Skip to main content

Bielsko-Biała: ATH

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA W BIELSKU-BIAŁEJ

ATH Bielsko-Biała naklejki na legitymację studencką ELS

 

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA ATH W BIELSKU-BIAŁEJ – INFORMACJE PODSTAWOWE

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej to publiczna szkoła wyższa, która swą działalność prowadzi od 2001 roku. Wielokierunkowa uczelnia w malowniczym mieście od lat przyciąga studentów bogatą ofertą edukacyjną. Struktura kierunków technicznych oraz humanistycznych powstała w związku z początkowym etapem działalności ATH. Akademia Techniczno-Humanistyczna przez ponad 30 lat funkcjonowała jako Filia Politechniki Łódzkiej, dopiero decyzją  sejmu RP, w 2001 roku utworzono ATH. Bielska uczelnia należy do najszybciej rozwijających się w kraju i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kandydatów na studia. Zróżnicowane kierunki, możliwość rozwoju w ramach struktur uczelni, studia podyplomowe, a także interesująca oferta szkoleń, sprawiły, że Akademia Techniczno- Humanistyczna w Bielsku-Białej stale się rozwija i zapewnia studentom najwyższy poziom edukacji. Obecnie w skład uczelni wchodzi pięć wydziałów. Są to: Wydział Budowy Maszyn i Informatyki, Wydział Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska, Zarządzania i Transportu, Humanistyczno-Społeczny oraz Wydział Nauk o Zdrowiu. Przy uczelni działa też Studium Języków Obcych ATH, Wydawnictwo ATH oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

OFERTA AKADEMII ATH BIELSKO-BIAŁA

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oferuje siedemnaście kierunków studiów na pięciu wydziałach: Budowy Maszyn i Informatyki, Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska, Nauk o Zdrowiu, Humanistyczno-Społecznym oraz Zarządzania i Transportu.. W ofercie uczelni znajdują się zarówno studia pierwszego i drugiego stopnia, jak i studia podyplomowe oraz doktoranckie i podyplomowe. Zróżnicowana oferta to jeden z najważniejszych atutów ATH. Dodatkowo, studenci mają możliwość korzystania z bogato wyposażonej biblioteki, Studium Języków Obcych, a także bogatej oferty kursów i szkoleń prowadzonych przez doświadczoną kadrę. Na terenie uczelni działa również  Chór Akademicki złożony głównie ze studentów i absolwentów Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, który uczestniczy w wielu prestiżowych festiwalach i konkursach. Uczelnia prowadzi też szereg szkoleń, które umożliwiają pogłębianie wiedzy i rozwój zainteresowań studentów. Na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej prowadzone są też badania naukowe. ATH realizuje program Erasmus+, w ramach którego studenci mają możliwość uczestniczenia w wymianie zagranicznej w ramach studiów lub praktyk.

JAK DOSTAĆ SIĘ NA STUDIA DO AKADEMII TECHNICZNO-HUMANISTYCZNEJ (ATH)?

Podstawą kwalifikacji na studia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej są wyniki z egzaminów maturalnych z przedmiotów wymaganych na konkretnych kierunkach. Szczegółowe informacje o zasadach i terminach  rekrutacji na wybrane kierunki na ATH można znaleźć na stronie internetowej bielskiej uczelni. Akademia Techniczno- Humanistyczna w Bielsku-Białej oferuje również możliwość rekrutacji poprzez formularz na stronie internetowej ATH.  Harmonogram i zasady rekrutacji oraz szczegółowe wymagania dla kandydatów na studia zamieszczone zostały na stronie internetowej uczelni.

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA BIELSKO-BIAŁA – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA I HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS dokument, który weryfikuje tożsamość studentów. Potwierdza też status studenta i upoważnia do korzystania ze zniżek i ulg studenckich. Legitymacja ELS wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Jej ważność wynosi okres jednego semestru akademickiego. Po upływie tego czasu, należy dokonać prolongaty ważności legitymacji. Hologramy ATH (naklejki na legitymacje elektroniczne wydawane w każdej uczelni) odbiera się w dziekanacie co semestr.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ ELS AKADEMII TECHNICZNO-HUMANISTYCZNEJ W BIELSKU-BIAŁEJ

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to nowoczesny system do weryfikacji tożsamości studentów, który pozwala korzystać z ustawowych zniżek w środkach komunikacji publicznej, instytucjach kulturalnych oraz z wielu promocji oferowanych przez firmy prywatne. Legitymacja ELS wydawana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku i uiszczeniu opłaty i ważna jest przez cały semestr akademicki. Elektroniczną Legitymację Studencką należy przedłużyć po zakończonym semestrze, aby móc korzystać ze zniżek i promocji. Naklejka semestralna na legitymację ELS to ciekawa pamiątka dla uczniów i absolwentów ATH, a także idealny pomysł na prezent.

NAKLEJKA SEMESTRALNA NA LEGITYMACJĘ ELS AKADEMII TECHNICZNO-HUMANISTYCZNEJ W BIELSKU- BIAŁEJ

Studia to jeden z najlepszych i najbardziej zapadających w pamięć okresów w życiu. Dla wielu absolwentów ATH z pewnością będzie miło powrócić myślami do ciekawych wykładów, udziału w rozwojowych projektach i niezwykłych znajomości, zawartych na bielskiej uczelni. Hologramy kolekcjonerskie ATH z pewnością ucieszą studentów, absolwentów, pracowników uczelni, a także kolekcjonerów. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź dostępność naklejek semestralnych na legitymację ELS. Kolekcjonerskie naklejki należą do bardzo atrakcyjnych i rozchwytywanych, dlatego już dziś zadzwoń do nas i sprawdź dostępność limitowanej edycji hologramów kolekcjonerskich ATH. 

Jesteśmy dla Ciebie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, zadzwoń i dowiedz się czy możesz zakupić wyjątkową pamiątkę z czasów studiów na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Chcesz uzupełnić swoją kolekcję o naklejkę semestralną na legitymację ELS bielskiej uczelni, albo sprawić znajomemu absolwentowi ATH prezent, który przeniesie go pamięcią w beztroskie, studenckie czasy?  Sprawdź ofertę hologramów kolekcjonerskich w naszym sklepie internetowym.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ATH NA LATA 2020, 2021, 2022 JUŻ W SPRZEDAŻY!

Szukasz naklejki semestralnej na legitymację ELS Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej? Chcesz przypomnieć sobie wyjątkowy czas spędzony podczas edukacji na bielskiej uczelni, sprawić komuś sentymentalny prezent lub wzbogacić swoją kolekcję o naklejkę semestralną na legitymację ELS na lata 2020, 2021, 2022???? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: hologramy kolekcjonerskie ATH są już dostępne w naszym sklepie internetowym! Zadzwoń już, naklejki na legitymację studencką ważne do 31.03.2020. są bardzo atrakcyjne i rozchwytywane. Nie pozwól by zabrakło naklejek na legitymację ATH w Twojej kolekcji. Zadzwoń do nas już dziś i ciesz się wyjątkową pamiątką z beztroskich, studenckich czasów na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej!

ATH Bielsko-Biała – kup hologramy na legitymację dla kolekcjonerów