Skip to main content

Gdynia: AMG

AKADEMIA MORSKA W GDYNI

AMG Gdynia oryginalne naklejki na legitymację ELS dla kolekcjonerów

AKADEMIA MORSKA W GDYNI – O UCZELNI

Akademia Morska w Gdyni (AMG) to polska uczelnia publiczna, której początek funkcjonowania przypada na rok 1920. Od lipca 2018 roku, AMG funkcjonuje pod nazwą Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W skład uczelni wchodzą cztery wydziały: Wydział Elektryczny, Mechaniczny, Nawigacyjny oraz Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Przy uczelni funkcjonują też jednostki takie jak: Ośrodek Żeglarski, Studium Języków Obcych oraz Studium WF i Sportu. Obecnie na uczelni kształci się około 5 tysięcy studentów i studentek.

OFERTA AKADEMII

Akademia Morska w Gdyni w ramach czterech wydziałów prowadzi kształcenie na 9 kierunkach i 42 specjalnościach zarówno morskich jak i lądowych. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia oraz studia magisterskie i podyplomowe. Wszystkie wydziały posiadają prawa doktoryzowania. Na uczelni prowadzone są też liczne kursy i szkolenia. Akademia Morska w Gdyni prowadzi prace badawcze i badawczo-rozwojowe i realizuje projekty w ramach programu Horyzont 2020. Akademia bierze udział w programie Erasmus+, który umożliwia studentom wymianę zagraniczną z innymi placówkami oświatowymi w krajach uczestniczących. Uczelnia zawiera też międzyuczelniane umowy bilateralne, w ramach których prowadzone są wspólne badania.

REKRUTACJA NA STUDIA

Rejestracji na studia kandydaci dokonują przez internet w systemie IRK – Internetowej rekrutacji kandydatów.  Aby przystąpić do postępowania kwalifikacyjnego, od kandydatów wymagane jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Podstawą kwalifikacji na studia są wyniki z egzaminów maturalnych. Informacje dotyczące procesu rekrutacji, jej zasad i harmonogramu oraz wymagań dla kandydatów na studia zostały zamieszczone na stronie internetowej uczelni.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA I HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ NA UMG GDYNIA

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest studentom po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Jej ważność trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata legitymacji. Prolongaty legitymacji ELS dokonuje się za pomocą specjalnych naklejek studenckich. Każdy hologram els ma na swojej powierzchni specjalne oznakowanie, które potwierdza jego autentyczność. Oznakowanie naklejek regulowane jest przez specjalne rozporządzenie ministerstwa. Na każdej naklejce els znaleźć się musi: laserowo naniesiona data ważności, znak orła, znak RP oraz od naklejek 31-03-20 unikatowy numer seryjny. Naklejki hologramowe posiadają także specjalne zabezpieczenie w formie plastra miodu. Dzięki niemu naklejka nie może zostać sfałszowana. Naklejki studenckie ważne są przez semestr, są ważne albo do 31 marca albo 31 października danego roku. Dlatego też, data ważności na ich powierzchni nacięta jest metodą laserową w formacie 31-03-xx lu 31-10-xx – gdzie xx to rok. Naklejki studenckie rozdawane są zazwyczaj wraz z zakończeniem semestru w dziekanatach uczelni. Hologramy studenckie na Uniwersytecie Morskim w Gdyni są identyczne jak na wszystkich innych uczelniach w Polsce. Obecnie naklejki różnią się tylko numerami kreskowymi – każda naklejka ma swój unikatowy numer na, który składa się numer uczelni oraz numer porządkowy naklejki els.

UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI – NAKLEJKI/HOLOGRAMY DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ NA UMG W GDYNI Z NUMEREM SERYJNYM OD 31-03-23

Naklejki do legitymacji studenckiej na UMG Gdynia od edycji hologramów ważnych do 31-03-20 , tak jak i na innych polskich uczelniach mają nowe oznakowanie w formie numeru seryjnego. Numer seryjny to 8 cyfr, które zostały nacięte pod datą ważnością, tak samo jak i ona, metodą laserową. Numer seryjny jest oryginalny i indywidualny dla każdej naklejki els. Hologramy do legitymacji studenckiej z numerem seryjnym 31-03-20, z których korzystają obecnie studenci UMG a także innych uniwersytetów w Polsce, mają poza numerami seryjnymi na swojej powierzchni klasyczne oznakowanie (znak orła czy znak rp). Każda naklejka dzięki kodowi numeracyjnemu stała się jeszcze bardziej wyjątkowym okazem. Numer seryjny stanowią 3 cyfry, które przypisane są danej uczelni oraz 5 cyfr, które tworzą numer porządkowy naklejki.  Naklejki hologramowe do legitymacji studenckiej els 31-03-20 tak jak poprzednie hologramy archiwalne posiadały będą także dalej niezbędne przed fałszowaniem zabezpieczenie w formie plastra miodu. Numer seryjny na hologramie studenckim ELS został wprowadzony przez rozporządzenie ministra nauki i szkolnictwa wyższego i pojawił się on po raz pierwszy na naklejkach na rok akademicki 2019/2020. Jest to niezbędny element, bez którego, naklejkę studencką nie można uznać za ważną. Naklejki studenckie z kolei są niezbędne do potwierdzenia ważności legitymacji. Bez oryginalnej naklejki studenckiej z numerem seryjnym nie posłużymy się więc legitymacją studencką els, która z kolei daje studentom możliwość wykorzystywania statusu studenta.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE ELS – IDENTYCZNE JAK NALEPKI SEMESTRALNE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ UNIWERSYTETU MORSKIEGO UMG W GDYNI

Jeśli chcesz powspominać studenckie czasy i cofnąć się kilka lat wstecz do okresu edukacji na uniwersytecie, wystarczy że kupisz najnowszą lub archiwalną naklejkę kolekcjonerską els. Hologramy kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej to unikatowe okazy służące tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Naklejki kolekcjonerskie els 31-03-20 możesz zakupić na wielu stronach internetowych, jednak za każdym razem trzeba dokładnie sprawdzać czy naklejka jest rzeczywiście oryginalna. Dobrze jest oglądać zdjęcia, dokładnie czytać opisy naklejek oraz czytać opinie na forach internetowych. Należy także pamiętać, że od roku 2019/2020 na naklejce musi się znajdować specjalne oznakowanie w postaci: znaku orła, znaku RP, laserowo ciętej daty,  a także nowego znaku – numeru seryjnego i specjalnego zabezpieczenia formie plastra miodu. Hologramy bez kodu numeracyjnego oraz innych znaków nie są nieoryginalnymi okazami. Naklejki kolekcjonerskie to wyjątkowe okazy, które stanowią bardzo dużą wartość dla kolekcjonerów. Numer seryjny na naklejce kolekcjonerskiej jest niezbędny aby naklejki były identyczne jak studenckie. Hologramy kolekcjonerskie z numerami seryjnymi są jeszcze bardziej unikatowe.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE DO TWOJEJ KOLEKCJI! POCZUJ SIĘ JAK STUDENT UNIWERSYTETU MORSKIEGO (UMG) W GDYNI

Naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie, które dostaniesz na naszej stronie to unikatowe obiekty, które przypomną każdemu absolwentowi UMG jego czasy studenckie spędzone w murach tego uniwersytetu. Każda naklejka kolekcjonerska els na naszej stronie to autentyczny okaz filatelistyczny, który będzie idealnym dodatkiem do profesjonalnych kolekcji zbieraczy znaczków. Hologramy kolekcjonerskie możesz zamówić u nas mailowo lub telefonicznie. Każda naklejka posiada cenę zależną od edycji z jakiej pochodzi. Hologramy kolekcjonerskie i ich cena uzależnione są na naszej stronie od najwyższej jakości hologramów, jednocześnie cena ta jest bardzo atrakcyjna. Hologramy kolekcjonerskie els 31-03-23 posiadamy już z obowiązkowymi numerami seryjnymi. Naklejki ślemy do wszystkich miast w Polsce – za pomocą przesyłki kurierskiej lub do paczkomatu.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!