Skip to main content

Szczecin: Uniwersytet Szczeciński

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI

Uniwersytet w Szczecinie hologramy dla kolekcjonerów

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI – TO WARTO WIEDZIEĆ

Uniwersytet Szczeciński to polska publiczna uczelnia wyższa z siedzibą w Szczecinie. US założony został w 1984 roku,a  swoją działalność rozpoczął w 1985 roku. Powstał z połączenia Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Politechniki Szczecińskiej oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Szczecinie. Obecnie na Uniwersytecie Szczecińskim kształci się około 14 tysięcy studentów.  Uniwersytet w Szczecinie jest największą uczelnią na Pomorzu Zachodnim.

OFERTA DYDAKTYCZNA UCZELNI

Uniwersytet Szczeciński w swojej ofercie dydaktycznej zawiera ponad 100 kierunków studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz studiów drugiego stopnia na 11 wydziałach. Kandydaci mają do wyboru zarówno studia w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Na Uniwersytecie Szczecińskim funkcjonuje około 160 kół naukowych, w ramach których studenci i studentki rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Uniwersytet uczestniczy w programie Erasmus+, dzięki któremu podpisał już umowy partnerskie z blisko 196 uczelniami z 24 krajów.

ŚCIEŻKA REKRUTACYJNA NA UNIWERSYTECIE SZCZECIŃSKIM

Rejestracja na studia na Uniwersytecie Szczecińskim odbywa się przez internet w systemie ERK – Elektronicznej Rejestracji Kandydatów. Podstawą kwalifikacji do przyjęcia na studia są wyniki z egzaminów maturalnych. Kandydaci zobowiązani są do uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. Wszelkie informacje na temat rekrutacji, jej harmonogram i zasady zostały opisane na stronie internetowej uczelni.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system weryfikacji tożsamości studentów. Potwierdza status studenta oraz upoważnia do korzystania ze zniżek i ulg studenckich. Legitymacja ELS wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Jej ważność wynosi okres jednego semestru akademickiego. Po upływie tego czasu, aby legitymacja spełniała swoje funkcje należy w dziekanatach dokonać jej prolongaty.

UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI – NAKLEJKI STUDENCKIE ELS NA LEGITYMACJE STUDENCKIE 2019, 2020, 2021 NA US SZCZECIN

Studenci Uniwersytetu Szczecińskiego, aby móc korzystać z przywilejów statusu studenckiego muszą posiadać ważną legitymację studencką els. Niezależnie czy jesteś studentem wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych na US czy Wydziału Humanistycznego lub Prawa i Administracji, wszyscy studenci otrzymują identyczne legitymacje studenckie els. Legitymacje studenckie otrzymuje się wraz z dostaniem się na uczelnię. Na każdej legitymacji widoczne jest zdjęcie studenta oraz jego dane osobowe. Wszystkie legitymacje na polskich uczelniach wyższych wyglądają identycznie.

Osoby kształcące się na uniwersytecie US w Szczecinie posiadają legitymacje studenckie ELS. Ich ważność potwierdzają hologramy semestralne, które nakleja się na odwrocie legitymacji. Naklejka semestralna ważna jest przez jeden semestr, co oznacza, że studenci muszą co semestr udawać się dziekanatu po naklejkę z nowej serii, aby oznakować swoją legitymację i potwierdzić jej ważność. Każda naklejka studencka na swojej powierzchni posiada laserowo naciętą datę, znak orła, znak RP oraz nowe naklejki – numer seryjny. Są to niezbędne elementy, których wymaga rozporządzenie ministerstwa, aby hologram studencki ELS można było uznać za autentyczny. Naklejka studencka na legitymację ELS 31.03.2020 jest pierwszą naklejką, która dodatkowo posiada numer seryjny. Identyczne naklejki jak na Uniwersytecie Szczecińskim są na UW, UJ, UMK Toruń czy UAM Poznań.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO 2019, 2020, 2021 I KOLEJNE EDYCJE – PAMIĄTKA PO CZASACH STUDENCKICH NA US W SZCZECINIE

Naklejki hologramowe na legitymację studencką zakupić można w wersji dla kolekcjonerów. Hologramy kolekcjonerskie są identyczne jak nalepki semestralne i sprawdzą się idealnie jako pamiątka dla absolwentów US Szczecin. Naklejki semestralne ELS dla kolekcjonerów są bardzo chętnie kupowane również przez  pasjonatów filatelistów i miłośników zbierania naklejek kolekcjonerskich. Naklejka kolekcjonerska els na legitymację studencką to bowiem nie lada gratka dla każdego prawdziwego kolekcjonera. Dzięki niej dawni studenci US będą mogli powspominać studenckie czasy i poczuć się jakby znowu studiowali w murach swojego dawnego uniwersytetu. Każda naklejka na legitymacje ma na swojej powierzchni znak orła, znak RP, laserowo nacinana datę a  najnowsze naklejki od 2020 roku mają na swojej powierzchni numer seryjny. Hologramy na legitymacje, które mamy w swojej ofercie poznają wszystkie wymienione symbole, które pozwalają stwierdzić, że naklejki do legitymacji studenckiej dla kolekcjonera są autentyczne. Kupując kolekcjonerki hologram na legitymację studencką ELS, warto pamiętać aby sprawdzać oznakowanie na naklejkach els oraz dobrze czytać opisy ofert a także opinie o naklejkach els, ponieważ w internecie na forach takich jak Gumtree, Olx, czy Allegro możemy natknąć się na wiele sfałszowanych nalepek kolekcjonerskich ELS. Autentyczne naklejki na legitymację studencką znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!