Skip to main content
Neklejki els na legitymacje co semestr nowe edycje

Naklejki na legitymacje nowe co semestr

Hologramy ELS z ważną datą co każde pół roku

Co semestr we wszystkich uczelniach wyższych w Polsce, czy to jest UW Uniwersytet Warszawski, UJ Uniwersytet Jagielloński czy PW Politechnika Warszawska, wydawane są naklejki na legitymację, świadczące o aktualnym statusie studenta danej uczelni oraz o wielu ulgach studenckich, które są jednym z najprzyjemniejszych przywilejów podczas trwania studenckich lat. Zastanawiasz się jednak, co jaki czas wydawane są hologramy ELS z aktualną datą? Czy kolekcjonerskie hologramy ELS można również zakupić w tym samym czasie? Dlaczego akurat co pół roku wydawane są takie nalepki na legitymację?

Naklejka studencka z aktualną datą ważności

Nowe daty naklejka legitymacja studencka
Naklejki na legotymacje – nowe edycje już dostępne!

Legitymacja, którą otrzymuje każdy student w momencie rozpoczęcia studiów, nie jest rzeczą najważniejszą, dla której otrzymamy przysługujące nam zniżki czy która świadczy o obecnym statusie studenta. Dopiero hologramy ELS, które udostępniają wszystkie uczelnie w Polsce, czy to w Warszawie, we Wrocławiu czy Łodzi, są w stanie poświadczyć o naszych prawach studenta. Taką naklejkę na legitymację wydaje dziekanat co każde pół roku i obowiązkiem jest zgłosić się do niego właśnie w te dwa miesiące w roku, czyli w październiku i w marcu. Odebranie hologramów ELS przed ich końcem przedłuża termin ważności legitymacji studenckiej i zezwala na korzystanie z wielu ulg, które pozwalają nie tylko zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, ale także skorzystać z ofert wielu ciekawych miejsc kultury na które budżet młodego studenta nie zawsze jest skłonny pozwolić. Kolekcjonerskie hologramy ELS również udostępniane są w tym samym czasie co rozporządza uczelnia, to znaczy co semestr w październiku i marcu. Dzięki temu, każdy kolekcjoner jest w stanie uzupełnić swoją kolekcję hologramów ELS o nową datę i przypomnieć sobie błogie lata studiów, kiedy dorosłe życie i kariera zawodowa nie spędzały snu z powiek.

Różnica między kolekcjonerskim hologramem ELS a uczelnianym

Kolekcjonerski hologram ELS a te wydawane we wszystkich uczelniach w Polsce, między innymi UJ Uniwersytecie Jagiellońskim, SGH Szkole Głównej Handlowej czy PK Politechnice Krakowskiej są identyczne. Posiadają taki sam wymiar czyli 10×9 mm, kolor, wzór Orła RP, laserowo wyciętą datę ważności czyli 31-10-rok na październik i 31-03-rok na marzec oraz zabezpieczenie zwane “plastrem miodu”, które chroni przed otarciem czy jej zamazaniem, a także uniemożliwia odklejenie naklejki od podłoża gdyż podczas próby podjęcia się tego, pozostawi nam nim swoją część. Przez taki eksperyment hologram ELS ulega całkowitemu zniszczeniu, traci na swojej wartości i nadaje się tylko do wyrzucenia. Kolekcjonerskie naklejki studenckie można zakupić na wielu stronach internetowych, jednakże należy być bardzo uważnym. Niestety w sieci jest wiele oszustów, którzy sprzedają uszkodzone hologramy ELS bądź nie wysyłają ich wcale biorąc tylko Twoje pieniądze za rzekomo zakupiony produkt. Gdzie można ich znaleźć? Istnieją strony takie jak Allegro, OLX czy Gumtree, które udostępniają każdemu człowiekowi możliwość sprzedaży swojego produktu. Aby zachować bezpieczeństwo i być pewnym udanego przebiegu swojej transakcji, powinno się korzystać z firm, które zajmują się sprzedażą kolekcjonerskich hologramów ELS profesjonalnie. Sprawdzić ich opinie oraz dowiedzieć się, czy istnieje możliwość zapłaty na przesyłkę przy jej odbiorze. Takie firmy posiadają również swoje serie archiwalne naklejek studenckich, które pozwalają kolekcjonerowi na uzupełnieniu swoich luk w albumowej kolekcji.

Przywileje jakie daje hologram ELS co każde pół roku

Dzięki ważnej naklejce studenckiej, przyklejonej na odwrocie legitymacji otrzymuje się prawną możliwość korzystania z wielu ulg studenckich przy oczywistym okazaniu jej kontrolerowi. Jednym z gromady przywilejów jest zniżka komunikacja miejska (na przejazdy komunikacją miejską) w wysokości 50%, a także kolejową PKP (ulga studencka PKP) czy PKS 51%. Oprócz tego można korzystać z wielu kin, teatrów, galerii sztuki, siłowni, kawiarnii czy muzeów które sprzedają bilety z 50 procentową ulgą dla studentów. Obowiązkiem jest tylko zgłosić się do dziekanatu co nowy semestr, który zaczyna się co każde pół pół roku po nowy hologram ELS z ważną datą przydatności. Ważna legitymacja studencka z aktualnym hologramem ELS to także atrakcyjne zniżki nawet do 30% w księgarniach akademickich, a także możliwość korzystania z wyjątkowych ofert na usługi bankowe. Warto również pamiętać, że posiadanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej umożliwia także korzystanie z karty ISIC lub Euro 26, czyli zniżek w obiektach turystycznych, kulturalnych i noclegowych na całym świecie. Posiadacze karty ISIC mogą także liczyć na atrakcyjne rabaty w wielu środkach transportu, a także wielu punktach handlowych i usługowych. Możliwość korzystania ze zniżek studenckich często jest jednym z powodów podjęcia decyzji o kontynuacji nauki na uczelni wyższej. Warto podkreślić, że rabaty dla studentów dotyczą wszystkich posiadaczy legitymacji ELS bez względu na to, czy wybrali uczelnię państwową, czy prywatną.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!