Skip to main content

Białystok: UMB

UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU

Białystok UMB naklejki kolekcjonerskie na legitymację

UNIWERSYTET MEDYCZNY UMB – BIAŁYSTOK

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (UMB) to publiczna uczelnia medyczna, która funkcjonuje od 1950 roku. Do 2008 roku znana była pod nazwą Akademii Medycznej w Białymstoku. Obecnie uczelnia składa się z trzech wydziałów. Są to: Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej oraz Wydział Nauk o Zdrowiu. Na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku studiuje 5000 studentów, w tym ponad 300 w języku angielskim. Uczelnia wydaje dwa czasopisma: obecne na Liście Filadelfijskiej – Advances in Medical Sciences oraz Progress in Health Sciences, które znajduje się na liście MNiSW.

CO OFERUJE UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU?

Studenci na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku kształcą się na 14 różnych kierunkach w ramach 3 wydziałów. Unikatowymi kierunkami na UMB są Logopedia z Fonoaudiologią i Elektroradiologia II stopnia. Uczelnia oferuje zarówno studia pierwszego i drugiego stopnia jak i jednolite studia magisterskie oraz studia podyplomowe i doktoranckie. Dodatkowo UMB prowadzi liczne podyplomowe kursy specjalizacyjne dla kadry medycznej. Zapleczem uczelni do prowadzenia badań jest nowoczesne  Centrum Medycyny Doświadczalnej (CMD) Uniwersytetu Medycznego, które funkcjonuje od 2006 roku oraz Euroregionalne Centrum Farmacji i Centrum Badań Innowacyjnych. Studenci mogą też przystąpić do licznych kół naukowych i organizacji studenckich, w ramach których realizowane są badania kliniczne i konferencje naukowe.

REKRUTACJA NA UCZELNIĘ UMB BIAŁYSTOK

Proces rekrutacji na Uniwersytet Medyczny w Białymstoku – jej zasady i harmonogram  szczegółowo został opisany na stronie internetowej uczelni. W zależności od rodzaju zdawanej matury, kandydata obowiązują inne podstawy przyjęcia. Rejestracja odbywa się internetowo przez IRK – system Internetowej Rekrutacji Kandydatów. W celu przystąpienia do procesu rekrutacyjnego wymagane jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA I NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ ELS – CZY WYSTĘPUJĄ NA UMB BIAŁSYTOK?

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system weryfikacji tożsamości studentów. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku również wprowadził te dokumenty w formie elektronicznej. Legitymacja potwierdza status studenta oraz upoważnia do korzystania ze zniżek i ulg studenckich. Legitymacja ELS wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Jej ważność wynosi okres jednego semestru akademickiego. Po upływie tego czasu, należy dokonać prolongaty jej ważności. Odbywa się to przez naklejenie nowego hologramu na legitymację.

UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU – HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE I NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS UMB (BIAŁYSTOK)

Marzeniem każdego dziecka w dzieciństwie jest wykonywanie w przyszłości dobrze płatnego zawodu. Wśród wymarzonych stanowisk pracy znajdują się często również te związane z medycyną. Pierwszym dużym krokiem do spełnienia dziecięcych marzeń z pewnością jest uzyskanie statusu studenta Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz posiadanie ważnej legitymacji studenckiej els z aktualną naklejką. UMB zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce rankingów uczelni medycznych w Polsce, dzięki czemu cieszy się dużym zainteresowaniem osób po profilach biologiczno-chemicznych ukończonych w szkołach średnich z całej Polski. Studenci z różnych zakątków naszego kraju, jak też z zagranicy mogą kształcić się w niej na 14 kierunkach w ramach 3 wydziałów: lekarskiego, farmaceutycznego oraz nauk o zdrowiu. Ponadto czekają na nich liczne koła naukowe oraz organizacje studenckie, dzięki którym młodzi ludzie mogą dodatkowo poszerzać swoją wiedzę. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku oferuje również liczne kursy specjalistyczne adresowane do kadry medycznej.

Co roku UMB spod swoich skrzydeł wypuszcza setki absolwentów, którzy znajdują swoją wymarzoną i dobrze płatną pracę w zawodach tj.: lekarz, pielęgniarka, farmaceuta, stomatolog, czy też ratownik medyczny. To właśnie dla nich, ale również dla obecnych studentów, ciekawą propozycją może okazać się kupno hologramu na legitymację studencką els Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku UMB. W sprzedaży znajdują się zarówno archiwalne, jak również aktualne znaczki białostockiej uczelni. Naklejki mogą okazać się również doskonałą pamiątką dla absolwentów, a także obecnych studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEGO SKLEPU KOLEKCJONERSKIEGO Z HOLOGRAMAMI ELS UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU (UMB)

Nasz sklep kolekcjonerski od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży naklejek na legitymacje studenckie, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy dużą ilość unikatowych emblematów z każdej polskiej uczelni wyższej, w tym również białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Już dzisiaj w naszej bogatej ofercie dostępne są najnowszy hologram els z datą ważności do 31 marca 2020 roku. Jest to bardzo dobra okazja dla wzbogacenia kolekcji doświadczonych filatelistów, jak również osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zbieraniem tych pożądanych znaczków. Niewątpliwie owe przedmioty mogą okazać się również dobrą pamiątką lub pomysłem na prezent dla osób związanych z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku, zarówno dla obecnych studentów i absolwentów, jak również sympatyków tej uczelni.
Hologramy na legitymacje studenckie els są produktami niezwykle pożądanymi na rynku kolekcjonerskim. W związku z tym nasz sklep, chcąc zaspokoić wszelkie oczekiwania doświadczonych filatelistów, oferuje naklejki najwyższej jakości oraz w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu osoby nabywające w naszym sklepie te unikalne okazy będą w pełni usatysfakcjonowani zakupionym towarem.
Dla osób, które wciąż wahają się przed złożeniem zamówienia mamy dobrą wiadomość. Jeżeli zakupiony w naszym sklepie produkt nie spełni pokładanych oczekiwań, masz prawo do jego zwrotu i odzyskania pieniędzy.

NIE CZEKAJ! KUP JUŻ DZISIAJ NAJNOWSZE NAKLEJKI I HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU (UMB)

Dla kolekcjonerów hologramów zdobiących legitymacje studenckie, którzy chcą na bieżąco powiększać swoje kolekcje, mamy bardzo dobrą wiadomość. W sprzedaży dostępne są już najnowsze nalepki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z numerem seryjnym ważne do 31 marca 2020 roku, jak też archiwalne oraz na kolejne roczniki: 2020, 2021, 2022. Zakup w 100% oryginalnych kolekcjonerskich hologramów i naklejek możliwy jest przez nasz sklep 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Naklejka na legitymacje studencka kolekcjonerska els może być Twoja już za chwilę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!