Skip to main content

Łódź: PŁ

POLITECHNIKA ŁÓDZKA

Politechnika Łódzka PŁ - hologramy kolekcjonerskie ELS

POLITECHNIKA ŁÓDZKA PŁ – INFORMACJE O UCZELNI

Politechnika Łódzka to państwowa uczelnia techniczna, która założona została w 1945 roku w Łodzi. Obecnie w jej murach kształci się ponad 16 tysięcy studentów. Kampus uczelni składa się z nowoczesnych budynków zajmujących około 32 hektarów w samym centrum Łodzi. Strukturę uczelni tworzy 9 wydziałów i 3 kolegia – Kolegium Gospodarki Przestrzennej, Kolegium Logistyki oraz Kolegium Towaroznawstwa. Politechnika Łódzka to zdobywca logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, które potwierdza stosowanie przez uczelnię zasad „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

CO OFERUJE POLITECHNIKA ŁÓDZKA (PŁ)

Poza 9 wydziałami, Politechnika Łódzka złożona jest z 3 kolegiów i jednostek pozawydziałowych (ogólnouczelnianych) takich jak: Centrum Kształcenia Miedzynarodowego – International Faculty of Engineering, Centrum Językowe, Centrum Technologii Informatycznych, Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne – Zatoka Sportu oraz Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki. Politechnika Łódzka prowadzi współpracę międzynarodową m.in. poprzez Centrum Kształcenia Międzynarodowego, który od 25 lat kształci studentów na 16 kierunkach technicznych w języku angielskim oraz na jednym w języku francuskim. Politechnika Łódzka umożliwia też udział w wymianie międzynarodowej w ramach programu Erasmus+ oraz zdobycie podwójnego dyplomu dzięki umowom partnerskim z uczelniami we Francji, Niemczech czy Chinach.

POLITECHNIKA ŁÓDZKA – ŚCIEŻKA REKRUTACYJNA NA PŁ W ŁODZI

Rekrutacja na Politechnikę Łódzką odbywa się internetowo, za pośrednictwem Portalu Rekrutacyjnego. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące możliwych do wyboru kierunków oraz zasad rekrutacji znajdują się na stronie internetowej Politechniki Łódzkiej. Kwalifikacja kandydatów na studia odbywa się na podstawie wyników egzaminów z wybranych przedmiotów, w zależności od kierunku. Aby lepiej poznać ofertę uczelni, Politechnika Łódzka organizuje dla zainteresowanych kandydatów dni otwarte, w trakcie których można zwiedzić uczelnię, a także wziąć udział w wykładach, pokazach laboratoryjnych i warsztatach.

LEGITYMACJA ELS NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ – PŁ

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system identyfikacji studentów. Legitymację otrzymuje każdy student po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Jest ona ważna przez okres jednego semestru. Legitymacja ELS upoważnia studenta do korzystania z ustawowych ulg studenckich.

DLA KOGO HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE Z POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ (PŁ)

Oryginalny hologram na legitymację może mieć tylko student. Co jednak z tymi, którzy chcą przenieść się jeszcze raz do czasów studenckich lub są kolekcjonerami takich pamiątek? Ci mogą zaopatrzyć się w naklejki kolekcjonerskie. Przydają się one również podczas organizacji otrzęsin czy innych imprez studenckich i zlotów już po zakończeniu studiów. Nalepki – hologramy na legitymację jako kupony na napoje czy pieczątki wstępy to oryginalny sposób na podkreślenie charakteru imprezy.

JAK WYGLĄDAJĄ NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKIE POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ PŁ Z ALLEGRO?

Hologramy z Allegro mogą mieć różną jakość, a sprzedawcy niekoniecznie są uczciwi. Warto porównywać ceny hologramów i wystrzegać się ofert kupna legitymacji studenckich – wiele z nich jest nieuczciwych. Można natomiast nabyć same naklejki na legitymację studencką z Allegro. Pamiętaj jednak, że różne firmy mają różny sprzęt, który przekłada się później na jakość naklejki do legitymacji studenckiej. Poniżej przeczytasz więcej na ten temat. Naklejka-hologram świetnie się do tego nadaje z uwagi na niewielki rozmiar, ciekawy wygląd i mocną warstwę klejącą.

POLITECHNIKA ŁÓDZKA (PŁ) 2019/2020, 2020/2021 – HOLOGRAMY – CENA A JAKOŚĆ

Aby hologramy na legitymację wyglądały odpowiednio, powinny spełniać kilka warunków. Po pierwsze, mocny klej – w przeciwnym razie hologram kolekcjonerski łatwo zgubić i z czasem będzie brzydko wyglądał. Po drugie, naklejka na legitymację powinna mieć numer seryjny uczelni, po którym można odróżnić ją od innych. Chcąc kupić hologramy ELS dla Politechniki Łódzkiej warto zwracać uwagę na takie czynniki. Trzeci czynnik, jaki trzeba brać pod uwagę przy zakupie hologramu na legitymację, to obecność dat. Można dostać naklejki na legitymację studencką Politechniki Łódzkiej z lat 2019/2020 i wszystkich poprzednich, choć lata wcześniejsze mogą być dostępne tylko na zamówienie. Już są w sprzedaży również naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie na rocznik 2020/2021.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!