Skip to main content

Opole: UO

UNIWERSYTET OPOLSKI

Uniwersytet Opolski naklejki na legitymację els sprzedaż dla kolekcjonerów

UNIWERSYTET OPOLSKI – INFORMACJE O UCZELNI

Uniwersytet Opolski, to wyższa uczelnia publiczna, która powstała w 1994 roku z połączenia Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Powstańców Śląskich i opolskiego oddziału Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Obecnie uczelnia składa się z 9 wydziałów. Są to Wydział Ekonomiczny, Filologiczny, Teologiczny, Prawa i Administracji, Sztuki, Nauk Społecznych, Matematyki, Fizyki i Informatyki, Przyrodniczo – Techniczny oraz Wydział Chemii.

CO OFERUJE UNIWERSYTET W OPOLU?

Oferta dydaktyczna Uniwersytetu Opolskiego obejmuje kształcenie studentów na 61 kierunkach i 153 specjalnościach. Uczelnia współpracuje z wieloma instytucjami i ośrodkami dydaktycznymi, naukowymi i biznesowymi. Rozwija też współpracę zagraniczną uczestnicząc w projektach takich jak: Partnerstwo Wschód, Erasmus i Europa Master. Na uniwersytecie funkcjonuje ponad 60 kół naukowych, w ramach których studenci i studentki Uniwersytetu Opolskiego rozwijają swoje zainteresowania i pasje. Na uniwersytecie funkcjonują jednostki badawcze takie jak: Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej, Międzyzakładowa Pracownia Lekosykograficzno-Przekładowa, Socjolab, obserwatorium astronomiczne, stacja meteorologiczna,  Ośrodek Badań i Ekspertyz Prawnych czy Centrum Studiów nad Bioróżnorodnością.

REKRUTACJA NA UNIWERSYTET OPOLSKI

Rekrutacja na studia odbywa się przez internet – w systemie IRK. Wymagane jest przy tym uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Wszystkie informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego, harmonogramu, opłat za studia czy wymaganych dokumentów dostępne są na stronie internetowej uczelni. Podstawą postępowania kwalifikacyjnego są wyniki z egzaminu maturalnego.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument poświadczający status studenta. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczne jest dokonanie prolongaty legitymacji ELS.

UNIWERSYTET OPOLSKI – HOLOGRAM STUDENCKI ELS DLA KOLEKCJONERÓW – NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ NA UO OPOLE

Opole to jedno z największych polskich miast, położonych na Górnym Śląsku. Znajduje się tam jeden z kilkunastu uniwersytetów państwowych w Polsce – Uniwersytet Opolski. Powstały w 1994 roku, UO  w Opolu to jedna z najważniejszych uczelni w państwie. Edukują się tam studenci różnych dziedzin na Wydziale Chemicznym, Teologicznym, Nauk Społecznych, Prawa i Administracji, Przyrodniczo-Technicznym, Ekonomicznym oraz Matematyki, Fizyki i informatyki. Na uniwersytecie oferowane są wymiany w ramach programu Erasmus. Cieszący się już ponad 25-letnią tradycją, Uniwersytet Opolski, korzysta jak i inne uczelnie publiczne oraz niepubliczne w Polsce z hologramowych naklejek na legitymację studencką. Studia to piękny okres, który każdy z nas wspomina z dozą sentymentu. Doskonałym pomysłem na jego uwieńczenie jest nowoczesne hobby – kolekcjonowanie naklejek studenckich ELS. Naklejka na legitymację to unikatowy okaz, który zawiera specjalne elementy czyniące ją niezwykle wyjątkowym eksponatem. Wszystkie hologramy els ważne są tylko jeden semestr, dlatego też to właśnie data widoczna na naklejkach na legitymację studencką stanowi o ich wyjątkowości. Hologramy els kolekcjonerskie na legitymację studencką identyczne jak te na Uniwersytecie Opolskim niemal za każdą datą ważności możesz zakupić. Obecnie do kupienia możliwe są zarówno naklejki archiwalne oraz naklejki z numerem seryjnym 31-03-20 ważne do 31 marca 2020 roku, które są gratką dla każdego miłośnika filatelistyki oraz UO w Opolu!

NAJNOWSZA NAKLEJKA SEMESTRALNA NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ DLA UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO (UO OPOLE) – EDYCJA DLA KOLEKCJONERÓW!

Naklejki na legitymację studencką to idealny dodatek do każdej profesjonalnej kolekcji filatelistycznej. Sprawdzą się one także na prezent dla byłych studentów Uniwersytetu w Opolu, stanowiąc doskonałą pamiątkę dla studentów tej opolskiej uczelni. Naklejki hologramowe na legitymację studencką ELS otrzymasz zarówno z datami archiwalnymi jak i najnowszą datą 31-03-20 ważną do 31 marca 2020. Już niedługo w sprzedaży pojawi się zapewne najnowsza kolekcja tych naklejek ważna do 31-10-2020. Naklejki hologramowe na legitymację studencką służące do oznaczania ważności studenckich legitymacji els, tak samo jak i hologramy kolekcjonerskie posiadają na swojej powierzchni: znak orła, znak RP oraz laserowo nacinaną datę. Od dat ważności do 2020 roku mają one także na swojej powierzchni specjalny unikatowy kod dzięki czemu są jeszcze bardziej wyjątkowe. Po takim numerze możemy stwierdzić, że naklejka hologramowa na legitymację els należy właśnie do Uniwersytetu Opolskiego.

NAKLEJKI/HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJE STUDENCKIE ELS UNIWERSYTET OPOLSKI – NALEPKI SEMESTRALNE NA LATA 2020, 2021, 2022…IDENTYCZNE JAK NA UO W OPOLU

Naklejki hologramowe ELS dla kolekcjonerów identyczne jak na Uniwersytecie w Opolu dostępne są na naszej stronie internetowej. Każda naklejka na legitymacje studencką to wyjątkowy okaz. Legitymacja studencka to jeden z najważniejszych przyborów studenta. Naklejki do legitymacji studenckiej mogą stać się wyjątkowymi pamiątkami lub okazami filatelistycznymi. Dzięki naklejkom studenckim możecie wspólnie ze znajomymi powspominać dawne, studenckie czasy. Naklejki kolekcjonerskie ELS na Uniwersytecie Opolskim są zgodne ze standardami Ministerstwa. Również naklejki hologramowe na legitymację studencką w wersji dla kolekcjonerów spełniają określone standardy. Gwarantujemy niepodrabiane, autentyczne naklejki, z wszelkimi zabezpieczeniami, które dostaniesz na 2020 rok. Obecnie w sprzedaży znajdują się naklejki hologramowe els 31.03.20, za chwilę w sprzedaży będą hologramy kolekcjonerskie 31.10.20. Na bieżąco pojawiały się będą również nowe edycje naklejek studenckich 2021, 2022, 2023 itd. Naklejki kolekcjonerskie 2021 pojawią się jeszcze pod koniec tego roku. W kolejnych latach pojawiały się będą naklejki els na legitymację studencką dla kolekcjonerów na lata 2022 i 2023.

Hologramy na legitymację 31-03-20 dla kolekcjonerów jak i wersje archiwalne sprzedajemy 24h/ 7 dni w tygodniu. Zamówienia przyjmujemy zarówno mailowo jak i telefonicznie. Zamawiając naklejki hologramowe u nas masz pewną, najwyższą jakość każdej naklejki. Pamiętaj. Kupując, hologramy kolekcjonerskie na stronach takich jak Allegro czy Olx, uważaj na sfałszowane hologramy. Każdy hologram kolekcjonerski zakupiony na naszej stronie to autentyczny, oryginalny okaz. Cena naklejek uzależniona jest od edycji na jaką chcesz zakupić daną naklejkę. Już teraz zamów najnowsza naklejkę kolekcjonerską els na legitymacje studenckie 31.03.2020  identyczną jak na Uniwersytecie Opolskim!


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!