Skip to main content

Wrocław: UWr

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

Wrocław UWr hologramy kolekcjonerskie

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI UWr – PODSTAWOWE INFORMACJE

Uniwersytet Wrocławski (UWr) to jedna z najważniejszych i najstarszych uczelni we Wrocławiu, która znana jest w całej Polsce. Początki UWr sięgają 1702 roku, kiedy to został utworzony jako Leopoldina. W 1945 roku uniwersytet został przekształcony w polski uniwersytet. Obecnie na uczelni kształci się około 30 tysięcy studentów na 10 różnych wydziałach. Do wyboru kandydaci mają około 60 różnych kierunków na studiach pierwszego stopnia oraz 50 kierunków na studiach stopnia drugiego. W ramach kierunków uczelnia oferuje około 230 specjalności i specjalizacji do wyboru w trakcie studiów oraz studia międzyobszarowe i indywidualne opierające się na zasadzie tutoringu.Możliwe jest też studiowanie w języku angielskim w ramach około 30 programów.

DLACZEGO UNIWERSYTET WROCŁAWSKI – UWr?

Poza prestiżem oraz bogatą ofertą dydaktyczną, Uniwersytet Wrocławski prowadzi szereg innych aktywności, które wyróżniają go z grona polskich uczelni. UWr regularnie uczestniczy w prowadzeniu badań naukowych i współpracuje z cenionymi światowymi ośrodkami akademickimi. Studenci uczelni mają możliwość udziału w licznych wymianach oraz projektach międzynarodowych. UWr podpisał umowy z blisko 800 uczelniami z 26 krajów. Warto wspomnieć też, że uczelnia blisko współpracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury takimi jak: Fundacja Uniwersytet Dzieci, Fundacja Matematyków Wrocławskich czy kino Nowe Horyzonty.

ŚCIEŻKA REKRUTACYJNA NA UWR – UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

Rejestracja kandydatów na studia na Uniwersytecie Wrocławskim odbywa się przez internet. Wymagana jest rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. W postępowaniu rekrutacyjnym, brane pod uwagę są wyniki egzaminów maturalnych z określonych przedmiotów. Przebieg rekrutacji w całości i szczegółowo opisany został na stronie Uniwersytetu Wrocławskiego. Aby lepiej poznać uczelnię, jej specyfikę oraz kierunki studiów warto wybrać się na dni otwarte uczelni, które organizowane są co roku na wiosnę.

ELS, NAKLEJKI NA LEGITYMACJE – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA NA UWr ORAZ HOLOGRAMY STUDENCKIE NA UNIWERSYTET WE WROCŁAWIU

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest przez właściwy dziekanat po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Jej ważność trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata legitymacji. Aby utrzymać ważność dokumentu należy zgłosić się do dziekanatu po hologram na legitymację. W odróżnieniu od hologramów kolekcjonerskich pwr, które zbierają również studenci we Wrocławiu, naklejkę na legitymacje odbiera się w dziekanacie i służy ona innym celom niż hobbystyczne zbieranie. Potwierdza status studenta i jest niezbędnym elementem na legitymacji ELS.

KULTURA STUDENCKA NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM (UWR)

Dzięki legitymacji studenckiej kupić można wiele biletów ze zniżkami. Atrakcyjne są także same aktywności, jakie oferuje oryginalna legitymacja studencka Uniwersytetu Wrocławskiego z hologramem ELS. Występy, kabaretów, zespołów, wykłady i koncerty, to tylko niektóre z organizowanych przez UWr dla posiadaczy naklejki z hologramem atrakcje. Poza tym dochodzą jeszcze uczelniane możliwości sportowe: drużyny i darmowe wyjścia na basen dla tych z ważną naklejką na legitymację studencką. Sam Wrocław uznawany jest za studenckie miasto. Wiele klubów oferuje zniżki na bramce dla tych, którzy mają legitymację studencką. Kupić można też wtedy taniej piwo czy niektóre produkty. Trzeba też wspomnieć o akademikach i innych ofertach tanich noclegów dla osób legitymujących się naklejką z hologramem i odpowiednim dokumentem.

KOLEKCJONERSKIE NAKLEJKI NA LEGITYMACJE UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO – UWR WROCŁAW

Poza oryginalnymi hologramami na legitymację studencką, można kupić również naklejki kolekcjonerskie Uniwersytetu Wrocławskiego. Idealne do albumu czy na pamiątkę po zakończonym studiowaniu. Dawniej każdą legitymację zdobiły inne pieczątki z nazwą uczelni. Dziś każdy może poczuć się jeszcze raz studentem. Wystarczy do tego hologram kolekcjonerski. Dobra zabawa gwarantowana! Ceny hologramów można sprawdzić na stronie. Opinie o hologramach studenckich są w większości bardzo pozytywne, bo zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów i w zgodzie z obowiązującymi wzorami. Zamówić możesz naklejki na kolekcjonerską legitymację studencką 2020 czy 2021. Czasem legitymacja ulega uszkodzeniu, przez co starsze naklejki się ścierają – w dziale cennik można sprawdzić ceny hologramów z poprzednich lat, by mieć na pamiątkę kompletny dokument.

KOLEKCJONERSKIE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO (UWR WROCŁAW)

Kolekcjonerski hologram legitymacyjny, w tym egzemplarze jak na Uniwersytet Wrocławski Uwr można nabyć w specjalistycznych sklepach.  Naklejka kolekcjonerska sprawdzi się do albumów, a także jako świetna pamiątka z uczelnianych zjazdów czy zlotów. Naklejka-hologram z orłem może mieć daty na przyszły lub poprzedni rok. Do wyboru jest znacznie więcej dat – zapraszamy do naszej galerii, gdzie można zobaczyć hologramy studenckie z bliska. Ostrzegamy przy okazji przed niefachowymi sprzedawcami z sieci, którzy nie pokazują zdjęć swoich legitymacji studenckich ELS i hologramów. Nigdy nie wiesz, co dostaniesz, robiąc zakupy w takich miejscach!

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI UWR – SPECJALNA NAKLEJKA STUDENCKA 2020, 2021 DLA KOLEKCJONERÓW

Niektórzy lubią studencki klimat i pragną zachować go na dłużej. W czasie zlotów i konkursów przydają się hologramy na legitymację studencką ELS Uniwersytetu we Wrocławiu. Niektórzy kupują hologramy na Allegro. Często jednak są zawiedzeni efektem. Zazwyczaj takie hologramy kolekcjonerskie nie wyglądają naturalnie. Naklejki ELS od przypadkowych sprzedawców z Allegro mogą się też zbyt łatwo odklejać. Typowe hologramy studenckie mają charakterystyczny, tęczowy odcień, który trudno jest uzyskać bez wiedzy i specjalistycznego sprzętu. Dlatego amatorom zabawnych gadżetów w stylu naklejek na legitymacje polecamy nasze usługi. Profesjonalne hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencką els znajdziesz na naszej stronie.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!