Skip to main content

Kraków: AWF

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

AWF Kraków hologramy studenckie oryginalne dla kolekcjonerów

AWF W KRAKOWIE – INFORMACJE PODSTAWOWE

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie to uczelnia publiczna, która funkcjonuje od 1950 roku. Akademia Wychowania Fizycznego im.Bronisława Czecha w Krakowie należy do jednej z czołowych i najlepiej ocenianych awf-ów w kraju. Krakowska uczelnia od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach, choć początki działalności edukacyjnej sięgają aż 1893 roku. W skład AWF w Krakowie wchodzą trzy wydziały: Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu, Rehabilitacji Ruchowej oraz Turystyki i Rekreacji. W ramach uczelni działa też Studium Języków Obcych oraz Klub Sportowy AZS AWF Kraków. Obecnie na uczelni kształci się ponad 4 tysiące studentów i studentek. W 2018 w rankingu szkół wyższych “Perspektyw” Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie otrzymała tytuł najlepszej Akademii Wychowania Fizycznego. Oferta edukacyjna jest stale rozwijana i dostosowywana do aktualnych trendów na rynku pracy. AWF w Krakowie proponuje studia stacjonarne i niestacjonarne, magisterskie i podyplomowe, a także wiele interesujących kursów i szkoleń. Na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie studiowali tak znani i utytułowani sportowcy jak tenisistka Agnieszka Radwańska oraz gwiazda skoków narciarskich Kamil Stoch.

HISTORIA AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

Początki działalności edukacyjnej krakowskiej uczelni sięgają 1893 roku, jednak jako samodzielna jednostka działa od 1950 roku, a pod nazwą Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha od 1972 roku. Co ciekawe, początkowo działalność edukacyjna prowadzona była na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego zanim powołano do życia samodzielną jednostkę. Warto dodać, że w początkowych latach działalności prowadzono zajęcia dla kandydatów na nauczycieli wychowania fizycznego w ramach dwuletniego Kursu Naukowego. Rozwój uczelni jest ściśle powiązany z burzliwą historią Polski, która miała znaczący wpływ na losy krakowskiego AWF-u. Dzisiaj Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha  w Krakowie cieszy się wysoką pozycją w rankingach oraz niesłabnącą popularnością wśród kandydatów, a także znanych sportowców, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

AWF KRAKÓW – OFERTA DYDAKTYCZNA

Na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie studenci kształcą się na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz studiach doktoranckich i podyplomowych. Studia prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Na uczelni organizowane są też kursy trenerskie i instruktorskie. AWF w Krakowie uczestniczy w programie Erasmus+, który umożliwia studentom udział w wymianie międzynarodowej. Przy uczelni funkcjonują też: Koło PTTK, Koło PCK oraz koła naukowe, które umożliwiają studentom rozwój zainteresowań i pasji.

REKRUTACJA NA STUDIA NA AWF W KRAKOWIE

Kandydaci na studia na cenionej krakowskiej uczelni mogą wybierać wśród wielu interesujących kierunków na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Rekrutacja na studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbywa się przez internet w ESR – Elektronicznym Systemie Rejestracji kandydatów. Kandydaci logują się przez Portal Rekrutacyjny. Zasady rekrutacji, kryteria postępowania kwalifikacyjnego oraz inne niezbędne informacje dotyczące rejestracji dostępne są na stronie internetowej uczelni. W procesie rekrutacji bierze się pod uwagę oceny z przedmiotów kierunkowych na świadectwie dojrzałości oraz wyniki egzaminów wstępnych. Więcej szczegółów o terminach i wymaganych dokumentach można znaleźć na stronie internetowej Akademii Wychowania Fizycznego im.Bronisława Czecha w Krakowie.

AWF w Krakowie kup teraz – hologramy kolekcjonerskie

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Studenci Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie otrzymują za odpowiednią opłatą Elektroniczną Legitymację Studencką – ELS. Legitymacja potwierdza status studenta oraz jego tożsamość. Ważność legitymacji trwa semestr akademicki, po upływie tego czasu należy dokonać prolongaty ELS. Elektroniczna Legitymacja Studencka może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz miejskiej.

NAKLEJKI SEMESTRALNE NA LEGITYMACJĘ ELS AWF W KRAKOWIE JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

Krakowska uczelnia cieszy się uznaniem i niesłabnącą popularnością nawet wśród gwiazd sportu. Z pewnością studia  na krakowskim AWF-ie dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń, jak chociażby wspólna edukacja z medalistami olimpijskimi. Dla wielu osób możliwość osobistego poznania cenionych polskich sportowców jest niesamowitym przeżyciem, które pozostaje w pamięci na długie lata. Dla studentów i absolwentów doskonałym prezentem będzie naklejka semestralna na legitymację ELS krakowskiej akademii. Hologramy kolekcjonerskie ucieszą również zapalonych kolekcjonerów naklejek na legitymację studencką. Jeśli chcesz mieć wyjątkową pamiątkę z lat studenckich lub podarować niezwykle sentymentalny prezent znajomemu absolwentowi, zadzwoń do nas i sprawdź dostępność hologramów kolekcjonerskich AWF w Krakowie.

AWF W KRAKOWIE- NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to nowoczesny system weryfikujący tożsamość studentów. Legitymacja ELS umożliwia korzystanie z ustawowych zniżek w środkach transportu publicznego, instytucjach kulturalnych, a także z wielu promocji i rabatów w prywatnych firmach z sektora usługowego czy turystycznego. Dla wielu studentów jest to spore odciążenie i tak zwykle małego budżetu. Uzyskanie legitymacji studenckiej ELS jest możliwe po złożeniu odpowiedniego wniosku oraz uiszczeniu opłaty. Elektroniczna Legitymacja Studencka jest ważna przez cały semestr, a po tym czasie wymagane jest przedłużenie jej ważności. Dla wielu studentów i absolwentów cenionej krakowskiej uczelni bardzo dobrą pamiątką będzie naklejka semestralna na legitymację ELS ważna do 31.03.2020. Jeśli chcesz nabyć hologram kolekcjonerski z limitowanej edycji zadzwoń do nas już dziś!

KUP JUŻ DZIŚ NAKLEJKI SEMESTRALNE AWF W KRAKOWIE NA LATA 2020, 2021, 2022..

Jeśli chcesz kupić pamiątkowy hologram na legitymację ELS ważny do 31.03.2020. Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym i zamów już dziś naklejki semestralne na legitymację ELS AWF w Krakowie. Hologramy kolekcjonerskie są bardzo cenionym i pożądanym towarem, a ich liczba jest ograniczona, dlatego zadzwoń do nas jak najszybciej. Naklejka semestralna na legitymację ELS to pamiątka na długie lata i wyjątkowy prezent dla absolwentów krakowskiej AWF.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!