Skip to main content

Najczęstsze pytania FAQ

Hologramy ELS – najczęstsze pytania i odpowiedzi

Zobacz jakie pytania nasuwają się kolekcjonerom naklejek ELS i rozwiej swoje wątpliwości dotyczące kolekcjonowania hologramów ELS!

Czy kolekcjonerski hologram ELS będzie pasował do reszty? Jaką mam gwarancję, że hologram kolekcjonerski będzie pasował do moich poprzednich okazów?

Tak. Hologramy kolekcjonerskie jakie sprzedajemy na naszej stronie w niczym nie różnią się od tych, które otrzymasz na uczelniach wyższych w Polsce. Posiadają taki sam kolor, wymiar, wzór orła RP oraz laserowo wyciętą datę ważności. Są zabezpieczone “plastrem miodu” przed ich kolejnym odklejeniem. Hologramy na legitymację, którymi dysponujemy spełniają wszystkie rozporządzenia MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej). Wszystkie nasze kolekcjonerskie hologramy ELS są oryginalne i identyczne do tych z dziekanatu każdej uczelni. Ponieważ posiadamy tylko oryginalne hologramy praktycznie wszystkich uczelni w kraju i zawsze dobieramy identyczne naklejki, aby zachować ciągłość i oryginalność kolekcji nie musisz się obawiać o dopasowanie hologramu kolekcjonerskiego do swojej kolekcji.


Jak dopasuję swoją naklejkę do mojej kolekcji? 

Jeśli chcesz, aby Twoja naklejka kolekcjonerska na pewno pasowała do innych okazów, prześlij nam zdjęcia swoich poprzednich naklejek. Nasi profesjonalni kolekcjonerzy naklejek ELS z łatwością dopasują odpowiednią naklejkę hologramową, którą Ci prześlemy. Dzięki nam nie musisz się obawiać, że dana naklejka może nie pasować do innych obiektów. Gwarantujemy 100% jakości i dopasowanie nowego hologramu ELS do każdej kolekcji. Oferujemy naklejki, które odpowiadają wzorom wszystkich uczelni wyższych.


Czy na pewno otrzymam naklejkę z odpowiednim numerem seryjnym?

Każda nowa naklejka ELS 31-03-2020 w naszej ofercie posiada specjalnie nacinany numer seryjny – ma on 8 cyfr z czego trzy pierwsze są numerem indywidualnym dla każdej uczelni. Posiadamy hologramy niemalże z wszystkimi kodami, dla wszystkich uczelni wyższych. Z łatwością dobierzemy naklejkę również dla Ciebie. Każdemu klientowi, który chce dopasować swoją naklejkę do już uzbieranej kolekcji pomożemy w dobraniu odpowiedniej naklejki.


Czy zakup kolekcjonerskich hologramów ELS jest legalny?

Tak, zakup kolekcjonerskich hologramów ELS nie prowadzi do łamania prawa. Zakup hologramu ELS na legitymacje tylko w celu kolekcjonerskim jest w pełni legalny. Także jego sprzedaż, zakup czy posiadanie, jeśli tylko nie będziesz wykorzystywać go do innych celów, takich jak okazywanie jej kontrolerowi w przypadku dokumentu potwierdzającego status studenta. W sytuacji, kiedy nalepka na legitymację z aktualną datą tworzy tylko kolejną część do Twojej kolekcji, możesz spać spokojnie i nie martwić się, iż łamiesz prawo, gdyż zbieranie hologramów ELS można porównać do kolekcjonowania znaczków pocztowych i nie jest to łamanie prawa w żadnym stopniu. Wiele kolekcjonerów kupując takie znaczki chce przypomnieć sobie błogie czasy studenckie, bądź są zwyczajnymi fanatykami filatelistyki.


Czy naklejając hologram kolekcjonerski na legitymację łamię prawo?

Nasze hologramy są hologramami kolekcjonerskimi. Naklejając taki hologram np na legitymacji studenckiej o ile nie będzie to miało służyć łamaniu prawa (czyli posługiwaniu się takim przerobionym dokumentem jako autentycznym) a jedynie celu kolekcjonerskim – jest prawnie dopuszczalne. Niedopuszczalne jest jedynie używanie takiej legitymacji jako autentycznej i osiąganiu z tego tytułu korzyści.


Czy zakup hologramu ELS przez Allegro, OLX, Gumtree lub też Ogłaszamy 24  jest bezpieczny?

Nie, niestety nie jest on bezpieczny. Osoby, które dokonują sprzedaży na takich portalach mogą często sprzedać Ci produkt, który nie będzie zgadzał się z potwierdzonym opisem na stronie czy Twoimi osobistymi wymaganiami, szczególnie jeśli są to kolekcjonerskie hologramy ELS. Lepiej jest zakupić nalepkę studencką od firm, które profesjonalnie zajmują się taką sprzedażą. Wtedy nie będziesz miał żadnych obaw, iż jej wzór czy data nie będzie zgadzać się z tą, którą pierwotnie zamawiałeś/aś. W dodatku taka firma jak nasza nie udostępnia ani nie przetwarza Twoich danych osobowych a co za tym idzie masz pełne poczucie bezpieczeństwa oraz anonimowości.


Jak mogę zapłacić za zamówione hologramy ELS?

Za hologramy możesz zapłacić w następujące sposoby:

  • odbiór osobisty – gotówką
  • wysyłka (kurier pobranie – gotówkowo) ze sprawdzeniem zawartości
  • paczkomat (płatne online jak paczka dojdzie – dostaniesz link do opłacenia na maila i sms. Dopuszczalne metody: przelewy24, przelew, blik, karta kredytowa itp…

Po co mam wysyłać zdjęcia posiadanych naklejek?

Zawsze przy zamawianiu online prosimy o zdjęcie posiadanych naklejek, by dopasować takie same do kolekcji. Bowiem nieraz sami kolekcjonerzy potrafią zbierać naklejki z różnych źródeł i uczelni – a chcemy dopasować by kolekcja była jednolita z tą już posiadaną.


Czy istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze zamówienia?

Tak. Biorąc pod uwagę fakt ile istnieje oszustów dokonujących sprzedaży na różnych stronach internetowych, chcemy abyś poczuł/ła się bezpiecznie i pewnie, iż nasza paczka z hologramem ELS dotrze do Ciebie w takim stanie, jak powinna. Dlatego udostępniamy w naszej ofercie przesyłkę za pobraniem, która umożliwia płatność przy odbiorze.


Jak szybko mogę się spodziewać wysyłki zamówionego hologramu kolekcjonerskiego?

Jeśli złożysz zamówienie do godz 18:00 w dni robocze, hologram wyślemy jeszcze tego samego dnia.  Zamówienia złożone w godzinach wieczornych realizowane są następnego dnia. Z reguły przesyłki kurierskie są z dnia na dzień (max do 2dni), a paczkomaty również 1-2dni robocze. Jeśli jesteś z Warszawy – to paczkomat jest zawsze z dnia na dzień. Lub też możliwy jest odbiór osobisty w ciągu całego dnia (również w weekendy). Ważne by w zamówieniu podać wszelkie niezbędne dane do realizacji wysyłki.


Skąd dowiem się, że moja przesyłka jest już w drodze?

Po wygenerowaniu listu przewozowego otrzymasz informację na maila jaki jest status twojej przesyłki.


Co w przypadku jeśli przesyłka nie dotrze na miejsce? Lub gdy hologram zostanie uszkodzony?

W takim przypadku koniecznie prosimy Cię o kontakt e-mailowy z nami oraz niezwłoczne zgłoszenie sprawy. Nasza firma w jak najszybszy i dogodny dla Ciebie sposób rozwiąże zaistniałą sytuację. Jak najbardziej rozumiemy takie sytuacje, jednak nie są zależne od nas, dlatego prosimy o szybką wiadomość i wszystko zostanie rozwiązane prokliencko (łącznie z wymianą uszkodzonego hologramu kolekcjonerskiego).


Czy mogę zwrócić naklejkę kolekcjonerską els, jeśli okaże się, że nie pasuje?

Tak. Przyjmujemy zwroty nieuszkodzonych hologramów.


Rożni mi się czcionka hologramu. Co zrobić🟢

Jeżeli zakupiony hologram ma inną czcionkę bezpłatnie wymienimy na inny model.


Dlaczego na serwisach takich jak Allegro, OLX, Gumtree czy chociażby Ogłaszamy24 naklejki są tańsze? Z czego wynika, że serwisy ogłoszeniowe oferują zwykle hologramy kolekcjonerskie taniej niż strony specjalistyczne?

Istnieje wiele portali, które oferują tańszą sprzedaż kolekcjonerskich hologramów ELS. Posiadają ciekawy opis i realistyczne zdjęcia zachęcające swojego odbiorcę do skorzystania z ich asortymentu. Jednakże należy być uważnym, ponieważ wiele z nich ma zamiar oszukać klienta, szczególnie w okresie października czy marca, gdzie zapotrzebowanie jest o wiele większe niż w innych miesiącach oraz kolekcjonerzy szukają nalepek na legitymację z ważną datą by wzbogacić swe kolekcje. Bardzo często zdjęcia hologramów odbiegają znacząco od rzeczywistości. Hologramy są nieoryginalne, nie spełniają wytycznych z rozporządzenia Ministra ds. Szkolnictwa Wyższego. Są niewiadomego pochodzenia, a jakość wykonania wskazuje iż są to chińskie podróbki. Tańsza cena wynika więc z faktu, iż nieoryginalne hologramy robione są niezgodnie z wytycznymi Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego (wcześniej MEN) a co za tym idzie ich jakość pozostawia bardzo wiele do życzenia (potrafią odbijać nienaturalnie światło, nie mają znaku RP a nieraz i orła). U nas kupujecie Państwo w pełni oryginalny egzemplarz który niczym nie różni się od tych hologramów wydawanych na dziekanatach uczelni wyższych w Polsce. Niektórzy pseudo sprzedawcy wyłudzają dane, nie mając zamiaru wykonania wysyłki. W dodatku bardzo rzadko proponują płatność przy odbiorze, co już powinno skłonić Cię do namysłu czy rzeczywiście jest to osoba, od której można dokonać fizycznie zakupu. Często na Allegro czy OLX sprzedawane są podróbki, które w ogóle nie przypominają oryginału wydawanego na uczelniach wyższych w całej Polsce. U nas masz możliwość na żywo zobaczenia hologramu, a przez to nie kupujesz “kota w worku”. Ponadto umożliwiamy wysyłkę za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości. Liczne grono zadowolonych kolekcjonerów jest najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych egzemplarzy kolekcjonerskich.


Czy każda uczelnia w Polsce posługuje się hologramami na legitymację ELS? Jakie wymiary powinna mieć naklejka ELS?

Tak, każda uczelnia posługuje się hologramami na legitymację ELS. Naklejki powinny mieć wymiary 9mm x 10mm.


Czy można w jakiś sposób odróżnić hologram kolekcjonerski od tego wydanego w dziekanacie?

Posiadamy tylko oryginalne hologramy kolekcjonerskie (spełniają wszystkie wymagania MEN/Szkolnictwa Wyższego zawarte w rozporządzeniu), zatem są takie same jak w dziekanatach i niczym się nie różnią. Prócz celu ich nabycia (zakup u nas jedynie w celu kolekcjonerskim).


Czy wszystkie uczelnie posiadają takie same hologramy studenckie? chciałbym kupić egzemplarz, ale nie wiem czy będzie mi pasował?

Niektóre hologramy różnią się między sobą, dlatego zawsze prosimy o wysłanie zdjęcia posiadanych naklejek ELS lub o podanie uczelni o jaką chodzi kolekcjonerowi, aby dopasować taki sam model.


Czy oferowane kolekcjonerskie hologramy ELS spełniają wymogi Szkolnictwa Wyższego (dawnego MEN)?

Tak, sprzedawane przez nas hologramy są zgodne w 100% z wytycznymi Ministra ds. Szkolnictwa Wyższego w Polsce o przebiegu studiów i dokumentacji przebiegu studiów.


Czy hologram można odkleić od legitymacji ELS?

Odklejenie hologramu wiąże się z jego uszkodzeniem.


Czy odklejony hologram traci swoją wartość kolekcjonerską?

Tak, ponieważ przy odklejaniu hologram uszkadza się.


Czy można wymienić naklejkę na nową jeśli zostanie uszkodzona w trakcie klejenia?

W przypadku uszkodzenia hologramu przez klienta prosimy o wysłanie zdjęcia z uszkodzeniem, zazwyczaj dokonujemy wymiany na nowy.


Czy kolekcjonerskie naklejki mają znak orła i zabezpieczenie przed odklejaniem?

Tak, hologramy mają znak orła oraz pod odpowiednim kątem symbol RP, są zabezpieczone przed odklejeniem. Nie ma możliwości przeklejenia hologramu, ponieważ przy próbie odklejenia ulega on uszkodzeniu.


Czy hologramy na legitymacje ELS, które oferujecie, mają laserową przezroczystą datę ważności? Czy kolorową (czarną lub zieloną)?

Data znajdująca się na hologramie zawsze jest przezroczysta. Po naklejeniu data ma kolor płaszczyzny, na którą została naklejona.


Dostałem naklejkę z białą datą, a chciałem z zieloną. Czy oznacza to że hologram nie jest oryginalny?

Naklejki posiadają przezroczystą datę, oznacza to że mają kolor płaszczyzny na której się znajdują. Więc hologram znajdujący się na blistrze papieru ma kolor blistra papieru (czyli biały).


Czy naklejki na każdy semestr wyglądają tak samo?

Hologramy na każdy semestr wyglądają tak samo, różnią się jedynie datą.


Jak sprawdzić czy dany hologram ELS  jest oryginalny?

Każdy oryginalny hologram powinien posiadać: znak orła, znak RP, laserowo przyciętą datę oraz powinien mieć wymiary 9mm x 10mm.


Czym jest zabezpieczenie plastra miodu🟢 Co to jest, na czym polega?

Zabezpieczenie plastra miodu jest oznaką oryginalności hologramu. Oznacza to, że po odklejeniu hologramu zostaje widoczny znak podobny do plastra miodu i co się z tym wiąże hologram traci ważność.


Czy hologramy studenckie na uczelniach mają jakieś specjalnie kody, mikroprocesory, wbudowane czipy? A same hologramy kolekcjonerskie?

Zgodnie z rozporządzeniem MEN każda z uczelni ma specjalny kod, który znajduje się pod datą. Naklejki nie posiadają żadnych mikroprocesorów, czipów ani tym bardziej elementów elektronicznie scalonych. Podobnie jest z naklejkami kolekcjonerskimi.


Co w przypadku, kiedy  jeszcze nie posiadam żadnych hologramów?

W przypadku, kiedy dopiero zaczynasz kolekcjonować hologramy nadajemy ten najpopularniejszy model, lub podaj nam nazwę uczelni z której chcesz zbierać hologramy.


Czy hologram ELS na studiach licencjackich różni się od magisterskich?

Nie, niczym się nie różni. Hologram ELS na studiach licencjackich wygląda tak samo jak na studiach magisterskich. Nie różnią się niczym, jedynie laserowo wyciętą datą, która świadczy o dacie ważności hologramu na kolejne pół roku. Hologramy te są również wydawane w dziekanacie uczelni w każdy październik czy marzec dając gwarancję statusu studenta. Niezależnie czy jesteś na studiach dziennych, zaocznych, magisterskich czy licencjackich – hologramy wizualnie wyglądają tak samo czyli mają identyczny wymiar, kolor, wzór orła RP oraz laserowo wyciętą datę ważności legitymacji. Mają również takie samo znaczenie, czyli dzięki hologramom na legitymacji zyskujesz prawo do ulgi studenckiej. Tyczy się to również każdej uczelni w Polsce, na przykład Uniwersytetu Warszawskiego czy Jagiellońskiego.


Dlaczego otrzymałem/am hologram ELS z przyszłą datą?

Każdy hologram ELS wydawany jest dwa razy do roku, czyli w październiku i w marcu. Laserowo wycięta na nich data świadczy o ich terminie przydatności. Nie jest to nic dziwnego, że otrzymałeś/aś nalepkę studencką z przyszłą datą, ponieważ dzięki temu masz możliwość korzystania z ulg studenckich na kolejne pół roku. Kiedy zaczynasz naukę w semestrze zimowym, otrzymasz hologram z datą 31-10-XX, zaś jeśli w semestrze letnim to data na nalepce będzie 31-03-XX. Każda taka data świadczy o ważności Twojego statusu studenta przy równoczesnej możliwości korzystania z wielu ulg studenckich we wszystkich miastach w Polsce, niezależnie gdzie rozpocząłeś/aś swoje nauczanie.


Co jeśli miałem/am przerwę w kolekcjonowaniu? Czy muszę mieć wszystkie kolejno ustawione daty? Czy jeśli brakuje mi kilku wcześniejszych edycji, powinienem je uzupełnić?

Nie musisz mieć wszystkich dat w swojej kolekcji, jeśli tego nie potrzebujesz. Wszystko oczywiście zależy od Twoich upodobań i ambicji. Jeśli po ukończeniu studiów miałeś/aś przerwę w kolekcjonowaniu, lecz naszła Cię chęć do zbierania takich nalepek, wystarczy zakupić dwa, lub trzy hologramy z datą wcześniejszą. Nie ma potrzeby zakupu starszych, które mogą zalegać w Twojej kolekcji, zajmując miejsce na nowsze hologramy ELS. Jednak jeśli dążysz do kolekcji, która nie będzie miała żadnych luk, a wszystkie daty hologramów ELS będą precyzyjnie kolejno koło siebie ustawione, nic nie szkodzi na przeszkodzie. Posiadamy wiele takich pozycji w serii archiwalnej i znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz. To wszystko więc zależy wyłącznie od kolekcjonera. Im kolekcja pełniejsza tym większą wartość przejawia. Spotykamy się z różnymi podejściami. Jeden kolekcjoner potrafił zostawić sobie na pamiątkę legitymację z dawnych czasów studenckich, gdzie miał przerwy pomiędzy hologramami dziekanatowymi bowiem a to spóźniał się z zaliczeniem semestru, kto inny brał urlop dziekański (tzw dziekankę). Więc przerwy spotykane były nawet już u samych studentów. U nas zawsze dobierzemy wszelkie brakujące daty, jeśli postanowisz zebrać i uzupełnić swoja kolekcję. Z reguły wystarczy pełen ostatni rok, lub dwa aby kolekcja spełniania oczekiwania nabywców.


Co zrobić jeśli na mojej legitymacji nie ma już miejsca na hologram ELS?

Jeśli na Twojej kolekcjonerskiej legitymacji brakuje już miejsca na kolejne hologramy semestralne ELS, najlepszym rozwiązaniem będzie wyrobienie nowego blankietu na którym przykleisz ciąg dalszy aktualnych nalepek. Niestety często jest to uciążliwe, dlatego istnieje także szansa na odklejenie tych starszych, już nieaktualnych hologramów ELS i przyklejenie najnowszych. Jeśli zbieramy hologramy na karcie kolekcjonerskiej i tam widzimy już brak miejsc – można śmiało odkleić stare daty, w ich miejsce jesteśmy w stanie przekazać najnowsze nabytki tak by kolekcja miała możliwie najbardziej aktualne roczniki. Dzięki temu będziesz mógł/mogła swobodnie kontynuować swoją kolekcję hologramów Elektronicznej Legitymacji Studenckiej z nowymi wydaniami studenckich okazów. Posiadamy ostatnie lata w kolekcji – więc jak będzie taka potrzeba możemy uzupełnić ostatnie lata.


Czy hologram ELS różni się w przypadku studentów i doktorantów?

Tak, różnią się, ponieważ hologram dla doktorantów wydawany jest tylko raz do roku. Jednakże różnicą nie jest ogólny wzór całego hologramu, czyli kolor, orzeł RP, wymiar i zabezpieczenia nalepki studenckiej są takie same. Inna jest tylko laserowo wycięta data, gdyż studia doktoranckie trwają tylko jeden semestr akademicki, który kończy się 30 września. Dlatego ważność na Elektronicznej Legitymacji Doktoranckiej ELD będzie zaznaczona z datą 30-09-XX.


Jakie otrzymuje ulgi studenckie posiadając ważną legitymację studencką w trakcie studiów?

Posiadając status studenta, dzięki legitymacji studenckiej z ważnym hologramem ELS otrzymujesz 50% zniżki na przejazdy komunikacją miejską w każdym mieście w Polsce (bez limitu wieku), a także kolejową PKP (do 26 roku życia) czy międzymiastową PKS w wysokości 51%. Jednak to nie wszystko, uzyskujesz również możliwość na korzystanie ze zniżek w wielu miejscach kultury, np. w muzeach, galeriach sztuki, kinach. Kawiarnie, bary mleczne czy kluby również udostępniają swoje rabaty, możemy spotkać je także w wielu klubach sportowych.  Oczywiście rozpatrujemy sytuację osoby która ma ważny status studenta na swej uczelni wyższej. Na naszej stronie możesz natomiast nabyć hologramy jedynie w celu kolekcjonerskim (stąd nazwa hologramy kolekcjonerskie), które wzbogacą Twoją kolekcję w klaserze czy na kolekcjonerskiej legitymacji. Co oznacza, iż nie można używać ich jako prawdziwych w celu osiągania nienależnych prawnie korzyści majątkowych. Opisuje to dokładnie artykuł 270 Kodeksu Karnego.


Czy po zakupie hologramu mogę korzystać z różnych zniżek przysługujących studentom?

Nie, sprzedawane przez nas hologramy służą tylko do celów kolekcjonerskich, a to znaczy, że nie można posługiwać się nimi aby uzyskać zniżki.


Co, jeśli podczas kontroli PKP okaże się, że mój hologram jest nielegalny?

Hologramy przez nas sprzedawane służa jedynie celom kolekcjonerskim . W związku z czym używanie ich jako autentycznych np podczas kontroli PKP jest łamaniem prawa i jest ściśle zabronione.


Czy posiadacie również legitymacje?

Nie. Sprzedajemy jedynie hologramy kolekcjonerskie, znaczki pocztowe, emblematy kolekcjonerskie. Nie zajmujemy się dokumentami kolekcjonerskimi.


Czy otrzymam zniżkę, jeśli zamówię więcej naklejek?

Oczywiście, przy zakupie większej ilości naklejek studenckich cena podlega negocjacji.


Czy naklejki są kodowane?

Hologramy posiadają tylko kod uczelni.


Co oznacza kod na naklejce ELS

Każda uczelnia posiada swój indywidualny kod jest to wymóg MEN.


Jak sprawdzić jaki indywidualny kod uczelni ma numer seryjny uniwersytetu, której naklejkę ELS chcę zakupić? Jaki numer seryjny ma moja uczelnia?

W momencie składania zamówienia możesz podać nazwę uczelni, wtedy wysyłamy naklejkę z odpowiednim kodem, lub możesz kod sprawdzić sam na naszej stronie. Wykaz kodów wszystkich uczelni znajdziesz na naszej stronie www.


Czy można legalnie kupić naklejkę na legitymację studencką?

Legitymacje studenckie do celów kolekcjonerskich można kupić w naszym sklepie internetowym z szybką dostawą na terenie całego kraju. Legitymacje ELS nie różnią się wyglądem ani sposobem zabezpieczenia, ale mogą być wykorzystywane jedynie do celów kolekcjonerskich. Posługiwanie się naklejką ELS w innych celach jest niezgodnie z polskimi przepisami prawnymi.

Naklejki na legitymację ELS wyróżniają się holograficzną powierzchnią, 8 cyfrowym kodem zawierającym kod uczelni oraz numer seryjny, znakiem orła widocznym jedynie pod odpowiednim kątem, laserowo ciętą datą ważności w formacie dzień-miesiąc- rok oraz zabezpieczeniem w postaci plastra miodu. Unikatowy wygląd naklejek na legitymację studencką sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na kolekcjonowanie hologramów ELS. W świetle obowiązujących przepisów, zakup naklejki na legitymację studencką do celów kolekcjonerskich jest legalny. Sprawdź najnowsze hologramy ELS 31-10-2022 i 31-03-2023 dostępne w naszej ofercie. Na naszej stronie znajdziesz oryginalne naklejki na legitymację studencką uczelni publicznych i prywatnych.


Czym są godziny dziekańskie?

Godziny dziekańskie zwane również rektorskimi są dodatkowymi godzinami wolnymi, które ogłasza dziekan lub rektor. Godziny dziekańskie obejmują lektoraty i WF, godziny dziekańskie nie obejmują WF u i lektoratów.

Godziny dziekańskie, podobnie jak dni rektorskie, ogłaszane są przez rektora lub dziekana uczelni wyższej. Godziny dziekańskie są dodatkowymi godzinami wolnymi od zajęć z wyłączeniem lektoratów i WFu. Informacja o godzinach dziekańskich dostępna jest w dziekanacie i na stronie internetowej uczelni.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!