Skip to main content

Wrocław: WSH

WSH WROCŁAW – WYŻSZA SZKOŁA HANDLOWA WE WROCŁAWIU

STUDIA NA WSH WE WROCŁAWIU

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu – WSH Wrocław to uczelnia niepubliczna, która powstała w 1997 roku.  Obecnie należy do grupy uczelni Vistula. Uczelnie oferuje zarówno studia licencjackie, inżynierskie jak i magisterskie – II stopnia. Na studiach licencjackich – pierwszego stopnia, kandydaci mogą wybrać studia takie jak turystyka i rekreacja, zarządzanie czy finansowe i rachunkowość. Z kolei na studiach inżynierskich oferta WSH we Wrocławiu zawiera informatykę oraz logistykę. Studia magisterskie obejmują z kolei: zarządzanie oraz turystykę i rekreację. Ponadto, na WSH we Wrocławiu można podjąć edukację w ramach studiów MBA  – oraz studiów podyplomowych.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WSH WE WROCŁAWIU?

Uczelnia WSH jest idealna dla kandydatów na studia, którym zależy na zdobyciu poza teorią, zaplecza praktycznego. Edukacja na WSH ukierunkowana jest w dużej mierze właśnie na sferę praktyczną – zajęcia warsztatowo-stażowe stanowią około 70% programu dydaktycznego. Jest to bardzo dużo w porównaniu z wieloma uniwersytetami. WSH bierze udział w programie Erasmus, który pozwala na naukę na wybranej uczelni w Unii Europejskiej, która całkowicie finansuje takie wyjazdy. 

 

STUDIA WE WROCŁAWIU NA WSH

Studia we Wrocławiu to idealny wybór dla osób, które chcą wybrać duże miasto, z perspektywami i różnymi udogodnieniami. Wrocław – miasto, w którym mieści się Wyższa Szkoła Handlowa to jedno z najważniejszych miast w Polsce. Poza bogatą ofertą dydaktyczną znajduje się tam wiele obiektów turystycznych, muzeów oraz miejsc kultury. Jest to naprawdę piękne miasto, w  2016 roku Wrocław został okrzyknięty nawet Europejską Stolicą Kultury. Wrocław obfituje również w wiele restauracji, kawiarni oraz ciekawych barów. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. O popularności Wrocławia wśród studentów świadczy między innymi bardzo duża liczba studentów wybierających to miasto. 

 

LEGITYMACJA STUDENCKA NA WSH WE WROCŁAWIU

Na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, jak i na innych polskich uczelniach,studenci korzystają z legitymacji studenckich. Legitymacja studencka pozwala zweryfikować status studenta – to czy dana osoba znajduje się na liście danej uczelni oraz jego tożsamość. Każdy student WSH Wrocław musi posiadać taką specjalną ELS – Elektroniczną Legitymację Studencką, która obowiązuje wszystkie uczelnie na mocy rozporządzeń ministerstwa. Legitymacja studencka bardzo często nie jest już tylko legitymacją. Może ona także stanowić nośnik, na którym możemy zapisać kartę biblioteczną czy bilet komunikacji miejskiej. Legitymacje wydawane są studentom w dziekanatach, zazwyczaj wraz z rozpoczęciem edukacji na uczelni wyższej. Wszystkie uczelnie, również WSH Wrocław korzystają ze specjalnych naklejek na legitymację studencką, które potwierdzają jej ważność. Każda naklejka studencka posiada na swojej powierzchni specjalne elementy, które świadczą o jej autentyczności. Bez ważnej naklejki, legitymacji nie jest aktualna i student nie może z niej korzystać. 

 

HOLOGRAM DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ NA WSH WROCŁAW – NIEZBĘDNE NAKLEJKI SEMESTRALNE NA ELS POTWIERDZAJĄCE JEJ WAŻNOŚĆ

Naklejki studenckie, które służą do potwierdzania ważności legitymacji studenckich  ELS. Każda naklejka na swojej powierzchni posiada specjalne oznakowanie. Naklejki do legitymacji studenckiej przykleja się na jej odwrocie. Każda naklejka els posiada laserowo nacinaną datę ważności i jest ona ważna przez okres jednego semestru. Hologramy studenckie są więc wydawane studentom dwa razy w trakcie rok akademickiego. Mogą mieć datę ważności w formacie 31–03-xx na semestr zimowy lub 31-10-xx – na semestr letni. Każda naklejka raz przyklejona do legitymacji studenckiej nie może zostać od niej oderwana, ponieważ straci swoją ważność. Naklejki semestralne do legitymacji studenckiej els to wyjątkowe okazy. Obowiązkowym oznakowaniem na ich powierzchni jest: znak orła, znak RP, laserowo nacinana data, specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu, które uniemożliwia fałszowanie naklejek els, a także od najnowszej edycji naklejek els – 31-03-20: unikatowy numer seryjny. 

 

NAKLEJKI STUDENCKIE ELS 31-03-20 Z NUMEREM SERYJNYM NA WSHWR  WROCŁAW

Najnowsze naklejki studenckie els na swojej powierzchni posiadają specjalne numery seryjne. Są one, tak jak i data ważności nacięta metodą laserową i znajdują się pod datą ważności. Kod numeracyjny na naklejce składa się z 8 cyfr. Pierwsze trzy cyfry to unikatowy numer  uczelni, natomiast kolejne 5 stanowi liczbę porządkową naklejki hologramowej. Każda naklejka na swojej powierzchni musi posiadać takie specjalne oznakowanie w postaci numeru seryjnego oraz znaku orła i znaku RP czy daty ważności. Bez nich żadnej naklejki nie można uznać za ważną. Naklejki studenckie els do legitymacji z numerami seryjnymi obowiązują od roku akademickiego 2019/2020. Na każdej naklejce od semestru zimowego i naklejki z datą ważności do 31-03-20 obowiązkowo znaleźć się muszą kody kreskowe oraz symbole z poprzednich nalepek. 

 

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ ELS – IDENTYCZNE JAK NAKLEJKI STUDENCKIE NA WSH WROCŁAW!

Naklejki kolekcjonerskie ELS są identyczne jak nalepki studenckie do legitymacji studenckiej między innymi na WSH Wrocław jak i innych polskich uczelniach wyższych. Każda naklejka na swojej powierzchni posiada identyczne oznakowanie. Hologramy els kolekcjonerskie możesz zakupić, aby uzupełnić nimi swoją kolekcję filatelistyczną lub powspominać dawne czasy studenckie spędzone w murach swojej macierzystej uczelni. Każda naklejka studencka els w wersji kolekcjonerskiej od 31-03-20 tak samo jak i hologramy studenckie posiada specjalny numer seryjny. Sprawdzanie każdorazowo czy naklejka els kolekcjonerska ma odpowiednie oznakowanie oraz czy ma dobre opinie od innych klientów jest niezwykle ważne, aby ustrzec się przed kupieniem hologramu sfałszowanego. Cena naklejki kolekcjonerskiej uzależniona jest od edycji na jaką została ona wydana – hologramy pochodzące ze starszych edycji są tańsze niż najnowsze hologramy. 

 

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS 31-03-20 ORAZ ARCHIWALNE HOLOGRAMY

Kolekcjonerskie naklejki els tak jak i naklejki studencki na swojej powierzchni posiadać muszą specjalne oznakowanie. Na naklejkach powinien się znaleźć: znak orła, znak RP, laserowo nacinana data oraz – na najnowszych naklejkach studenckich 31-03-20, również specjalny numer seryjny. Kolekcjonerskie hologramy aby można było uznać za autentyczne muszą posiadać takie samo oznakowanie jak prawdziwe naklejki wykorzystywane przez studentów. Pamiętaj więc, aby je kupując sprawdzać za każdym razem ich oznakowanie. Naklejki mogą być bowiem podrabiane. Często spotyka się sfałszowane hologramy na różnych stronach internetowych takich jak Allegro czy Olx. Na naszej stronie znajdziesz tylko autentyczne okazy Każda naklejka zaopatrzona jest w niezbędne oznakowanie. Naklejki najnowsze 31-03-20 jak i te z edycji archiwalnych do legitymacji dla kolekcjonerów zamawiać możesz u nas 24h/ 7 dni w tygodniu. Ponadto, przesyłamy naklejki do wszystkich miast w Polsce. Naklejki studenckie kolekcjonerskie zamówić możesz mailowo oraz telefonicznie. 

 

Już teraz zamów najnowszy hologram kolekcjonerski ELS 31-10-20 z numerem seryjnym

 


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!