Skip to main content

Stalowa Wola: WSE

WYŻSZA SZKOŁA EKONOMICZNA W STALOWEJ WOLI

O WYŻSZEJ SZKOLE EKONOMICZNEJ W STALOWEJ WOLI

WSE funkcjonuje już od ok. 20 lat. Od tej pory już kilka tysięcy osób weszło w posiadanie naklejek i legitymacji studenckich z tej uczelni. To jedyna uczelnia ekonomiczna w okolicy, dająca wykształcenie przydatne w biznesie, życiu akademickim czy w pracach analitycznych. Do tego dochodzi bogata oferta studiów podyplomowych, pozwalająca szybko zmienić ścieżkę kariery lub uzupełnić kompetencje. To takie kierunki jak opieka nad dziećmi czy osobą starszą.

JAK WYGLĄDA NA WYŻSZEJ SZKOLE EKONOMICZNEJ W STALOWEJ WOLI LEGITYMACJA STUDENCKA?

Kupno tańszych biletów czy kawy to nie jedyne plusy posiadania legitymacji z naklejkami ELS z Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli. Każdy posiadacz odpowiednich hologramów na legitymację studencką może też wejść na imprezy uczelniane: sympozja, imprezy dla studentów i wykłady. Same legitymacje studenckie WSE mają jednolity wzór zgodny z normami dla wszystkich polskich szkół wyższych. Zamiast kartonikowej książeczki, jak kiedyś, dziś obowiązują naklejki + legitymacja studencka w formie karty (podobnej do kredytowej). Na awersie znajduje się zdjęcie i nazwa uczelni wraz z podstawowymi danymi. Na rewersie znajduje się miejsce na naklejki-hologramy.

Legitymację otrzymuje się w dziekanacie po zapisaniu się na studia. Wcześniej trzeba dostarczyć jeszcze zdjęcie. Legitymacja jest ważna do czasu wskazanego na hologramach ELS, które otrzymuje się na początku każdego semestru.

JAK WYGLĄDA NAKLEJKA STUDENCKA Z WYŻSZEJ SZKOŁY EKONOMICZNEJ W STALOWEJ WOLI?

Hologramy na legitymację studencką mają formę kwadratowych naklejek holograficznych srebrnego koloru. Na nich umieszczony jest orzeł otoczony graficznym wieńcem. Kolejnym elementem jest data – wyznacza ona właśnie do kiedy ważny jest dany dokument.Stą hologram na legitymację często ma datę 31-03-2020 lub 31-10-2020 (i odpowiednio inne dla kolejnych lat). W ten sposób studenci mogą korzystać z przywilejów do końca semestru a nawet dłużej i spokojnie załatwić przed upłynięciem ważności wszystkie formalności w dziekanacie, pozwalające otrzymaćhologram na legitymację.

 

KOLEKCJONERSKIE NAKLEJKI NA LEGITYMACJE WSE

Po zakończonych studiach większość osób ma ważną legitymację jeszcze tylko przez kilka miesięcy. Później na zawsze trzeba pożegnać się z przywilejami, jakie daje naklejka i legitymacja studencka. Można jedynie kupić kolekcjonerskie hologramy na Allegro lub w innych miejscach. Oczywiście hologram czy legitymacja studencka z Allegro d o niczego nie upoważniają. Mogą być jedynie fajną pamiątką po okresie spędzonym na studiach. Hologram na legitymację tego typu jest dostępny przez cały czas, zarówno z datami archiwalnymi, jak i dla roku 2020 czy 2021. Naklejki na legitymację studencką z Allegro, portali specjalistycznych i innych stron mają różną jakość, dlatego warto kierować się opiniami zadowolonych klientów przed pierwszymi zakupami. Cenę hologramu można łatwo sprawdzić na tej stronie.

Najnowsze hologramy kolekcjonerskie els 31-10-20 już w sprzedaży! 


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!