Skip to main content

Olsztyn: UWM

UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE

WUM Olsztyn hologramy kolekcjonerskie

UWM – UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (UWM) to publiczna uczelnia, której siedziba znajduje się w Olsztynie. Utworzona została w 1999 roku w wyniku połączenia Akademii Rolniczo-Technicznej, Wyższej Szkoły Pedagogicznej i Warmińskiego Instytutu Teologicznego. Obecnie UWM składa się z 17 wydziałów, z których aż 14 ma pełne prawa akademickie – uprawnienia do nadawania stopni naukowych doktora habilitowanego (w 16 dyscyplinach). Na uniwersytecie kształci się ponad 20 tys. studentów.

OFERTA UWM W OLSZTYNIE

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w ramach kształcenia na 17 wydziałach oferuje 74 kierunki na studiach zarówno stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Nauczanie prowadzone jest na studiach pierwszego i drugiego, podyplomowych i doktoranckich. Uczelnia prowadzi też rozwiniętą działalność badawczą – aktualnie realizuje 164 projektów badawczych. Na UWM działaj 7 centrów badawczych. Są to: Centrum Badań Energii Odnawialnej, Centrum Badań i Rozwoju Mleczarstwa, Centrum Badań Europy Wschodniej, Centrum Badań Społecznych, Centrum Badań Żywności Naturalnej i Tradycyjnej, Centrum Nutri-Bio-Chemiczne oraz Centrum Innowacyjnych Technik Diagnostycznych i Terapeutycznych.

REKRUTACJA NA UWM

Rejestracja na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim odbywa się przez internet – za pomocą systemu IRK – Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Na stronie uczelni znajdują się wszystkie informacje dotyczące procesu rejestracji, zasady i harmonogram rekrutacji oraz wymagania  dla kandydatów na studia. Podstawą kwalifikacyjną dla komisji rekrutacyjnych są punkty uzyskane z egzaminu maturalnego z różnych przedmiotów – w zależności od wybranego kierunku.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej, a także karty płatniczej.Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS.

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI OLSZTYN. WEJDŹ W POSIADANIE HOLOGRAMÓW KOLEKCJONERSKICH UWM

Mało kto z młodych osób pamięta już w Olsztynie takie uczelnie jak: Akademia Rolniczo – Techniczna, Wyższa Szkoła Pedagogiczną i Warmiński Instytut Teologiczny. W 1999 roku te trzy placówki oświatowe zostały połączone w jedną. W taki właśnie sposób powstał wszystkim znany Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie. Obecnie uniwersytet, którego siedziba znajduje się w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, składa się z 17 wydziałów, które oferują aż 74 kierunki studiów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kandydaci zainteresowani nauką na tej uczelni mogą wybierać spośród studiów pierwszego i drugiego stopnia, doktoranckich oraz podyplomowych. Ponadto uczelnia posiada również bardzo dobrze rozwiniętą działalność badawczą. Świadczy o tym fakt, iż obecnie realizuje aż 164 projektów badawczych, które przeprowadzane są w siedmiu centrach badawczych, funkcjonujących na UWM.

Duża część absolwentów szkół średnich wybiera tę uczelnie ze względu na położenie jej nieopodal pięknych krajobrazów polskich, mazurskich jezior. Jednak w głównej mierze wpływ na decyzję o rozpoczęciu nauki na UWM ma wysokie, dziewiąte miejsce uczelni wśród rankingu polskich uniwersytetów. Dodatkowo w prestiżowym rankingu uczelni miesięcznika „Perspektywy” dobrze wypadają również poszczególne kierunki. W najnowszym zestawieniu aż dziesięć z nich znalazło się w pierwszej dziesiątce w porównaniu z innymi uczelniami. To wszystko sprawia, że coraz więcej młodych ludzi wyraża chęć studiowania na olsztyńskim uniwersytecie.

Patrząc na wysokie miejsca zajmowane przez Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w ogólnopolskich rankingach, a także szeroką ofertą dydaktyczną nie może dziwić fakt, iż absolwenci szkół średnich starają się wejść w posiadanie legitymacji studenckiej tejże uczelni. Również dużym zainteresowaniem cieszą się hologramy kolekcjonerskie UWM, których najnowsze kolekcje są już dostępne w naszym sklepie.

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE STUDENCKIE UWM OLSZTYN (UNIWERSYTETU WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO) DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH

Część z osób na pewno wciąż zastanawia się, czy hologramy na legitymację studencką mogą nabywać wyłącznie studenci lub absolwenci Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Według statystyk prowadzonych przez nasz sklep wynika, że osoby związane z UWM stanowią jedną z wielu grup odbiorczych naszej oferty. Jednak nasze kolekcje limitowanych naklejek els może nabywać każdy. Bowiem adresowane są one do wszystkich sympatyków filatelistyki, którzy stale chcą rozbudowywać swoje osobiste klasery o kolejne nowości, niezależnie od tego czy są, lub byli studentami danej uczelni. Dlatego jeżeli od zawsze marzyłeś, aby Twoja prywatna kolekcja powiększyła się o najnowsze serie wydawnicze Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie to idealnie trafiłeś. W naszym sklepie kolekcjonerskim z pewnością znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

NAJNOWSZE HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI UWM W OLSZTYNIE I NIE TYLKO. SPRAWDŹ CO ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE

Aktualnie w ofercie naszego sklepu mamy najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego z numerem seryjnym ważnym do 31 marca 2020 roku. Ponadto do kupienia znajdują się archiwalne produkty, które pomogą każdemu doświadczonemu filateliście wypełnić wolne miejsca w klaserach o brakujące znaczki. Z archiwalnych produktów mogą być zadowoleni absolwenci UWM, którzy będą mogli sprawić sobie pamiątkę z lat studenckich. Totalną nowością, która ucieszy z pewnością niejednego fana kolekcjonowania, jest fakt, iż zainteresowane osoby mogą już dzisiaj nabyć naklejki na legitymację studencką, które przeznaczone są na lata 2020 2021 i 2022.

Chcąc wejść w posiadanie takich przedmiotów należy zamówić je przez nasz sklep kolekcjonerski. Można tego dokonać codziennie przez całą dobę. Jedyne co trzeba zrobić to wejść, znaleźć interesujący nas produkt i go zamówić. Nic trudnego! Później należy już tylko oczekiwać na szybką przesyłkę i cieszyć się z wysokiej jakości naklejek els, która będzie zdobiła Twój klaser.