Skip to main content

Bielsko-Biała: ATH

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA W BIELSKU-BIAŁEJ

ATH Bielsko-Biała naklejki na legitymację studencką ELS

 

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA ATH W BIELSKU-BIAŁEJ – INFORMACJE PODSTAWOWE

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej to publiczna szkoła wyższa, która swą działalność prowadzi od 2001 roku. Wielokierunkowa uczelnia w malowniczym mieście od lat przyciąga studentów bogatą ofertą edukacyjną. Struktura kierunków technicznych oraz humanistycznych powstała w związku z początkowym etapem działalności ATH. Akademia Techniczno-Humanistyczna przez ponad 30 lat funkcjonowała jako Filia Politechniki Łódzkiej, dopiero decyzją  sejmu RP, w 2001 roku utworzono ATH. Bielska uczelnia należy do najszybciej rozwijających się w kraju i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kandydatów na studia. Zróżnicowane kierunki, możliwość rozwoju w ramach struktur uczelni, studia podyplomowe, a także interesująca oferta szkoleń, sprawiły, że Akademia Techniczno- Humanistyczna w Bielsku-Białej stale się rozwija i zapewnia studentom najwyższy poziom edukacji. Obecnie w skład uczelni wchodzi pięć wydziałów. Są to: Wydział Budowy Maszyn i Informatyki, Wydział Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska, Zarządzania i Transportu, Humanistyczno-Społeczny oraz Wydział Nauk o Zdrowiu. Przy uczelni działa też Studium Języków Obcych ATH, Wydawnictwo ATH oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

OFERTA AKADEMII ATH BIELSKO-BIAŁA

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oferuje siedemnaście kierunków studiów na pięciu wydziałach: Budowy Maszyn i Informatyki, Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska, Nauk o Zdrowiu, Humanistyczno-Społecznym oraz Zarządzania i Transportu.. W ofercie uczelni znajdują się zarówno studia pierwszego i drugiego stopnia, jak i studia podyplomowe oraz doktoranckie i podyplomowe. Zróżnicowana oferta to jeden z najważniejszych atutów ATH. Dodatkowo, studenci mają możliwość korzystania z bogato wyposażonej biblioteki, Studium Języków Obcych, a także bogatej oferty kursów i szkoleń prowadzonych przez doświadczoną kadrę. Na terenie uczelni działa również  Chór Akademicki złożony głównie ze studentów i absolwentów Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, który uczestniczy w wielu prestiżowych festiwalach i konkursach. Uczelnia prowadzi też szereg szkoleń, które umożliwiają pogłębianie wiedzy i rozwój zainteresowań studentów. Na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej prowadzone są też badania naukowe. ATH realizuje program Erasmus+, w ramach którego studenci mają możliwość uczestniczenia w wymianie zagranicznej w ramach studiów lub praktyk.

JAK DOSTAĆ SIĘ NA STUDIA DO AKADEMII TECHNICZNO-HUMANISTYCZNEJ (ATH)?

Podstawą kwalifikacji na studia na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej są wyniki z egzaminów maturalnych z przedmiotów wymaganych na konkretnych kierunkach. Szczegółowe informacje o zasadach i terminach  rekrutacji na wybrane kierunki na ATH można znaleźć na stronie internetowej bielskiej uczelni. Akademia Techniczno- Humanistyczna w Bielsku-Białej oferuje również możliwość rekrutacji poprzez formularz na stronie internetowej ATH.  Harmonogram i zasady rekrutacji oraz szczegółowe wymagania dla kandydatów na studia zamieszczone zostały na stronie internetowej uczelni.

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA BIELSKO-BIAŁA – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA I HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS dokument, który weryfikuje tożsamość studentów. Potwierdza też status studenta i upoważnia do korzystania ze zniżek i ulg studenckich. Legitymacja ELS wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Jej ważność wynosi okres jednego semestru akademickiego. Po upływie tego czasu, należy dokonać prolongaty ważności legitymacji. Hologramy ATH (naklejki na legitymacje elektroniczne wydawane w każdej uczelni) odbiera się w dziekanacie co semestr.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ ELS AKADEMII TECHNICZNO-HUMANISTYCZNEJ W BIELSKU-BIAŁEJ

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to nowoczesny system do weryfikacji tożsamości studentów, który pozwala korzystać z ustawowych zniżek w środkach komunikacji publicznej, instytucjach kulturalnych oraz z wielu promocji oferowanych przez firmy prywatne. Legitymacja ELS wydawana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku i uiszczeniu opłaty i ważna jest przez cały semestr akademicki. Elektroniczną Legitymację Studencką należy przedłużyć po zakończonym semestrze, aby móc korzystać ze zniżek i promocji. Naklejka semestralna na legitymację ELS to ciekawa pamiątka dla uczniów i absolwentów ATH, a także idealny pomysł na prezent.

NAKLEJKA SEMESTRALNA NA LEGITYMACJĘ ELS AKADEMII TECHNICZNO-HUMANISTYCZNEJ W BIELSKU- BIAŁEJ

Studia to jeden z najlepszych i najbardziej zapadających w pamięć okresów w życiu. Dla wielu absolwentów ATH z pewnością będzie miło powrócić myślami do ciekawych wykładów, udziału w rozwojowych projektach i niezwykłych znajomości, zawartych na bielskiej uczelni. Hologramy kolekcjonerskie ATH z pewnością ucieszą studentów, absolwentów, pracowników uczelni, a także kolekcjonerów. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź dostępność naklejek semestralnych na legitymację ELS. Kolekcjonerskie naklejki należą do bardzo atrakcyjnych i rozchwytywanych, dlatego już dziś zadzwoń do nas i sprawdź dostępność limitowanej edycji hologramów kolekcjonerskich ATH. 

Jesteśmy dla Ciebie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, zadzwoń i dowiedz się czy możesz zakupić wyjątkową pamiątkę z czasów studiów na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Chcesz uzupełnić swoją kolekcję o naklejkę semestralną na legitymację ELS bielskiej uczelni, albo sprawić znajomemu absolwentowi ATH prezent, który przeniesie go pamięcią w beztroskie, studenckie czasy?  Sprawdź ofertę hologramów kolekcjonerskich w naszym sklepie internetowym.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE ATH NA LATA 2020, 2021, 2022 JUŻ W SPRZEDAŻY!

Szukasz naklejki semestralnej na legitymację ELS Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej? Chcesz przypomnieć sobie wyjątkowy czas spędzony podczas edukacji na bielskiej uczelni, sprawić komuś sentymentalny prezent lub wzbogacić swoją kolekcję o naklejkę semestralną na legitymację ELS na lata 2020, 2021, 2022???? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: hologramy kolekcjonerskie ATH są już dostępne w naszym sklepie internetowym! Zadzwoń już, naklejki na legitymację studencką ważne do 31.03.2020. są bardzo atrakcyjne i rozchwytywane. Nie pozwól by zabrakło naklejek na legitymację ATH w Twojej kolekcji. Zadzwoń do nas już dziś i ciesz się wyjątkową pamiątką z beztroskich, studenckich czasów na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej!

ATH Bielsko-Biała – kup hologramy na legitymację dla kolekcjonerów


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!