jako pamiątka swoich studiów. Naklejki sprawdzą się także na prezent dla bydgoskich studentów. Naklejki els kolekcjonerki do legitymacji dostarczamy do wszystkich miast w Polsce, w tym Bydgoszczy. Naklejki możemy wysłać przesyłką kurierską lub do paczkomatu. Jeśli jesteś na terenie Warszawy możesz je także odebrać osobiście. Cena naklejki els kolekcjonerskiej uzależniona jest od daty ważności. Im starsza naklejka ty niższa cena. W swojej kolekcji posiadamy obecnie naklejki kolekcjonerskie 2020, oraz archiwalne wersje 2019. Niedługo miłośnicy naklejek będą mogli uzupełnić swoje kolekcje o nowe okazy – naklejki kolekcjonerskie 2020, 2021. Po nich przyjdzie czas również na naklejki els 2022. Bądź na bieżąco! Zamów nowe hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els już dziś! Przyjmujemy zamówienia 24h/ 7 dni w tygodniu!


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!