Skip to main content

Elektroniczny indeks studencki

Czym jest indeks studencki?

Ta mała książeczka to jeden z najważniejszych dokumentów na studiach. W indeksie zapisywane są wszystkie zaliczenia i egzaminy wraz z ocenami ze wszystkich lat studiów.

Jak wypełnić indeks studencki

Na pierwszej stronie indeksu załączone jest zdjęcie studenta i jego podstawowe dane personalne. Warto zaznaczyć, że na każdej kartce indeksu widnieje imię i nazwisko właściciela, tak aby profesorowie podpisujący się pod ocenami nie musieli za każdym razem sprawdzać pierwszej strony, a w razie kserowania poszczególnych kartek wiadomo do kogo należy dokument. Na stronach oprócz imienia i nazwiska umieszczone są tabelki do wypełnienia: nazwisko wykładowcy, nazwa przedmiotu, liczba godzin (wykłady, ćwiczenia), ocena, data, podpis zaliczenia i (lub) egzaminu.

Indeks elektroniczny

Z racji niewygodnych podróży studentów do wielu katedr po podpis za egzamin wiele uczelni decyduje się na elektroniczny indeks studencki. Rozwiązuje to również problemy np. w momencie zgubienia dokumentu. Niedługo forma elektroniczna będzie tak popularna jak elektroniczna legitymacja studencka ELS, której ważność przedłuża się, przyklejając na tył dokumentu naklejkę z datą ważności. Oryginalne hologramy dla kolekcjonerów dostępne już dziś!

Hologram na legitymację studencką – kup nowy egzemplarz do kolekcji!