Skip to main content

Wrocław: UPWr

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - UPWr hologramy na legitymacje sprzedaż dla kolekcjonerów

 

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY – WROCŁAW

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (UPWr)  to państwowa szkoła wyższa, która samodzielnie funkcjonuje od 1951 roku. Wcześniej funkcjonowała pod nazwami Wyższej Szkoły Rolniczej  i Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Na uczelni aktualnie studiuje blisko 10 tys. studentów. Obecnie UPWr to jedna z najlepszych specjalistycznych uczelni w kraju. Pod względem uzyskanych patentów znajduje się na drugim miejscu w Polsce. W 2017 r. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu znalazł się w międzynarodowym Rankingu Szanghajskim wśród najlepszych uczelni świata w dziedzinie Food Science & Technology (201-300). UPWr uzyskał też status KNOW (Krajowy Naukowy Ośrodek Wiodący) przyznany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla trzech wydziałów  w ramach Wrocławskiego Centrum Biotechnologii.

OFERTA DYDAKTYCZNA UPWr

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu składa się z 5 wydziałów, 31 katedr i 10 instytutów. Uczelnia posiada 11 zamiejscowych zakładów doświadczalnych i stacji badawczo-dydaktycznych. UPWr oferuje 27 kierunków studiów oraz 50 różnych specjalności, a także 37 kierunków studiów podyplomowych. Na uczelni funkcjonują 54 studenckie koła naukowe. UPWr realizuje liczne projekty badawcze finansowane przez Narodowe Centrum Nauki i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju- do tej pory było ich 66. Uniwersytet Przyrodniczy rozwija też współpracę międzynarodową – w ramach programu Erasmus+ ma podpisane 124 umowy z uczelniami z 23 krajów.

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU – OFERTA DYDAKTYCZNA DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O STATUS STUDENTA I LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS UPWR

Uniwersytety są najstarszym rodzajem uczelni o charakterze nietechnicznym w Polsce. Mają one na celu kształcenie i przygotowanie przyszłych kadr pracowników naukowych oraz wykwalifikowanych pracowników. Wśród uniwersytetów możemy wymienić uniwersytety klasyczne i przymiotnikowe. Do tych drugich należy Uniwersytet Przyrodniczy funkcjonujący od 1951 roku we Wrocławiu. Jest to państwowa uczelnia wyższa, która aktualnie kształci około 10 tys. studentów.

W ofercie dydaktycznej wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego znajduję się 5 wydziałów: Biologii i Hodowli Zwierząt, Biotechnologii i Nauk o Żywności, Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, Medycyny Weterynaryjnej oraz Przyrodniczo-Technologiczny. Program realizowany jest na studiach pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich, studiach doktoranckich oraz podyplomowych. Zajęcia prowadzone są w trybach stacjonarnym (dziennie) oraz niestacjonarnym (zaocznie). UPWr w swoich strukturach posiada kilkanaście zamiejscowych zakładów doświadczalnych i stacji badawczo-dydaktycznych. Dzięki temu studenci realizują liczne projekty badawcze finansowane przez Narodowe Centrum Nauki i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Uczelnia współpracuje również z ponad 120 uczelniami z 23 krajów, w ramach międzynarodowego programu Erasmus+.

Warto podkreślić, że Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu jest jedną z najlepszych specjalistycznych uczelni w Polsce. Świadczy o tym fakt, iż pod względem uzyskanych patentów znajduję się na drugim miejscu w naszym kraju. UPWr może poszczycić się również wyróżnieniem w międzynarodowym Rankingu Szanghajskim wśród najlepszych uczelni świata w dziedzinie Food Science & Technology (201-300). Ponadto Uniwersytet uzyskał status KNOW (Krajowy Naukowy Ośrodek Wiodący) przyznany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla trzech wydziałów w ramach Wrocławskiego Centrum Biologicznego.

To wszystko sprawia, że młodzież z województwa śląskiego i dolnośląskiego rozważa wybranie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu jako dalszej ścieżki edukacyjnej. Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację prowadzoną przez uczelnię otrzymają status studenta, który będzie potwierdzała ważna legitymacja studencka z aktualną naklejką semestralną. Pozostałe osoby, którym nie powiedzie się w klasyfikacji, a będą chciały wejść w posiadanie rzeczy związanej z tą uczelnią, będą mogły zakupić sobie kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką els Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

REKRUTACJA NA UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w całości przedstawiona jest na stronie internetowej uczelni. Można się też z nią szczegółowo zapoznać w trakcie dni otwartych uniwersytetu. Rejestracja na studia odbywa się przez internet – za pośrednictwem systemu IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów. Aby wziąć udział w rejestracji wymagane jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Postępowanie kwalifikacyjne odbywa się na podstawie wyników maturalnych.

LEGITYMACJA ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument potwierdzający tożsamość i status studenta. Może pełnić funkcję karty bibliotecznej i miejskiej. Wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Ważność legitymacji ELS trwa semestr akademicki.

NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS WROCŁAWSKIEGO UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO POŻĄDANE WŚRÓD KOLEKCJONERÓW. CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI?

Coraz częściej unikatowe hologramy polskich uczelni wyższych, w tym również te związane z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, są pożądane na rynku filatelistycznym. Świadczy o tym liczba wyszukiwanych przez internautów wraz tj. „kupię hologramy els”, „naklejki na legitymację studencką”, „naklejki els allegro” itp. W związku z tak dużym zainteresowaniem tymi unikalnymi, kolekcjonerskimi przedmiotami w Internecie pojawia się bardzo wiele aukcji oferujących sprzedaż hologramów. W związku z tym często osoby zaczynające dopiero swoją przygodę ze zbieraniem znaczków nie wiedzą na co zwrócić szczególną uwagę dokonując zakupu.

Hologramy na legitymację studencką różnią się jakością. Warto więc szukać sklepów kolekcjonerskich zajmujących się profesjonalną sprzedażą takich produktów, niż korzystać z kuszących ofert na portalach aukcyjnych typu Allegro, czy OLX. Przy temacie jakości naklejki chodzi szczególnie o właściwą jakość kleju, o jej estetyczną jakość wykonania, a także jakość druku poszczególnych elementów. Tych wszystkich rzeczy nie jesteśmy jednak w stanie ocenić poprzez zdjęcia prezentowane w Internecie. Dlatego przy podejmowaniu decyzji warto korzystać ze sprawdzonych sklepów posiadających rzetelne, pozytywne opinie o sprzedawanych produktach. To minimalizuje ryzyko, że zostaniecie oszukani i trafi Wam się trefny towar, albo opłacona przesyłka nigdy do Was nie dotrze.

NAJNOWSZE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO – ZAMÓW JUŻ DZIŚ I CIESZ SIĘ UNIKATOWĄ NAKLEJKĄ Z WROCŁAWSKIEGO UPWR!

W ofercie naszego sklepu kolekcjonerskiego dostępne są już najnowsze naklejki na legitymację studencką els z datą ważności do 31 marca 2020 roku oraz numerem seryjnym. Ponadto wciąż można kupić archiwalne egzemplarze wydawane w poprzednich semestrach. Wszystkie produkty wykonane są w najwyższej jakości, a ich ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne.

W jaki sposób można zamówić hologramy els? Wystarczy wejść na stronę internetową naszego sklepu kolekcjonerskiego, odnaleźć interesujące Was okazy i złożyć zamówienie. Można tego dokonać codziennie przez 24 godziny na dobę. Zamówienia realizujemy błyskawicznie, żebyście w jak najszybszym czasie od ich złożenia mogli się cieszyć nowymi skarbami w swoich klaserach.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!