Skip to main content

Poznań: UAM

UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU

UAM Poznańhologramy kolekcjonerskie

UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA – UAM POZNAŃ

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM)  to uczelnia z niemal stuletnią tradycją – jej założenie datuje się na rok 1919. Jest to jedna z najlepszych uczelni w Polsce – corocznie zajmuje 3 lub 4 miejsce w rankingach publicznych szkół wyższych. W swojej ofercie ma 16 wydziałów zarówno z obszaru dziedzin humanistycznych, społecznych, ścisłych jak i przyrodniczych. Na UAM kształci się obecnie około 40 tysięcy studentów i studentek na 285 kierunkach i specjalnościach w ramach studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Ponadto, studiuje tu ponad 1300 doktorantów.

ZALETY STUDIOWANIA NA UAM POZNAŃ – CO OFERUJE UNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA SWOIM STUDENTOM?

UAM poza bogatą ofertą dydaktyczną i szerokim wyborem kierunków, oferuje studentom wiele programów i projektów uzupełniających i rozwijających proces kształcenia się. Na szeroką skalę prowadzone są programy wymiany międzyuczelnianej (np. MOST) oraz międzynarodowej jak Erasmus+. W ramach uniwersytetu funkcjonują również Uniwersyteckie Centrum Edukacji Międzynarodowej, gdzie zajęcia dla studentów prowadzone są w językach obcych oraz Uniwersytet Otwarty, w ramach którego każda osoba powyżej 16. roku życia może brać udział w certyfikowanych zajęciach cyklicznych z oferowanych kursów.

JAK ZOSTAĆ STUDENTEM NA UNIWERSYTECIE ADAMA MICKIEWICZA (UAM)?

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest dokładnie opisana na stronie uczelni w zakładce specjalnie przeznaczonej dla kandydatów. Można tam znaleźć folder rekrutacyjny, który szczegółowo opisuje zarówno podstawowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego, jak i sprecyzowane wytyczne dla każdego z wydziałów i kierunków. Rejestracja na studia odbywa się w formie internetowej – za pośrednictwem Systemu Internetowej Rekrutacji. W postępowaniu kwalifikacyjnym bierze się pod uwagę przede wszystkim wyniki egzaminów maturalnych oraz wyniki wybranych przedmiotów na świadectwie dojrzałości, a także dodatkowe osiągnięcia kandydata.

ELS – JAK ZDOBYĆ ELEKTRONICZNĄ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ NA UAM POZNAŃ?

ELS czyli Elektroniczna Legitymacja Studencka, która potwierdza tożsamość studenta, ważna jest przez okres jednego semestru. Legitymacja ELS upoważnia do uzyskania rabatów i zniżek studenckich. Może służyć również jako nośnik taryfy biletowej. Aby otrzymać elektroniczną legitymację studencką należy złożyć odpowiednie podanie oraz uiścić wymaganą opłatę.

UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU – UAM POZNAŃ – HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE

Misją uniwersytetu jest jest prowadzenie badań na wysokim poziomie, kształcenie w otoczeniu społeczno-gospodarczym oraz rozwijanie społecznej odpowiedzialności wokół UAM. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jedną z dziesięciu uczelni badawczych w Polsce, co oznacza realizację dodatkowych zadań, silnie zorientowanych na rozwój badań naukowych oraz ich umiędzynarodowienie. Bycie członkiem EPICUR (European Partnership for an Innovative Campus Unifying Regions) daje możliwość międzynarodowych sojuszy instytucji szkolnictwa wyższego całej Unii Europejskiej, które podzielają długoterminową strategię i promują europejskie wartości i tożsamość.

STAŃ SIĘ POSIADACZEM HOLOGRAMU NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UNIWERSYTETU ADAMA MICKIEWICZA UAM POZNAŃ!

Stając się posiadaczem naklejki kolekcjonerskiej els z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu dostajesz możliwość poszerzenia swojej kolekcji o unikatowe hologramy na legitymacje studencką UAM.

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE STUDENCKIE ELS KOLEKCJONERSKIE – POZNAŃ UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA (UAM)

Chcesz stać się posiadaczem kolekcjonerskich naklejek na legitymacje? Nie masz na co czekać i już dziś kup te z najnowszej kolekcji ważne do 31 marca 2020 roku. Dostępne są również archiwalne hologramy, jak również te na lata 2020, 2021, 2022.

STAŃ SIĘ POSIADACZEM HOLOGRAMÓW KOLEKCJONERSKICH NA UNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU – ZDOBĄDŹ NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS UAM!

Bądź na bieżąco z nową kolekcją i uzupełnij ją o nowe hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studenckie els i wzbogać swoją kolekcję o te z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nie czekaj i ciesz się najnowszą kolekcją już dziś. Możesz je zamówić 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!