Skip to main content

Lublin: UMCS

UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE

UMCS Lublin naklejki ELS na legitymację studencką sprzedaż

UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ – LUBLIN

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS) w Lublinie to publiczna uczelnia, która funkcjonuje od 1944 roku. UMCS jest zdobywcą licznych nagród. Został laureatem konkursu „Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych” i zdobywcą tytułów takich jak: „Uczelnia Liderów”, „Aurea Praxis”, „Dobra Uczelnia – dobra praca”. UMCS rozwija prężnie współpracę z władzami samorządowymi, a także przedsiębiorcami oraz partnerami zagranicznymi z krajów Unii Europejskiej i Ukrainy. Działa też na rzecz pozyskiwania partnerów naukowych z Chin.

OFERTA DYDAKTYCZNA UMCS LUBLIN – CO OFERUJE UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ?

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi studia w ramach 11 wydziałów w Lublinie i na Wydziale Zamiejscowym w Puławach. W swojej ofercie ma ponad 80 kierunków studiów oraz ponad 250 specjalności zarówno w języku polskim jak i angielskim. Co roku oferta ta jest modyfikowana, wprowadzane są nowe kierunki i specjalizacje. Kształcenie na UMCS obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, doktoranckie oraz podyplomowe. Na uniwersytecie prowadzone są też liczne kursy i szkolenia. Na UMCS funkcjonuje 120 kół naukowych. Struktura uczelni obejmuje nowoczesne laboratoria i pracownie takie jak: Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej, Instytut Informatyki czy Centrum Nanomateriałów Funkcjonalnych na Wydziale Chemii.

REKRUTACJA NA UMCS W LUBLINIE

Rekrutacja na studia na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie dokładnie opisana jest na stronie internetowej uczelni. Można tam znaleźć informacje na temat zasad rekrutacji na poszczególne kierunki oraz etapy studiów, a także harmonogram rekrutacji. Rejestracja na studia odbywa się przez internet, za pośrednictwem systemu IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów i wymaga uiszczenia opłaty rekrutacyjnej.

LEGITYMACJA – ELS NA UMCS, HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS

ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka pozwala na identyfikację studentów. Jest ona dokumentem, który potwierdza status studenta i upoważnia go do korzystania z ulg studenckich. Aby ją otrzymać należy złożyć zamówienie na elektroniczną legitymację studencką w systemie IRK, tam też wgrać swoje zdjęcie i dokonać opłaty na konto podane w IRK. Legitymacja jest ważna przez okres jednego semestru akademickiego, wtedy to trzeba udać się do dziekanatu, gdzie wydadzą nam nowy hologram UMCS, czyli znaczek na legitymację.

UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ LUBLIN. SPRAWDŹ DOSTĘPNE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UMCS W LUBLINIE

„Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych” – to jeden z wielu tytułów jakie w ponad 70-letniej historii uzyskał Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Nie można nie wspomnieć o pozostałych, jakże zacnych tytułach tj.: „Uczelnia Liderów”, „Aurea Praxis”, czy „Dobra Uczelnia – dobra praca”. Wymienione osiągnięcia świadczą o wysokiej pozycji UMCS wśród polskich uniwersytetów. Nic więc dziwnego, że bardzo wielu studentów ubiega się o status studenta. Co roku dziekanat wydaje setki legitymacji studenckich els dla nowych uczniów.
Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej prowadzi studia w ramach 11 wydziałów w Lublinie i na Wydziale Zamiejscowym w Puławach.  Aktualnie studenci kształcą się na ponad 80 kierunkach studiów oraz ponad 250 specjalności zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Edukacji na UMCS obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, doktoranckie, a także podyplomowe. Uniwersytet jest również znany z prowadzenia licznych kursów i szkoleń. O tym, że lubelska uczelnia przykłada dużą wagę do rozwoju swoich studentów może świadczyć również fakt, iż organizuje ponad 120 kół naukowych, które prowadzone są w nowoczesnych laboratoriach i pracowniach.
Na uwagę zasługuje również fakt, że Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej, funkcjonująca od 1944 roku w Lublinie, prężnie rozwija współpracę z władzami samorządowymi, przedsiębiorcami, a także partnerami zagranicznymi z krajów Unii Europejskiej i Ukrainy. Dodatkowo prowadzi działania na rzecz pozyskania partnerów naukowych z Chin. Jest to z pewnością ciekawa informacja dla kandydatów rozważających rozpoczęcie nauki na tej uczelni.
Kandydatów, jak też obecnych studentów i absolwentów może zaciekawić również fakt, że w sprzedaży pojawiły się już hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els.

JAK ZDOBYĆ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS Z WAŻNYM HOLOGRAMEM NA UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ. MOŻESZ RÓWNIEŻ KUPIĆ NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE UMCS LUBLIN!

Legitymacja studencka els pozwala na identyfikację studentów danej uczelni, w tym przypadku Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej. Jest to bardzo ważny dokument, ponieważ potwierdza on status studenta, a także upoważnia jej posiadacza do korzystania z ulg studenckich. Kto może wejść w posiadanie legitymacji els z ważnymi hologramami UMCS? Odpowiedź jest prosta, chociaż z pewnością nie ucieszy ona wszystkich. Taki dokument może uzyskać jedynie osoba, która przejdzie pozytywnie rekrutację prowadzoną przez lubelski uniwersytet. Następnie, będąc zarejestrowanym w systemie uczelni, należy złożyć zamówienie w systemie IRK, gdzie należy wgrać swoje zdjęcie oraz dokonać opłaty. Po wykonaniu wszystkich czynności student będzie mógł odebrać gotowy dokument w dziekanacie uczelni. Legitymacja studencka els będzie posiadała specjalny hologram z numerem seryjnym i datą ważności. Warto dodać, że legitymacja ważna jest przez okres jednego semestru akademickiego.

Dla tych, którzy nie są studentami Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, ale chcieliby wejść w posiadanie naklejki na legitymację els mamy dobrą wiadomość. W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno najnowsze, jak i archiwalne egzemplarze. Przypominamy jednak, że są to tylko hologramy kolekcjonerskie, czyli jak sama nazwa wskazuje mogą być użyte w celu rozbudowania własnych klaserów. Nielegalnym jest używanie ich jako aktualnych elementów dokumentu studenckiego, mających na celu dążenie do uzyskania korzyści majątkowych, np. zniżek studenckich.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAMÓWIĆ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ ELS LUBELSKIEGO UNIWERSYTETU MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ (INACZEJ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE UMCS LUBLIN)?

Nasz sklep kolekcjonerski adresowany jest do wszystkich sympatyków filatelistyki, zarówno tych doświadczonych, jak również osoby, które rozpoczynają swoje przygody ze zbieractwem. W aktualnej ofercie posiadamy najnowsze naklejki na legitymację studencką Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, z numerem seryjnym ważnym do 31 marca 2020 roku. Dodatkowo można znaleźć tutaj archiwalne kolekcje. Jeżeli na naszej stronie internetowej znalazłeś swój wymarzony egzemplarz to wystarczy go już tylko zamówić i cieszyć się z unikatowego okazu.