Skip to main content

Łódź: UM

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

Uniwersytet Medyczny Łódź - hologramy kolekcjonerskie

UNIWERSYTET MEDYCZNY – ŁÓDŹ

Uniwersytet Medyczny w Łodzi to publiczna uczelnia medyczna, która funkcjonuje od 2002 roku. Powstała z połączenia dwóch łódzkich uczelni – Akademii Medycznej i Wojskowej Akademii Medycznej. Uczelnia corocznie realizuje ponad 100 różnych projektów naukowych oraz liczne umowy badawcze w dziedzinach takich jak biologia molekularna, genetyka, onkologia czy immunologia. Uniwersytet Medyczny w Łodzi to nie tylko uczelnia ale również 3 szpitale kliniczne i 80 klinik.

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI – OFERTA DYDAKTYCZNA

Uniwersytet Medyczny w Łodzi składa się z 5 wydziałów które oferują 16 możliwych do wyboru kierunków. Obecnie na uczelni kształci się 9,5 tysiąca studentów, a 750 z nich to studenci anglojęzyczni. Uniwersytet Medyczny jest inicjatorem i uczestnikiem wielu projektów. Aktualnie uczelnia realizuje 13 projektów w ramach funduszy strukturalnych, 85 grantów naukowych, 9 projektów naukowych w ramach Programu Strategmed i kilkanaście projektów międzynarodowych. Możliwa jest międzynarodowa wymiana międzyuczelniana w ramach programów Erasmus+ i Campus Europae oraz Programu Mobilności Studentów Uczelni Medycznych MOSTUM, który zakłada wymianę studentów między uczelniami medycznymi w Polsce.

JAK DOSTAĆ SIĘ NA UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI?

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi odbywa się przez internet za pośrednictwem Internetowego Serwisu Rekrutacyjnego. Najlepszym sposobem na zapoznanie się z ofertą uczelni, wymaganiami na konkretne kierunki i harmonogramem rekrutacji jest udział w dniach otwartych organizowanych na uniwersytecie. Proces rekrutacji szczegółowo jest też opisany na stronie internetowej uczelni.

LEGITYMACJA STUDENCKA – INFORMACJE PODSTAWOWE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system weryfikacji tożsamości studentów. Potwierdza status studenta oraz upoważnia do korzystania ze zniżek i ulg studenckich. Legitymacja ELS wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Jej ważność wynosi okres jednego semestru akademickiego. Po upływie tego czasu, aby legitymacja spełniała swoje funkcje należy dokonać prolongaty jej ważności.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE A LEGITYMACJA STUDENCKA UPRAWNIAJĄCA DO ZNIŻEK ŻAKÓW UMED W ŁODZI – CZYLI SŁÓW PARĘ NA TEMAT HOLOGRAMÓW ELS I LEGITYMACJI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO ŁÓDŹ

Studenci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mogą cieszyć się wieloma zniżkami. Muszą jednak pamiętać o tym, że aby z nich skorzystać, konieczna jest legitymacja studencka. Naklejka znajdująca się na dokumencie upoważnia m.in. do zniżek w pubach, restauracjach, klubach. Żacy posiadający legitymacje studenckie mogą liczyć na rabaty i zniżki zarówno w lokalach umiejscowionych w pobliżu uczelni, jak i centrum miasta. Dzięki nim mogą zaoszczędzić i cieszyć się niższymi cenami pysznych obiadów czy ulubionej kawy. Co więcej, naklejka na legitymacje to także gwarancja niższej ceny biletów autobusowych i kolejowych, tych do kina czy teatru. Studenci łódzkiego Uniwersytetu Medycznego mają również możliwość bezpłatnego wyrobienia karty Euro26.

Warto pamiętać, że naklejka na legitymacje UM w Łodzi to często przepustka będąca biletem wstępu na niektóre imprezy, wydziałowe eventy czy tematyczne spotkania dla przyszłych przedstawicieli zawodów medycznych. Hologramy els są więc pożądanym elementem, który otwiera wiele drzwi. Na jego podstawie można bowiem ustalić, na jakiej uczelni studiuje żak. Co bardzo istotne – powyższe prawa i benefity przysługują tylko i wyłącznie aktywnym studentom łódzkiego UMEDu, czyli osobom posiadającym ważny status studenta. Jeśli utraciłeś prawo do studiowania – pamiętaj iż nie możesz nabyć hologramów kolekcjonerskich aby używać ich jako autentycznych w miejscu oryginalnych hologramów semestralnych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest to zabronione prawnie – i jeśli w takim celu odwiedziłeś naszą stronę – opuść ją. Oferowane przez nas hologramy i naklejki kolekcjonerskie na legitymacje ELS UMED to niezwykle atrakcyjne nabytki dla kolekcjonerów i filatelistów. I tylko w takim celu możemy Ci je sprzedać. Przypominamy, iż jest to fantastyczna pamiątką z czasów studenckich, czasów minionych o których chcielibyśmy pamiętać w warstwie emocjonalnej. Zachęcamy do zapoznania się z naklejkami na legitymacje kolekcjonerskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na rok 2020 i 2021.

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI – HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ UMED – JAK JE ZDOBYĆ?

Hologram na legitymację studencką najprościej mogą zdobyć studenci danej uczelni. Dokument wydawany jest studentowi każdego wydziału na początku przygody ze studiowaniem. Legitymacje studenckie otrzymują pierwszoroczni żacy, a następnie hologram – naklejka naklejana jest co roku na dokument w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu.  Hologram els przyklejany na oryginalną legitymację studenta UMED wygląda tak samo, jak naklejki kolekcjonerskie. To co różni naklejki els od naklejek dla kolekcjonerów to ich cel i zastosowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko kolekcjonerskie eksponaty.

LEGITYMACJA UMED I HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI NA LEGITYMACJE – CZY ICH POSIADANIE JEST LEGALNE?

Naklejki do legitymacji studenckiej wydawane są przez dziekanat na początku roku akademickiego. Otrzymanie naklejki els jest potwierdzeniem, że w kolejnym roku nadal znajduje się w poczcie studentów i można korzystać ze wszystkich związanych z tym przywilejów. Okazuje się jednak, że naklejka – hologram jest dostępna również dla absolwentów, kolekcjonerów czy sympatyków Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Nabycie hologramu studenckiego do celów kolekcjonerskich jest całkowicie legalne, a także bardzo proste. O ile naklejka els nie jest używana jako autentyczny element legitymacji i stosowana do wyłudzania zniżek studenckich, to za jej posiadanie nie grożą żadne sankcje. Dlatego uspokajamy każdego nabywcę, iż zakup kolekcjonerski i posiadanie w swej kolekcji zbiorów studenckich els nie jest niczym zabronionym prawnie. Dlatego tym bardziej zachęcam prawdziwych znawców i kolekcjonerów do powiększania swoich zbiorów o najnowsze naklejki na legitymacje studenckie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dla kolekcjonerów.

NAKLEJKA NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UMED – UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

Hologram els kolekcjonerski UMED można znaleźć na allegro lub innych serwisach aukcyjnych. Na zakupy na takich portalach bardzo często decydują się ci, których marzeniem jest hologram. Allegro nie jest jednak jedynym miejscem na tego typu zakupy. Po kolekcjonerskie naklejki na legitymacje autentyczne i z datą ważności do 31 marca 2020 czy do 31-10-2020 roku zapraszamy do naszego sklepu. W ofercie dostępne są też kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką z poprzednich lat, czyli prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

HOLOGRAM ELS: CENA ZA NAKLEJKĘ KOLEKCJONERSKĄ UMED (UNIWERSYTETU W ŁODZI)

Hologramy na legitymacje Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dla kolekcjonerów to koszt kilkudziesięciu złotych. Cenę produktu można sprawdzić na naszej stronie. Uzależniona jest ona od terminu ważności naklejki i jej popularności. Te najnowsze naklejki els na legitymacje kolekcjonerskie są zawsze najbardziej pożądane i drogie. Hologram do legitymacji studenckiej kolekcjonerskiej z najnowszej kolekcji kosztuje 100 złotych. Dla kolekcjonerów idealnym rozwiązaniem będą natomiast oferty specjalne. W ich ramach można zakupić hologram na legitymację studencką z obecnej i poprzedniej kolekcji.

HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI – DLACZEGO WARTO POSIADAĆ NAKLEJKĘ KOLEKCJONERSKĄ UMED?

Naklejka studencka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi to świetny pomysł na drobny prezent dla absolwenta tej uczelni lub fana filatelistyki. Kolekcjonerzy chętnie wybierają przede wszystkim hologram do legitymacji studenckiej z poprzednich lat, archiwalny. Co więcej, im jest on starszy, tym stanowi cenniejsze trofeum. Dla fanów filatelistyki najważniejsza będzie oryginalność naklejki na legitymację studencką. Allegro, OLX, inne portale nie są więc dla nich atrakcyjnym miejscem zakupu, ponieważ często można spotkać tam nierzetelnych fachowców, którzy proponują podróbki. Dlatego też trzeba uważać na ogłoszenia typu: „legitymacja studencka – kupno” znajdujące się na tego typu platformach. Hologram na legitymacje będący podróbką bardzo łatwo odkleić, rozetrzeć, ich wygląd nie jest też naturalny. W dokonaniu dobrego zakupu pomogą opinie o hologramach kolekcjonerskich. Opinie o tych sprzedawanych w naszym sklepie dostępne są na wielu forach.

HOLOGRAM, LEGITYMACJA UMED – JAK WYKORZYSTAĆ HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI?

Naklejki, legitymacje łódzkiego Uniwersytetu Medycznego można wykorzystać jako wkład do albumu, pamiątkę uczelnianych zjazdów czy zlotów. Naklejka, legitymacja studencka UMED nie może być wykorzystywana do osiągnięcia jakichkolwiek korzyści (w tym nienależnych) – jest to zabronione przez prawo. Publikując więc ogłoszenie „legitymacja studencka kupie”, warto o tym pamiętać. Sprzedaż którą kierujemy do kolekcjonerów nastawiona jest na rzetelna i uczciwą filatelistykę. Dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się z taką oto pozycją: naklejki na legitymację studencką.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!