Skip to main content

Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny


Czym jest dziennik elektroniczny?

Jest to platforma wspomagająca pracę szkół oraz uczelni. Coraz mniej szkół posiada jeszcze uciążliwe dzienniki papierowe, których uzupełnianie zajmowało bardzo dużo czasu. Dziennik elektroniczny jest wielkim usprawnieniem dla pracy sekretariatów, grona pedagogicznego oraz samych uczniów. Uczeń ma możliwość w każdym czasie sprawdzić swoje oceny i na bieżąco śledzić swoje postępy. Nauczyciele mają dogodny sposób na komunikowanie się z uczniami. Mogą zadawać wirtualne prace domowe czy wysłać przypomnienie o klasówce.

Elektroniczny indeks dla studentów

Podobny system funkcjonuje dla studentów uczelnie wyższych. Studenci ostatnich lat nie posiadają już indeksu w formie papierowej. Nie muszą stać w kolejce do dziekanatu czy czekać na wykładowcę, aż zrobi wpis do indeksu. Można na bieżąco sprawdzać swoje oceny w systemach internetowych, które udostępniają nam ocenę już chwilę po wpisaniu jej przez profesora. Elektroniczne systemy w szkolnictwie, nie tylko wyższym zdecydowanie się sprawdziły.

Elektroniczna legitymacja studencka

Dla wielu studentów jest to novum. Odchodzi się już od papierowych legitymacji studenckich, które przybierały formę eleganckiej książeczki. Obecnie legitymacja studencka ma formę plastikowej karty ELS. Jest ona dużo mniejsza. Można ją schować do portfela obok dowodu osobistego czy prawa jazdy. Na takich kartach nie przybija się pieczątek, lecz przykleja się naklejki ELS, które opatrzone są aktualną datą, obecnie najnowszy to hologram 31-10-2018. Taka nalepka posiada również zabezpieczenia ministerstwa oraz tzw. “Plastra miodu”, które mają chronić przed sfałszowaniem dokumentu. W obiegu wirtualnym można jednak kupić autentyczne, najnowsze hologramy, lecz tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich.

Nowe hologramy ELS 31.10.18 – unikatowa oferta, sprawdź!


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!