Skip to main content

Wrocław: AWF

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO AWF WE WROCŁAWIU

AWF Wrocław nalepki na legitymacje

AWF WROCŁAW – AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO – INFORMACJE O UCZELNI

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (AWF we Wrocławiu) to publiczna szkoła wyższa, która funkcjonuje od 1946 roku. Wcześniej działała jako Studium Wychowania Fizycznego Uniwersytetu i Politechniki we Wrocławiu. Uczelnia składa się z Wydziału Wychowania Fizycznego, Wydziału Fizjoterapii oraz Wydziału Nauk o Sporcie. Przy AWF Wrocław istnieje te Centralne Laboratorium Naukowo-Badawcze. W 2017 roku uczelnia zajęła pierwsze miejsce w rankingu “Perspektyw” wśród polskich akademii wychowania fizycznego.

OFERTA AWF WROCŁAW – CO STUDENCI ZNAJDĄ W AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO?

Akademia Wychowania Fizycznego w ramach 3 wydziałów prowadzi nauczanie na 6 kierunkach studiów zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. W swojej ofercie zawiera studia pierwszego i drugiego stopnia oraz studia podyplomowe i doktoranckie. Uczelnia posiada liczne obiekty sportowe takie jak: wielofunkcyjna hala sportowa, kryta pływalnia, korty tenisowe czy stadion lekkoatletyczny. W ramach AWF funkcjonują też Uniwersytet Dzieci oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Studenci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania w uczelnianych organizacjach studenckich,

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, CZYLI JAK WYGLĄDA REKRUTACJA NA AWF WROCŁAW

Rejestracja na studia na AWF we Wrocławiu odbywa się przez internet. Proces rejestracji został szczegółowo opisany na stronie internetowej uczelni. Kandydaci są zobowiązani do uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. Komisje Rekrutacyjne rozpatrują podania studentów na dane kierunki i weryfikują dokumenty rekrutacyjne. Postępowanie kwalifikacyjne dokonywane jest na podstawie wyników egzaminu maturalnego. Na stronie internetowej uczelni kandydaci mogą znaleźć też harmonogram rekrutacji oraz informacje o wymaganych dokumentach i zasadach przyjęcia na dane kierunki.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS, HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE – WYGODA DLA STUDENTÓW

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to, dokument który potwierdza tożsamość studenta. Umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale także może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane studentom w po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty rekrutacyjnej. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji. Studenci co semestt udaja sie do dziekanatów, by odebrać naklejki na legitymacje. Hologramy potwierdzają status studenta AWF Wrocław i musza być aktualne, by legitymacja była ważna.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO – NOWE HOBBY STUDENTÓW AWF WROCŁAW?

Studenci AWF we Wrocławiu bardzo chętnie zbierają hologramy kolekcjonerskie AWF Wrocław i innych uczelni. To popularne hobby wśród studentów. Hologramy z wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego zbierane są najczęściej na pamiątkę, by po ukończeniu nauki stanowiły miłe wspomnienie i można było spojrzeć na nie w swoim klaserze. Wielu filatelistów nie jest jednak studentami, co nie przeszkadza im wkolekcjonowaniu hologramów uczelnianych. W specjalistycznych sklepach znaleźć można naklejki kolekcjonerskie na legitymację dla róznych uczelni i zebrać niezłą kolekcję.

HOLOGRAMY STUDENCKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS  NA AWF WROCŁAW – SPECJALNE OZNAKOWANIE NAKLEJEK

Hologramy studenckie na legitymację studencką ELS powinny posiadać specjalne oznakowanie. Wśród niezbędnych symboli na naklejkach studenckich els znaleźć się muszą: znak orła, znak rp, laserowo nacinana data oraz numer seryjny. Naklejki studenckie els posiadają też specjalne zabezpieczenie w postaci plastra miodu. Chroni ono naklejki przed fałszowaniem naklejek. Każda naklejka musi posiadać każdy wymagany rozporządzeniem ministerstwa element. Inaczej nie może ona prolongować legitymacji. Wszystkie naklejki są wycinane w standardowych rozmiarach 9 mm x 10 mm. Hologramy studenckie ELS, studenci polskich uczelni, odbierają co semestr w dziekanatach. Każda naklejka ma bowiem swoją datę ważności – albo do 31 marca albo do 31 października danego roku. Wszystkie hologramy studenckie mają naciętą na swojej powierzchni datę ważności metodą laserową. Tą samą metodą nanosi się na naklejkę numer seryjny. Numer seryjny na naklejkach obecnych jest od roku akademickiego 2019/2020. Dzięki aktualnym naklejkom studenckim do legitymacji ELS z numerem seryjnym studenci mogą korzystać z ulg i rabatów studenckich. Naklejki studenckie są więc niezbędnym akcesorium, które pozwala na korzystanie ze statusu studenta.

NAJNOWSZE NAKLEJKI STUDENCKIE 31-03-20 – HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ NA AKADEMIĘ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO AWF WE WROCŁAWIU Z NOWYM OZNAKOWANIEM

Każda naklejka na swojej powierzchni posiadać musi obowiązkowe oznakowanie ustalane przez rozporządzenia ministerstwa. Naklejki na AWF we Wrocławiu, jak i na innych polskich uczelniach wyższych w Polsce zyskały nowe oznakowanie wraz z nowym rokiem akademickim 2019/2020. Na każdym hologramie pojawić musi się poza znakiem orła, laserowo nacinaną datą, znakiem RP także specjalny numer seryjny. Kod numeracyjny na naklejce els to wyjątkowe oznakowanie, każda naklejka posiada indywidualny numer seryjny. Numer ten składa się z 8 cyfr – trzy pierwszy to numer indywidualny uczelni, następne 5 cyfr to z kolei numer porządkowy danej uczelni. Każda naklejka, aby mogła zostać uznana za ważną musi posiadać taki numer. Bez niego nie będzie mogła ona potwierdzić ważności legitymacji studenckiej.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ – IDENTYCZNE JAK NA AWF (AKADEMIĘ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO) WROCŁAW – POCZUJ SIĘ ZNOWU JAK STUDENT!

Każda naklejka na legitymację studencką to wyjątkowy okaz. Specjalne, unikatowe oznakowanie naklejek czyni je wyjątkowymi znaczkami i obiektami filatelistycznymi. Na naklejkach znajdować muszą się specjalne symbole, które pozwalają stwierdzić czy naklejka studencka jest ważna a naklejka kolekcjonerska autentycznym okazem. Naklejki kolekcjonerskie posiadać muszą identyczne oznakowanie jak naklejki studenckie do legitymacji studenckiej. Wszystkie hologramy els dla kolekcjonerów, które znajdziesz na naszej stronie możesz kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Cena naklejki els uzależniona jest oczywiście od kolekcji z jakiej ona pochodzi. Starsze, archiwalne naklejki els charakteryzują się tym, że na ich powierzchni nie ma numeru seryjnego i są one tańsze. Każdy hologram kolekcjonerski na legitymację studencką w naszej kolekcji to autentyczny okaz. Naklejki kolekcjonerskie els zamówić możesz zarówno telefonicznie jak i mailowo. Hologramy dostarczamy zarówno przesyłkę kurierską jak i do paczkomatu. Naklejki odebrać można także osobiście na terenie Warszawy. Zamówienia przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ NA AKADEMIĘ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO AWF WROCŁAW – JAK ROZPOZNAĆ, CZY NAKLEJKA JEST AUTENTYCZNA?

Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencką els mogą służyć jako prezent dla absolwenta uczelni polskiej np AWF Wrocław, lub obiekt filatelistyczny – okaz idealny do kolekcjonerskich zbiorów. Zanim kupisz naklejkę upewnij się że jest ona autentyczna. Na wielu stronach internetowych, forach, allegro roi się od ofert. Sporo z nich to jednak podróbki. Za każdym razem sprawdzaj więc zdjęcia – jeśli naklejka ma niezbędne oznakowanie oznacza to, że jest autentyczna. Ponadto, warto czytać dokładnie opisy oraz opinie o danych naklejkach na legitymację dla kolekcjonerów.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!