Skip to main content

Lublin: Politechnika Lubelska

 

Politechnika Lubelska naklejki kolekcjonerskie na legitymacje studencką

STUDIA NA POLITECHNICE W LUBLINIE

Politechnika Lubelska to państwowa uczelnia techniczna w Lublinie, która istnieje od 1953 roku. W skład uczelni wchodzi sześć wydziałów: oraz jednostki międzywydziałowe i ogólnouczelniane. Uczelnia zajmuje się nauczaniem oraz realizacją badań naukowych  głównie w zakresie konstrukcji, technologii, ochrony środowiska i oszczędności materiałów i energii. Obecnie na Politechnice Lubelskiej kształci się około 9 tysięcy studentów i studentek na wszystkich poziomach nauczania wyższego. W 2016 roku Politechnika Lubelska znalazła się na pierwszym miejscu w kategorii Innowacyjność w Rankingu Szkół Wyższych czasopisma “Perspektywy”.

POLITECHNIKA LUBELSKA – OFERTA DYDAKTYCZNA ORAZ KORZYŚCI STUDIOWANIA NA LUBELSKIEJ UCZELNI O PROFILU TECHNICZNY

Politechnika Lubelska to państwowa uczelnia, której główna siedziba zlokalizowana jest w stolicy województwa lubelskiego – Lublinie. Jest to jedna z pięciu uczelni wyższych stacjonujących w tym mieście, jednak jako jedyna posiada profil techniczny. Polibuda powstała w 1953 roku z inicjatywy środowiska inżynierów, a także techników lubelskich. Od chwili powstania Politechnika Lubelska miała na celu kształcenie kadry inżynierskiej oraz prowadzenie wszelkich badań naukowych, w głównej mierze na potrzeby Lubelszczyzny. Te same cele przyświecają uczelni technicznej, aż do dnia dzisiejszego. W związku z tym Politechnika Lubelska oferuje swoim studentom możliwość kształcenia się w programach na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim i  doktoranckim.

W swojej bogatej ofercie dydaktycznej Politechnika Lubelska przygotowała liczne kierunki, które można studiować w ramach sześciu wydziałów: Mechaniczny, Elektrotechniki i Informatyki, Budownictwa i Architektury, Inżynierii Środowiska, Zarządzania oraz Podstaw Techniki. Obecnie z oferty tej korzysta około 9 tysięcy studentek i studentów. Kształcą się oni na studiach pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, a także studiach podyplomowych. Poza pobieraniem edukacji wewnątrz uczelni studenci, posiadający legitymacje studenckie z aktualnymi hologramami, mogą skorzystać z dokształcania się poza granicami naszego kraju. Taką możliwość umożliwia program Erasmus+, w którym od wielu lat bierze udział Politechnika Lubelska.

Wspominając o ofercie dydaktycznej Politechniki Lubelskiej nie można zapomnieć o Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii tzw. „Rdzewiaku”, który jest częścią uczelni. Znajdują się w nim specjalistyczne laboratoria wyposażone w nowoczesny sprzęt badawczy. Takie miejsce w strukturach uczelni umożliwia studentom realizować badania naukowe w zakresie konstrukcji, technologii, ochrony środowiska, a także oszczędności materiałów i energii.

Jakie korzyści daje studiowanie na Politechnice Lubelskiej w Lublinie? Kierunki na uczelniach technicznych wybierają osoby ze ścisłym umysłem. Absolwenci takich kierunków są bardzo pożądani na rynku pracy. Dlatego studenci zdobywający tytuł naukowy potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności mogą liczyć na znalezienie dobrze płatnej pracy.  

ŚCIEŻKA REKRUTACYJNA

Podstawą postępowania kwalifikacyjnego na studia na Politechnice Lubelskiej są wyniki maturalne z wybranych przez kandydata przedmiotów. Rekrutację przeprowadzają wydziałowe komisje rekrutacyjne. Rejestracja na studia odbywa się przez internet za pomocą ERK – Elektronicznej Rejestracji Kandydatów. Zasady i procedura rekrutacji na Politechnice są opisane na stronie internetowej uczelni. Aby przystąpić do rekrutacji niezbędne jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej.

LEGITYMACJA STUDENCKA NA POLITECHNICE LUBELSKIEJ

ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka pozwala na identyfikację studentów. ELS jest dokumentem, który potwierdza status studenta i upoważnia go do korzystania z ulg studenckich. Aby ją otrzymać należy dokonać opłaty przez system ERK. Legitymacja jest ważna przez okres jednego semestru akademickiego.

HOLOGRAMY ELS POLITECHNIKI LUBELSKIEJ W LUBLINIE – KTO MOŻE WEJŚĆ W POSIADANIE NAKLEJEK NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ LUBELSKIEJ POLIBUDY

Hologramy na legitymację studencką wydawane są co semestr w dziekanacie Politechniki Lubelskiej na podstawie aktywnego statusu studenta tej uczelni. Czy to oznacza, że te unikatowe elementy dokumentu studenckiego mogą posiadać jedynie studenci Polibudy? Oczywiście, że nie! W posiadanie identycznych naklejek może wejść dosłownie każdy. Co więcej, warto zaznaczyć, że bardzo dużo osób wyraża swoje zainteresowanie takimi okazami. Świadczy o tym ilość wyszukanych w przeglądarkach internetowych wraz typu: „kupię hologram”, „hologram allegro”, „legitymacja studencka kupię”.  

Kto zatem może wejść w posiadanie kolekcjonerskich hologramów na legitymację studencką els Politechniki Lubelskiej? Mogą to być miłośnicy filatelistyki, chcący wzbogacić zbiory swoich klaserów, absolwenci Polibudy, którzy chcą sobie sprawić pamiątkę z czasów studenckich, a nawet sympatycy tej uczelni technicznej, aby mieć jakąś rzecz związaną z ich ulubioną uczelnią.

 

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ WYDAWANE W DZIEKANACIE POLITECHNIKI LUBELSKIEJ OD NAKLEJEK KOLEKCJONERSKICH?

Naklejki na legitymację studencką els dostępne w naszym sklepie kolekcjonerskim nie różnią się od oryginalnych niczym. Obie naklejki posiadają znak orła oraz RP, wyciętą datę ważności oraz od 2020 roku numer seryjny. Jedyna różnica między egzemplarzami wydawanymi przez uczelnie, a tymi dostępnymi w sklepie jest taka, że mają one różne zastosowania. Oryginalne hologramy służą do przyklejenia na elektroniczną legitymację studencką. Taki dokument pozwala korzystać ze wszystkich zniżek studenckich. Natomiast kolekcjonerskie nalepki możemy przechowywać w swoich klaserach, portfelach, czy zeszytach. Nie mogą być one używane do celów mających przynieść jakiekolwiek korzyści majątkowe.

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE W SPRAWDZONYM MIEJSCU, ZAMIAST NA AUKCJACH INTERNETOWYCH? NAJNOWSZE NAKLEJKI ELS POLITECHNIKI LUBELSKIEJ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kolekcjonerskich naklejek na legitymację studencką powinieneś szukać ją w sprawdzonym miejscu. Takim z pewnością jest nasz internetowy sklep kolekcjonerski. O najwyższej jakości wykonanego produktu świadczą liczne opinie naszych dotychczasowych klientów. Oferowane przez z nas produkty są w stu procentach zgodne z oryginałami, a także pochodzą z legalnego źródła. Dodatkowo możecie nabyć je w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu robiąc zakupy u nas masz satysfakcję gwarantowaną.

Warto zaznaczyć, że w szerokiej ofercie naszego sklepu znajdują się archiwalne hologramy kolekcjonerskie els Politechniki Lubelskiej, jak również najnowsze egzemplarze z datą ważności do 31 marca 2020 roku.

Zamówienia na produkty możecie składać codziennie przez 24 godziny na dobę. Wybrane produkty trafią do Was nawet następnego dnia roboczego. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta naszego sklepu. Z miłą chęcią rozwiejemy wszelkie nurtujące Was wątpliwości.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!