Skip to main content

Warszawa: UTH

UCZELNIA TECHNICZNO-HANDLOWA IM. HELENY CHODKOWSKIEJ – UTH WARSZAWA

STUDIA NA UCZELNI TECHNICZNO-HANDLOWA IM. HELENY CHODKOWSKIEJ W WARSZAWIE

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej  to wyższa szkoła niepubliczna. Istnieje ona od 1992 roku, jednak wcześniej funkcjonowała pod innymi nazwami ( do 2004 r. jako Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu, a do 2014 Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej). Obecna nazwa została przyjęta przez uczelnię gdy połączyła się ona z Wyższą Szkołą Cła i Logistyki. Na tej uczelni studenci mogą podjąć studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz podyplomowe na wielu różnych kierunkach. Na studiach licencjackich na UTH studenci mogą kształcić się w kierunkach takich jak: Business Marketing Management, Transport-spedycja-logistyka (TSL), Psychologia w biznesie, Negocjacje i sprzedaż, Doradztwo finansowe, podatkowe i ubezpieczeniowe, Skarbowość i audyt czy Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni lub Obsługa celna i logistyka międzynarodowa. Studia inżynierskie obejmują chociażby kierunki takie jak: Transport lotniczy i obsługa lotnisk, Logistyka transportu, a także Budowa i eksploatacja samochodów. 

 

UTH  WARSZAWA – NIE TYLKO STUDIA!

Uczelnia Techniczno-Handlowa i. Heleny Chodkowskiej poza kształceniem studentów oferuje im wymiany między innymi w ramach programu Erasmus+. Dzięki niemu studenci mogą przez semestr kształcić się na wybranej uczelni w Unii Europejskiej, a przy okazji poznać wymarzone miasto europejskie. Na UTH dostępnych jest także wiele kół naukowych, w których brać udział mogą studenci. Wśród nich znajdują się chociażby: Koło Naukowe Budownictwo i Architektura wnętrz, Koło Naukowe „Gomorra”, czy UTH Racing Team dla fanów motoryzacji. UTH oferuje studentom także bardzo dużą bazę laboratoryjną. Mogą oni korzystać z laboratorium kryminalistycznego, metrologii, fizyki, logistyki, geodezji czy silników spalinowych, nabywając tym samym umiejętności praktyczne. Biblioteka Uniwersytetu wyposażona jest aż w 61 tysięcy egzemplarzy książek. Ponadto, UTH realizuje 28 projektów unijnych i współpracuje z 115 partnerami. UTH w Warszawie ukończyło już około 30 tysięcy absolwentów. 

 

LEGITYMACJA STUDENCKA NA UCZELNI TECHNICZNO-HANDLOWEJ W WARSZAWIE

Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie, tak jak i inne uczelnie wyższe, korzysta z elektronicznych legitymacji studenckich. Legitymacje ELS służy do potwierdzania statusu oraz tożsamości studenta. Legitymacje studenckie, studenci otrzymują tuż po rozpoczęciu edukacji na uczelni wyższej, mogą one służyć jako nośniki kart miejskich ZTM Warszawa (w przypadku UTH Warszawa). Ponadto legitymację bardzo często wykorzystywane są jako karty umożliwiające wstęp do bibliotek czy różnego rodzaju centrów uniwersyteckich. Wszystkie legitymacje sa identyczne na wszystkich uczelniach w Polsce. Posiadają one dane studenta, jego zdjęcie oraz miejsce na naklejki studenckie, które potwierdzają ważność legitymacji. Hologramy studenckie, studenci co semestr odbierają ws swoich dziekanatach. Są one niezbędne do tego, aby legitymację można było uznać za aktualną. Wszystkie hologramy na legitymację studencką są identyczne na wszystkich uczelniach w Polsce. Naklejki studenckie do legitymacji els posiadają na swojej powierzchni specjalne oznakowanie: znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę, a także specjalny numer seryjny (od najnowszych naklejek na 2019/2020 rok). Dodatkowo, każda naklejka posiadać musi specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu, które chroni naklejkę przed sfałszowaniem. 

 

NAKLEJKI STUDENCKIE NA LEGITYMACJĘ ELS 31-03-20 Z NUMEREM SERYJNYM

Najnowsze naklejki studenckie do legitymacji els 31-03-20 posiadają nowe oznakowanie. Na swojej powierzchni pod laserowo nacinaną datę mają one nacięty także specjalny, unikatowy numer seryjny, który jest nanoszony na hologram els tą samą techniką co data ważności. Numer seryjny to kod składający się z 8 cyfr – pierwszy trzy stanowią indywidualny numer uczelni, natomiast kolejne 5 – to numer porządkowy naklejki studenckiej. Naklejki studenckie 31-03-20 orz kolejne hologramy 31-10-20, naklejki studenckie 2021 czy potem 2022 mają obowiązek posiadania na swojej powierzchni specjalne oznakowania. Numer seryjny jest jednym z takich obowiązkowych elementów. Poprzednie naklejki nie posiadały takiego kodu numeracyjnego. Na naklejki els został on wprowadzony dopiero w roku akademickim 2019/2020 specjalnym rozporządzeniem ministerstwa. Naklejki studenckie els 31-03-20 jak i inne edycje hologramów dostępne są również w wersji dla kolekcjonerów. 

 

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ – POWSPOMINAJ STUDIA NA UTH WARSZAWA

Naklejki studenckie można zakupić do celów filatelistycznych. Hologramy kolekcjonerskie ELS są identyczne jak nalepki semestralne. Hologramy els dla kolekcjonerów posiadają na swojej powierzchni takie samo oznakowanie jak nalepki hologramowe dla studentów. Tak samo jak i one mają na swojej powierzchni: znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę, numer seryjny (na tych najnowszych naklejkach) oraz to specjalne zabezpieczenie. Naklejki kolekcjonerskie mogą zakupić na przykład absolwenci UTH Warszawa, którzy chcą powspominać czasy studenckie spędzone w murach swojej uczelni. Wszystkie naklejki kolekcjonerskie z różnymi datami mogą także stworzyć wspaniałą, profesjonalną kolekcję filatelistyczną. Naklejki studenckie els dla kolekcjonerów zakupić możesz przez internet – wystarczy wpisać  w wyszukiwarkę hasła takie jak “kolekcjonerska naklejka studencka kupię” czy “hologram kolekcjonerski kupno” lub “kolekcjonerskie naklejki studenckie allegro”. Pamiętaj jednak aby sprawdzać zawsze czy naklejka studencka dla kolekcjonera, którą oferują sprzedawcy na pewno jest autentyczna. Poczytaj opinie o naklejkach i przeglądać zdjęcia, aby się upewnić. 

 

NAKLEJKI STUDENCKIE DLA KOLEKCJONERÓW – ZAMÓWIENIA

Naklejki kolekcjonerskie zamówić możesz na naszej stronie. Przyjmujemy zamówienia zarówno mailowo jak i telefonicznie. Zamówienie przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu. Wszystkie hologramy na naszej stronie to autentyczne okazy. Posiadamy naklejki zarówno z kolekcji archiwalnych jak j najnowszej edycji 31-03-20. Wszystkie naklejki posiadają na swojej powierzchni obowiązkowe oznakowanie w formie: znaku orła, znaku RP, laserowo nacinanej daty, a także od najnowszej edycji 31.03.20 także numer seryjny. Naklejki kolekcjonerskie służą tylko i wyłącznie do celów filatelistycznych/ kolekcjonerskich. Wykorzystywanie ich w inny sposób jest zabronione. Wszystkie hologramy studenckie els dla kolekcjonerów znajdują się w naszych zbiorach. Wkrótce pojawią się naklejki studenckie 31-10-20. Naklejki kolekcjonerskie wysyłamy do wszystkich miast w Polsce, albo przesyłka kurierską lub do paczkomatu. Naklejki kolekcjonerskie do legitymacji są identyczne na wszystkich polskich uczelniach. Cena naklejki els kolekcjonerskiej uzależniona jest od daty ważności. Archiwalne naklejki posiadają zazwyczaj niższą cenę. 

 

Już teraz powspominaj czasy studenckie na UWH Warszawa i zakup najnowszą naklejkę kolekcjonerską els!  

 


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!