Skip to main content

Warszawa: ChAT

CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA W WARSZAWIE

ChAT Warszawa naklejki els dla kolekcjonera

CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA ChAT – INFORMACJE PODSTAWOWE

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie (ChAT) to publiczna uczelnia wyższa złożona z dwóch wydziałów: Wydziału Pedagogicznego i Teologicznego. Kontynuuje działalność Wydziału Teologii Ewangelickiej i Studium Teologii Prawosławnej Uniwersytetu Warszawskiego. Uczelnia powstała w 1954 roku. W ramach struktury ChAT funkcjonują też jednostki ogólnouczelniane takie jak: Wydawnictwo Naukowe ChAT, Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Od 2017 roku uczelnia posiada swoją własną siedzibę w Warszawie. Chrześcijańska Akademia Teologiczna od 60 lat kształci studentów na dwóch wydziałach: Teologicznym i Nauk Społecznych. Należy do jedynej w Polsce uczelni ekumenicznych, co umożliwia studentom zapoznanie się z tradycją różnych nurtów chrześcijaństwa. Na warszawskiej uczelni wykładają wybitni teolodzy oraz duchowni reprezentujący różne Kościoły. Dla wielu kandydatów jest to największa korzyść z wyboru edukacji na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. ChaT w Warszawie może się również poszczycić współpracą z uniwersytetami teologicznymi w Bonn, Bernie oraz w Atenach. Uczelni słynie z wykwalifikowanej kadry, badań naukowych oraz wyjątkowej, kameralnej atmosfery przez cały okres kształcenia.

CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA W WARSZAWIE- WYDZIAŁY

Kandydaci na studentów mogą rozpocząć edukację na Wydziale Teologicznym oraz Wydziale Nauk Społecznych. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz doktoranckie na wielu kierunkach jak: Pedagogika, Pedagogika resocjalizacyjna i profilaktyka społeczna, Praca socjalna, Teologia ewangelicka, Teologia prawosławna, Teologia starokatolicka czy Teologia tradycji wyznaniowych. Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie szczyci się wyjątkową atmosferą, współpracą z zagranicznymi uczelniami oraz bogatą ofertą edukacyjną oraz otwartością na świat i współpracę. Studenci doceniają szerokie możliwości rozwoju, międzynarodową współpracę oraz przyjazną atmosferę, dlatego warszawska uczelnia cieszy się dużą popularnością wśród kandydatów na studia.

OFERTA UCZELNI

Wydział Pedagogiczny ChAT w swojej ofercie edukacyjnej posiada zarówno studia pierwszego i drugiego stopnia jak i studia podyplomowe. Kierunek „pedagogika” (studia I stopnia) na tym wydziale posiada Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”. Na Wydziale Teologicznym istnieje możliwość kształcenia na studiach licencjackich i magisterskich na kierunku teologia. Wydział prowadzi również studia doktoranckie.  Uczelnia współpracuje z Wydziałem Teologii Ewangelickiej Uniwersytetu w Bonn, Chrześcijańsko-katolickim i Ewangelickim Wydziałem Teologii Uniwersytetu w Bernie, a także Ewangelicką Wyższą Szkołą Zawodową we Fryburgu.

REKRUTACJA NA STUDIA

Rekrutacja na studia na Chrześcijańską Akademię Teologiczną w Warszawie odbywa się on-line za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów IRK. Rejestracja na studia na ChAT wymaga uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. O przyjęcie na studia mogą ubiegać się kandydaci, którzy posiadają dokument zdanego egzaminu maturalnego.  Szczegółowe informacje na temat terminów rekrutacji, wysokości i terminu uiszczenia opłat oraz dostarczenia wymaganych dokumentów można znaleźć na stronie internetowej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Na stronie internetowej warszawskiej uczelni podane są również terminy, w których zostaną ogłoszono wyniki rekrutacji. 

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie – hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system potwierdzający tożsamość studenta. Umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale także posiada funkcję karty bibliotecznej oraz warszawskiej karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane w dziekanacie. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ ELS CHRZEŚCIJAŃSKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W WARSZAWIE

Nowoczesny system weryfikacji czyli Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS pozwala zweryfikować tożsamość studentów. Legitymacja ELS uprawnia studentów do skorzystania z  ustawowych zniżek w środkach transportu publicznego, instytucjach kulturalnych, a także do rabatów w prywatnych firmach. Naklejka semestralna na legitymację ELS Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie to doskonała pamiątka z czasów edukacji na warszawskiej uczelni. 

HOLOGRAM KOLEKCJONERSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W WARSZAWIE JUŻ W SPRZEDAŻY

Warszawska uczelnia słynie z wyjątkowej atmosfery, bogatej oferty edukacyjnej i współpracy z wybitnymi teologami i duchownymi reprezentujących różne wyznania i tradycje. Dla wielu studentów czas nauki na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami. Absolwenci ChAT w Warszawie mają bogate możliwości rozwoju i poszerzenia wiedzy oraz zawierania znajomości z niezwykłymi ludźmi. Dla studentów, jak i absolwentów naklejka semestralna na legitymację ELS będzie wyjątkową pamiątką z niezapomnianych czasów studenckich. Absolwenci warszawskiej uczelni będą zachwyceni tak sentymentalnym prezentem. Hologramy kolekcjonerskie ChAT w Warszawie ważne do 31.03.2020. są już dostępne w sprzedaży. Jeśli chcesz zdobyć pamiątkową naklejkę semestralną na legitymację ELS lub podarować prezent pełen wspomnień, znajomemu absolwentowi warszawskiej akademii, zadzwoń do nas już dziś.

Naklejki semestralne na legitymację Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie pozwolą przypomnieć sobie beztroskie studenckie czasy i najpiękniejsze chwile spędzone na warszawskiej uczelni.

NAKLEJKI SEMESTRALNE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ AKADEMII TEOLOGICZNEJ W WARSZAWIE NA LATA 2020, 2021, 2022…

Hologramy kolekcjonerskie ChAT w Warszawie na lata 2020, 2021, 2020 wzbogacą Twoją kolekcję, przypomną wyjątkowe chwile z czasów studenckich lub sprawią wiele radości absolwentom warszawskiej uczelni. Naklejki semestralne na legitymację ELS są dostępne w sprzedaży, ale w bardzo ograniczonej ilości. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Hologramy kolekcjonerskie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie są dostępne w limitowanej edycji w naszym sklepie internetowym. Naklejki semestralne warszawskie uczelni są bardzo atrakcyjnym i pożądanym towarem, dlatego jak najszybciej zadzwoń do nas lub zamów swój hologram kolekcjonerski ChAT w Warszawie na lata 2020, 2021, 2020 w naszym sklepie internetowym. Powiększ swoją kolekcję, kup wyjątkową pamiątkę lub podaruj znajomemu absolwentowi sentymentalną podróż w studenckie czasy. Sprawdź dostępność naklejek semestralnych na legitymację ELS Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie na lata 2020, 2021, 2022 w naszym sklepie internetowym.