Skip to main content

O nas

Od wielu zajmujemy się kolekcjonowaniem znaczków, emblematów, pocztówek, a zwłaszcza  naklejek studenckich i doktoranckich. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami kolekcjonerstwa i z przyjemnością dzielimy się doświadczeniem z innymi entuzjastami, jak również pomagamy w rozpoczęciu niezwykłej przygody. Za naszym pośrednictwem możesz nabyć przedmioty kolekcjonerskie w tym również bardzo popularne w ostatnich latach naklejki na legitymacje studenckie i doktoranckie. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych unikatowych zbiorach kolekcjonerskich. Zadzwoń, napisz do nas maila lub wyślij sms. Z przyjemnością opowiemy o naszej pasji i odpowiemy na Twoje pytania.

Co nas wyróżnia?

Nasza firma powstała z myślą o pasjonatach, którzy chcą stale powiększać swoje wyjątkowe kolekcje pocztówek, znaczków, emblematów lub naklejek ELS i ELD.  Dzięki nam możesz nie tylko tworzyć unikalne zbiory, ale także wracać myślami do studenckich czasów. Wybierając ofertę naszego specjalistycznego sklepu dla kolekcjonerów, możesz podzielić się swoją pasją z osobami, które doskonale Cię rozumieją. Z myślą o prawdziwych pasjonatach stworzyliśmy miejsce, w którym możesz znaleźć oryginalne przedmioty kolekcjonerskie, w tym naklejki na legitymacje studenckie i doktoranckie, które posiadają wszystkie oznaczenia i zabezpieczenia, jak te wydawane w dziekanatach. Profesjonalne podejście, pasja, wiele możliwości kontaktu i szybka dostawa zamówień przekłada się na pozytywne opinie na forum dla kolekcjonerów. Zapewniamy profesjonalną obsługę, możliwość wyboru sposobu dostarczenia zamówienia, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne promocje. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Hologramykolekcjonerskie24.com

tel. 665 635 541  (odpowiadamy także na SMSy)

[email protected]


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!