Skip to main content

Wrocław: WSB

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA – WROCŁAW

WSB Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław naklejki na legitymacje els studenckie

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA WSB WE WROCŁAWIU – INFORMACJE PODSTAWOWE

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu (WSB we Wrocławiu) to niepubliczna szkoła wyższa we Wrocławiu, która funkcjonuje od 1998 roku. W 2012 roku Szkoła WSB włączyła w swoje struktury Wyższą Szkołę Zarządzania i Finansów we Wrocławiu. Od 2014 roku przy Instytucie Logistyki WSB  funkcjonuje Centrum Kompetencji i Współpracy Polskich i Niemieckich Firm. O strukturze uczelni znajduje się też laboratorium magazynowe wykorzystujące technologię RFID, gdzie stymulowane są procesy magazynowe, które realizowane są w przedsiębiorstwach. Według danych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wyższa Szkoła Bankowa WSB Wrocław zajęła 3 miejsce w Polsce oraz 1 miejsce na Dolnym Śląsku w kategorii szkół niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie.

OFERTA DYDAKTYCZNA WSB WROCŁAW – CZYM ZACHĘCA WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA?

WSB w swojej ofercie dydaktycznej zawiera studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe oraz studia MBA. Uczelnia jest też uprawniona  do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia. Na WSB studenci kształcą się na 11 kierunkach. Wyższa Szkoła Bankowa prowadzi rozwiniętą współpracę międzynarodową z jednostkami z zagranicy. Posiada rozszerzoną Kartę Erasmus+, która stanowi uprawnienie do udziału w wymianie i praktykach zagranicznych. W ramach programu uczelnia podpisała niemal 50 umów partnerskich z uczelniami z całej Europy.

Jakie są różnice między studiami drugiego stopnia, a jednolitymi magisterskimi?

Decydując się na studia drugiego stopnia możemy uzyskać tytuł magistra po ukończeniu studiów licencjackich czyli pierwszego stopnia na tym samym lub pokrewnym kierunku. Jednolite studia magisterskie umożliwiają uzyskanie tytułu magistra po ukończeniu edukacji, która zazwyczaj trwa od 4,5 roku do 6 lat.

Studia II stopnia umożliwiają zdobycie tytułu magistra po ukończeniu studiów I stopnia na tym samym lub pokrewnym kierunku. Studia II stopnia można podjąć po dłuższej przerwie od ukończenia studiów licencjackich lub inżynierskich. Studia I stopnia przeznaczone są dla osób, które nie są pewne czy zdecydowały się na odpowiedni kierunek studiów, chcą zdobyć awans w miejscu zatrudnienia lub muszą poszerzyć swoje kwalifikacje, aby utrzymać pracę. Jednolite studia magisterskie przeznaczone są dla osób zdecydowanych na konkretny kierunek i zdobycia tytułu magistra podczas nauki trwającej od 4,5 roku do 6 lat.

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA – REKRUTACJA NA STUDIA NA WSB WROCŁAW

Rekrutacja na studia odbywa się na podstawie złożonych świadectw maturalnych. O przyjęciu decyduje kolejność złożenia kompletu dokumentów. Rejestracja na studia odbywa się online za pośrednictwem formularza zapisów. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji na studia są dostępne na stronie internetowej Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, a także w zamieszczonym tam uczelnianym informatorze dla kandydatów.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA I NAKLEJKI NA LEGITYMACJE ELS NA WSB WROCŁAW

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to dokument, który poświadcza status studenta. Legitymacja na WSB wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS. Legitymacja upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Spełnia też dodatkowe funkcje m.in.: ma możliwość integracji z Wrocławską Kartą Miejską URBANCARD oraz pełni funkcję karty bibliotecznej. Na ELS należy nakleić aktualny hologram wsb, czyli znaczek wydany w dziekanacie uczelni. Tylko z nim legitymacja jest ważna. Osoby, które nie podjeły sie studiów na WSB Wrocław, a chciałyby posiadać taki egzemplarz mogą nabyć hologramy WSB kolekcjonerskie do swoich kolekcji.

NAKLEJKI STUDENCKIE WSBWR 31-03-20 WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ WE WROCŁAWIU – WSBWR WROCŁAW

Naklejki studenckie els na WSBWr służą do potwierdzania ważności legitymacji studenckiej, posiadają na swojej powierzchni specjalne oznakowanie. Na każdym hologramie znaleźć muszą się: znak orła, znak RP, laserowo nacinana data oraz specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu, którego zadaniem jest ochrona naklejki przed próbami jej sfałszowania. Każda data nacinana jest na naklejce w formacie 31-03-xx oraz 31-10-xx. Każda naklejka ważna jest przez jeden semestr, dlatego w ciągu roku, studenci odebrać mogą maksymalnie dwie naklejki semestralne. Najnowsze naklejki studenckie to hologramy semestralne 31-03-20. Nowe naklejki els 31-03-20, które są pierwszymi naklejkami w roku akademickim 2019/2020 na semestr zimowy, posiadają na swojej powierzchni nowe oznakowanie w postaci numer seryjny. Naklejki z numerem seryjnym to nowość na polskich uczelniach. Zmiana na hologramach semestralnych wprowadzana została przez rozporządzenie ministerstwa. Każda naklejka aby była ważna posiadać musi na swojej powierzchni takie oznakowanie. Naklejki studenckie z numerem seryjnym to obowiązkowy element na każdej legitymacji studenckiej, niezbędny do uznania jej ważności.

NAKLEJKI HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ NA WYŻSZĄ SZKOŁĘ BANKOWĄ WE WROCŁAWIU (WSBWR WROCŁAW)

Naklejki studenckie dostępne są także w specjalnej wersji dla kolekcjonerów. Każda naklejka kolekcjonerska jest identyczna jak naklejka studencka els do legitymacji studenckiej. Naklejki kolekcjonerskie to wyjątkowe okazy filatelistyczne, które stanowić mogą uzupełnienie każdej profesjonalnej kolekcji naklejek els. Naklejki hologramowe els to wyjątkowe okazy, które mogą posłużyć także jako prezent dla absolwenta uczelni wyższej na przykład Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Hologramy studenckie są identyczne na wszystkich uczelniach w Polsce. Naklejki identyczne jak na WSBWr dostaniesz między innymi na naszej stronie. Przyjmujemy zamówienia na naklejki kolekcjonerskie z archiwalnych edycji jak i najnowszej kolekcji 31-03-20. Naklejki kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej znaleźć możesz na wielu forach takich jak allegro czy olx. Chcąc zakupić naklejkę, przed dokonaniem wyboru pamiętaj by dokładnie obejrzeć zdjęcia hologramów i sprawdzić opinie o hologramach kolekcjonerskich els. Cena naklejkę kolekcjonerskich, która jest bardzo zaniżona może wskazywać na sfałszowane naklejki. Oryginalne naklejki kolekcjonerskie na naszej stronie posiadają wszystkie niezbędne elementy, a ich cena jest uzależniona od edycji na jakie zostały wydane. Im starsza edycja naklejki els tym jest ona tańsza.

NOWE NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS 31-03-20, 2021, 2022 TYLKO DO CELÓW FILATELISTYCZNYCH. NIE TYLKO DLA WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ WE WROCŁAWIU

Już teraz zakupić możesz najnowsze naklejki kolekcjonerskie els 31-03-20 na legitymację studencką. Każdy hologram to wyjątkowy okaz. Najnowsze naklejki kolekcjonerskie na legitymację studencką na swojej powierzchni posiadają specjalne oznakowanie w postaci numeru seryjnego. Kod numeracyjny na naklejkach els to wyjątkowe oznakowanie. Wszystkie naklejki kolekcjonerskie muszą go posiadać, aby można je było uznać za ważne. Naklejki kolekcjonerskie els 31-03-20 to edycja ważna do końca marca. Po nich pojawią się naklejki kolekcjonerskie els 31-10-20. Potem w naszych zbiorach znajdziesz hologramy kolekcjonerskie els 2021 oraz 2022. Hologramy kolekcjonerskie els wykorzystywać można tylko do celów filatelistycznych. Nie można ich wykorzystywać w taki sam sposób jak naklejki studenckie – na przykład do potwierdzania ważności legitymacji els. Jest to zabronione prawnie. Każda naklejka na nasze stronie ma być tylko i wyłącznie  okazem dla miłośników zbierania naklejek lub byłych studentów, którzy chcą powspominać studenckie czasy.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ – WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA WSBWR WROCŁAW I INNE UCZELNIE – ZAMÓW JUŻ DZIŚ

Już dziś możesz zamówić hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els. Zamówienia na naklejki hologramowe els przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu zarówno mailowo jak i telefonicznie. Naklejki kolekcjonerskie dostarczamy przesyłką kurierską do wszystkich miast w Polsce jak i za pomocą paczkomatu. Odebrać można je także osobiście na terenie Warszawy.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!