Skip to main content

Warszawa: UŁa

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE

UŁa Warszawa naklejki ELS sprzedaż dla kolekcjonerów

 

INFORMACJE PODSTAWOWE O UCZELNI

Uczelnia Łazarskiego (UŁa) to polska, niepubliczna uczelnia akademicka w Warszawie. Założona została w 1993 roku przez Ryszarda Łazarskiego. Obecnie na uczelni kształci się około 5 tysięcy studentów. W rankingu “Perspektywy” Uczelnia Łazarskiego zajęła III miejsce wśród niepublicznych uczelni magisterskich. Została też uznana za najlepszą polską uczelnię w międzynarodowym rankingu U-Multirank, który jest przygotowywany na zlecenie Komisji Europejskiej.

OFERTA DYDAKTYCZNA UCZELNI

Kształcenie studentów na Uczelni Łazarskiego odbywa się na 3 wydziałach: Prawa i Administracji, Ekonomii i Zarządzania oraz Medycznym na studiach I i II stopnia, jednolitych studiach magisterskich, dyplomowych, doktoranckich, MBA i LLM. Istnieje też możliwość  podjęcia studiów anglojęzycznych z brytyjskim dyplomem Coventry University. Uczelnia Łazarskiego współpracuje z ponad 90 uczelniami na całym świecie i bierze udział w programie Erasmus+, dzięki czemu oferuje wymianę studencką oraz zagraniczne praktyki i staże. W ramach uczelni funkcjonuje Studium Języków Obcych, które prowadzi edukację w zakresie nauczania języków obcych. W 2010 roku przy SJO powstało Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej.

REKRUTACJA

Rejestracja na studia na Uczelni Łazarskiego odbywa się przez internet. Kandydaci muszą wypełnić formularz rekrutacyjny, który rozpoczyna proces rekrutacyjny. Wymagane jest dokonanie opłaty rekrutacyjnej i złożenie odpowiednich dokumentów. Dokładny opis ścieżki rekrutacyjnej, zasady rejestracji oraz oferta uczelni znajdują się na stronie internetowej strony.

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE – JEDNA Z CZOŁOWYCH UCZELNI NIEPUBLICZNYCH W POLSCE

Warszawa, jako największe miasto w Polsce, położone w środkowo-wschodniej części naszego kraju, może pochwalić się największą ilością uczelni wyższych. Dzięki temu co roku do stolicy naszego kraju zjeżdżają się tysiące młodych ludzi, rozpoczynających kolejny etap edukacji w swoim życiu. Zazwyczaj korzystają oni z ofert dydaktycznych przygotowanych przez uczelnie publiczne (państwowe). Coraz częściej młodzież wybiera również kształcenie w uczelniach niepublicznych (prywatnych).

 

Jedną z czołowych uczelni niepublicznych w Warszawie, jednocześnie w całym kraju, jest Uczelnia Łazarskiego, założona w 193 roku przez Ryszarda Łazarskiego. Świadczy o tym fakt, iż co roku zajmuje wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach. W 2019 roku miesięcznik „Perspektywy” uplasował uczelnie na trzecim miejscu wśród niepublicznych uczelni magisterskich. Dodatkowo szkoła założona przez Ryszarda Łazarskiego została uznana za najlepszą polską uczelnię w międzynarodowym rankingu U-Multirank, który przygotowywany jest na zlecenie Komisji Europejskiej. To wszystko sprawia, że nauką na tej uczelni interesuje się coraz więcej młodych Polaków. Obecnie kształci się na niej około 5 tysięcy studentek i studentów, posiadających legitymacje studenckie els z aktualnymi hologramami posiadającymi numer seryjny.

 

Uczelnia Łazarskiego może poszczycić się również wysokimi ocenami wydziału Prawa i Administracji, który już od 10 lat jest liderem wśród uczelni niepublicznych w Polsce, według rankingu przygotowanego rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Prawo wykładane na Uczelni Łazarskiego wysoko oceniane jest również przez Polską Komisję Akredytacyjną. Poza wydziałem Prawa i Administracji w ofercie dydaktycznej Łazarskiego znajdują się jeszcze dwa wydziały: Ekonomii i Zarządzania oraz Medyczny. Kształcenie na tych kierunkach odbywa się w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich, a także studiów doktoranckich i podyplomowych. Wspominając o ofercie dydaktycznej tejże uczelni nie można pominąć informacji o tym, że istnieje możliwość studiowania w ramach anglojęzycznych programów studiów, które zakończą się uzyskaniem dyplomu prestiżowego, brytyjskiego Coventry University.  

 

Jeżeli już mowa o zagranicznych możliwościach jakie daje Uczelnia Łazarskiego, należy wspomnieć również o międzynarodowych programach adresowanych dla posiadaczy legitymacji studenckich Łazarskiego. Uczelnia obecnie współpracuje z ponad 90 uczelniami na całym świecie i bierze udział w programie Erasmus+, dzięki temu studenci mogą brać udział w międzynarodowych wymianach studenckich, zagranicznych stażach i praktykach.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Kształcenie na Uczelni Łazarskiego potwierdza Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS). Okres ważności legitymacji studenckiej trwa jeden semestr.Elektroniczna Legitymacja Studencka daje uprawnienia do korzystania ze zniżek i ulg przeznaczonych dla studentów. Legitymacja ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej.

 

UCZELNIE NIEPUBLICZNE RÓWNIEŻ WYPOSAŻONE W ELS! JAK ZDOBYĆ ELEKTRONICZNĄ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ WARSZAWSKIEJ UCZELNI ŁAZARSKIEGO?

Elektroniczne Legitymację Studenckie (ELS) zostały wprowadzone w polskich uczelniach wyższych na mocy Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 2 listopada 2006 roku. Od tamtej pory we wszystkich uczelniach wyższych zarówno publicznych, jak i niepublicznych, stare papierowe dokumenty, zastąpiły plastikowe karty. Podobnie jak w przypadku papierowych legitymacji, na ELS znalazły się dane studenta, jego zdjęcie, a także elementy świadczące o ważności dokumentu. Do 2006 roku o terminie ważności decydowała pieczątka uczelni z orłem oraz datą. Obecnie w dziekanatach wydawane są specjalne hologramy, na których również znajduję się orzeł i data, a od niedawna numer seryjny z kodem danej uczelni.

 

Podobnie jak papierowa legitymacja, elektroniczny odpowiednik pozwala studentom na korzystanie z ulg w przejazdach komunikacją miejską, a także zniżek w miejscach rozrywki i sportu tj.: kluby, kina, teatry, stadiony piłkarskie, lodowiska, pływalnie itp. Elektroniczna Legitymacja Studencka, dzięki wbudowanemu chipowi stykowemu oraz bezstykowego interfejsowi, może być używana jako karta biblioteczna, karta dostępu do laboratorium, a także jako bilet komunikacji miejskiej.

 

Chcąc uzyskać legitymację studencką els warszawskiej Uczelni Łazarskiego należy pozytywnie przejść rekrutację na studia. Następnie po zakwalifikowaniu się, każdy student powinien złożyć wniosek o wydanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej oraz dokonać wymaganej opłaty. Należy zrobić to poprzez stronę internetową uczelni. 

KOLEKCJONERSKIE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UCZELNI ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE. NAJNOWSZE NAKLEJKI Z NUMEREM SERYJNYM ŁAZARSKIEGO DOSTĘPNE JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wielu kolekcjonerów oraz miłośników filatelistyki od lat wzbogaca swoje klasery o kolekcjonerskie hologramy na legitymacje studenckie els polskich uczelni wyższych. Z pewnością niejeden z nich w swoich zbiorach posiada również poprzednie egzemplarze związane z warszawską Uczelnią Łazarskiego. Szczególnie dla nich mamy dobrą wiadomość. Otóż w sprzedaży internetowej pojawiły się już najnowsze naklejki els z datą ważności do 1 marca 2020 roku oraz pierwsze egzemplarze posiadające numer seryjny i kod uczelni. Nie zwlekaj z kupnem, zamów je już dziś i wzbogać swoje klasery o nowe, cenne, filatelistyczne skarby.

 

Osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zbieraniem kolekcjonerskich naklejek na legitymację, przypominamy że w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również archiwalne hologramy z poprzednich semestrów akademickich Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ LEGALNE, W 100% ORYGINALNE HOLOGRAMY ELS WARSZAWSKIEJ UCZELNI ŁAZARSKIEGO?   

Osoby pasjonujące się filatelistyką bardzo często szukają unikatowych okazów w przeglądarkach internetowych. O dużym zainteresowaniem hologramami świadczy kolekcjonerskimi liczba wyszukiwarce. Są one dostępne na różnych portalach aukcyjnych takich jak Allegro, OLX, itp. Nie wiadomo jednak z jakiego są one pochodzenia oraz czy są zgodne z oryginałami.

Naklejki na legitymacje studenckie ELS dostępne w naszym sklepie kolekcjonerskim są w 100% legalne i zgodne z oryginałami wydawanymi w dziekanacie Uczelni Łazarskiego w Warszawie. O jakości i zgodności naszych produktów mogą świadczyć liczne, pozytywne opinie naszych klientów. Dodatkowo, jeżeli zamówiony w naszym sklepie produkt nie będzie spełniał Waszych oczekiwań, można dokonać zwrotu produktów i odzyskać zainwestowane pieniądze. Dzięki temu osoby, które dokonają zakupów mogą czuć się bezpiecznie.

Przypominamy, że w naszym sklepie internetowym zakupu najnowszych i archiwalnych hologramów kolekcjonerskich na legitymacje studenckie Uczelni Łazarskiego można dokonać codziennie przez 24 godziny na dobę. Gwarantujemy natychmiastową wysyłkę w ciągu jednego dnia roboczego.