Skip to main content

Wrocław: DSW

DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA WE WROCŁAWIU

DSW Wrocław niepodrabiane naklejki els dla kolekcjonerów

DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA DSW – WROCŁAW

Dolnośląska Szkoła Wyższa – DSW to niepubliczna uczelnia wyższa, która funkcjonuje we Wrocławiu od 1997 roku. Do 2007 roku istniała pod nazwą Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Obecnie na uczelni kształci się 3,5 tysiąca studentów w ramach 4 wydziałów wchodzących w skład uniwersytetu. Są to: Wydział Nauk Pedagogicznych, Wydział Nauk Społecznych i Dziennikarstwa, Wydział Nauk Technicznych oraz Wydział Zamiejscowy DSW w Kłodzku.

DSW WROCŁAW – OFERTA UCZELNI DOLNOŚLĄSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi kształcenie studentów na 14 kierunkach I i II stopnia i 60 kierunkach na studiach podyplomowych. DSW realizuje liczne projekty badawczo-rozwojowe i wdrożeniowe, a także jest organizatorem wielu konferencji i seminariów naukowych oraz Międzynarodowych Szkół Letnich. Uczelnia uczestniczy w programie Erasmus+, który daje studentom możliwość udziału w wymianie międzynarodowej i praktykach zagranicznych. Ma podpisanych również wiele umów o współpracy dwustronnej z uczelniami z USA, Czech i Rosji. Przy uczelni funkcjonują też jednostki takie jak Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Centrum Konferencyjne.

REKRUTACJA NA STUDIA NA DSW WROCŁAW

Rekrutacja na studia odbywa się przez internet, w systemie IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów. Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy uiścić jednorazową opłatę rekrutacyjną. Wszelkie informacje niezbędne dla kandydatów na studia, a także harmonogram rekrutacji oferta dydaktyczna dostępne są na stronie internetowej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA, HOLOGRAMY ELS NA DSW WROCŁAW

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument, który poświadcza status studenta. Legitymacja wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata Elektronicznej Legitymacji Studentów. Co semestr należy odebrać nową naklejkę na legitymację w dziekanacie. Hologramy dsw, podobnie jak na innych uczelniach wydawane są dwa razy do roku i trzeba dbać o ich aktualność.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!