Skip to main content

Warszawa: AFiB Vistula

AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA – AFIB VISTULA WARSZAWA – INFORMACJE O UCZELNI

Początkowo istniała ona jako Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości. Swoją działalność Vistula prowadzi od 1992 roku. Uczelnia Vistula należy do Grupy Uczelni Vistula, która jak czytamy na ich oficjalnej stronie jest “liderem w dziedzinie umiędzynarodowienia wśród wszystkich uczelni w Polsce”. Akademia Vistula to bowiem nie tylko placówka edukująca studentów ale także centrum prac badawczych, które przeprowadzane są w ramach Centrum Naukowo-Badawczego. Badania w Centrum prowadzone są między innymi na Instytucie Stosunków Międzynarodowych, Instytucie Badań w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości czy Instytucie Badań Azjatyckich. Na uczelni Vistula studenci kształcą się na studiach I oraz II stopnia. Prowadzone są tam także specjalne kursy językowe oraz studia podyplomowe. Wśród najbardziej popularnych kierunków na Vistuli studenci mogą podjąć studia w zakresie zarządzania, informatyki, grafiki, albo finansów i rachunkowości. 

 

AKADEMIA VISTULA – W LICZBACH

Akademia Vistula powstała w 1992 roku. Obecnie liczy ona 66 tysięcy absolwentów. Na Akademii Finansów I Biznesu w Warszawie studiują studenci oraz prowadzący pochodzą ze 100 krajów! Z AFiB Warszawa współpracuje aż 300 firm. Obecnie na Akademii kształcie się 6 tysięcy studentów na 17 kierunkach licencjackich i magisterskich oraz 21 kierunkach podyplomowych. Na uniwersytecie istnieją 22 kluby studenckie. 

 

DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ NA AKADEMII VISTULA?

Na Akademii Vistula realizowanych jest wiele innowacyjnych projektów oraz programów. Funkcjonuje tam między innymi Klasa Konfucjańska, którą Vistula współtworzy wraz z Instytutem Konfucjusza w Chińskiej Republice Ludowej oraz Politechniką w Tiencin. Klasa Konfucjańska ma na celu wspieranie nauczania języka chińskiego oraz  wymiany kulturalnej. W jej ramach przeprowadzane są chiński test biegłości (HSK) i młodzieżowy chiński egzamin (YCT). Na Akademii Vistula, studenci studiować mogą również w Pułtusku, gdzie Akademia ma swoją filię. 

 

Kandydaci mają do wyboru aż 17 kierunków na studiach licencjackich i magisterskich. Uczęszczają na zajęcia na nowoczesnym kampusie, wybudowanym na warszawskim Ursynowie. Co ciekawe, Vistula prowadzi też kształcenie studentów online. Ułatwia to znacznie studiowanie oraz łączenie go z życiem zawodowym – praca oraz prywatnym. 

 

LEGITYMACJA STUDENCKA NA AKADEMII FINANSÓW I BIZNESU VISTULA W WARSZAWIE

Na Akademii Vistula studenci, jak na wszystkich innych polskich uczelniach korzystają z legitymacji studenckiej. Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS na uczelni Vistula służy do weryfikacji statusu oraz tożsamości studenta.  Elektroniczna Legitymacja Studencka daje uprawnienia do korzystania ze zniżek i ulg przeznaczonych dla studentów. Legitymacja taka może stać się także nośnikiem do zakodowania biletu miejskiego ZTM Warszawa. Każda legitymacja studencka aby mogła zostać uznana za ważną musi posiadać na swojej powierzchni ważną naklejkę studencką els. Okres ważności jednej naklejki els studenckiej trwa jeden semestr. Naklejki studenckie studenci odbierają w swoich dziekanatach. Każda naklejka els jest identyczna na wszystkich uczelniach w Polsce. Również legitymacje studenckie wyglądają wszędzie tak samo. Hologramy studenckie els posiadają na swojej powierzchni obowiązkowe znaki, które poświadczają ich ważność. Wśród nich znajdują się między innymi znak orła, znak RP, laserowo nacinana data oraz od najnowszej kolekcji naklejek 31-03-20 numery seryjne. Bez ważnej, oryginalnej naklejki studenci nie mogą korzystać z legitymacji studenckiej. 

 

NAKLEJKI STUDENCKIE 31-03-20 Z NUMEREM SERYJNYM – NOWOŚĆ NA POLSKICH UCZELNIACH I AKADEMII VISTULA W WARSZAWIE

Naklejki studenckie z najnowszej edycji 31-03-20 to wyjątkowa edycja. Każdy hologram semestralny posiada bowiem po raz pierwszy na swojej powierzchni unikatowy numer seryjny, który składa się z 8 cyfr. Pierwsze trzy cyfry to unikatowy numer uczelni, kolejne trzy to numer porządkowy naklejki. Tym samym każda naklejka w Polsce ma inny kod. Kod numeracyjny nacięty jest pod datą. Zarówno data ważności jak i numer seryjny nacinane są na naklejkę metodą laserową. Naklejki studenckie z numerem seryjnym zostały wprowadzone przez rozporządzenie ministerstwa. Jest to obowiązkowy element każdego hologramu els. Naklejki studenckie els studenci otrzymują raz na semestr. Naklejki ważne są do 31-03 albo 31-10. Hologramy studenckie nakleja się na odwrocie legitymacji studenckich els. Dzięki nim student może korzystać z legitymacji studenckiej. 

 

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE – IDENTYCZNE JAK NAKLEJKI STUDENCKIE DO LEGITYMACJI NA AFIB VISTULA W WARSZAWIE

Naklejki kolekcjonerskie to identyczne hologramy jak naklejki semestralne na polskich uczelniach. Dzięki temu każdy były student AFiB w Warszawie może powrócić do czasów studenckich, kupując taką naklejkę kolekcjonerską. Hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką są idealnym pomysłem na prezent dla absolwentów uczelni a także jako unikatowy okaz do profesjonalnych filatelistycznych kolekcji. Naklejki kolekcjonerskie tak jak i nalepki semestralne posiadają na swojej powierzchni specjalne oznakowanie: znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę, a także specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu. Hologramy kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej służą tylko i wyłącznie do celów filatelistycznych – kolekcjonerskich. 

 

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ – ARCHIWALNE ORAZ NAJNOWSZE KOLEKCJE 2020, 2021, 222

Naklejki kolekcjonerskie wykorzystywane do celów filatelistycznych, które znajdziesz na naszej stronie internetowej to oryginalne, autentyczne okazy. Każdy hologram kolekcjonerski to gwarancja najwyższej jakości. Obecnie posiadamy archiwalne naklejki kolekcjonerskie els. Najnowsza naklejka to hologram els z numerem seryjnym 31-03-20. Niedługo w sprzedaży pojawią się naklejki kolekcjonerskie 31-10-20.Po tej edycji dostępne będą naklejki hologramowe els 2021, 2022 itd. Naklejki kolekcjonerskie znajdziesz na wielu internetowych stronach, jednak należy pamiętać aby każdą ofertę dokładnie sprawdzać, czy naklejki kolekcjonerskie są na pewno autentyczne. Oryginalne kolekcjonerskie hologramy w atrakcyjniej cenie możesz zamówić na naszej stronie internetowej 24h/7 dni w tygodniu! Dostawa przesyłką kurierską lub paczkomatem, albo odbiór osobisty na terenie Warszawy!  

AFiB Vistula – hologram kolekcjonerski


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!