Skip to main content

Erasmus

Czy jest Erasmus?

Erasmus, a raczej Erasmus+ jest programem studenckim, w ramach którego uczelnie europejskie nawiązują współpracę, by ich studenci mogli wyjeżdżać na studia zagraniczne. Uczelnia może wysłać studenta na jeden semestr lub na cały rok. Student na uczelni zagranicznej sam wybiera sobie przedmioty, które chce studiować, ale najlepiej, jeśli są one pokrewne z jego macierzystymi studiami.

Kto może wyjechać na Erasmusa?

Każdy, kto ma ważny status studenta, czyli ma legitymację z hologramem, może brać udział w rekrutacji na częściowe studia zagraniczne. Wiek nie ma tu znaczenia. Aby wyjechać na uczelnię, zagraniczną należy w odpowiednich terminach złożyć dokumenty, znaleźć mieszkanie oraz kupić bilety lotnicze. Oprócz tego trzeba być pozytywnie nastawionym na nową kulturę oraz na odkrycia z nią związane. Niewątpliwie Erasmus jest największą przygodą, jaką student może przeżyć.

Czy taki wyjazd na Erasmusa jest kosztowny?

Student, który wyjeżdża za granicę, może liczyć na pomoc swojej uczelni. Co miesiąc dostaje stypendium, którego wysokość zależy od kraju, do którego jedzie. Oprócz tego musi opłacić pokój, bilet komunikacji miejskiej oraz mieć pieniądze na jedzenie i własne przyjemności. Każdy ,kto wraca z wymiany zagranicznej bardzo dobrze ją wspomina i pragnie przeżyć ją jeszcze raz. Jeśli jednak jest się już absolwentem uczelni, dobrym sposobem na wspominanie czasów studenckich, w tym też Erasmusa, jest kolekcjonowanie hologramów ELS, czyli naklejek semestralnych.

Zobacz hologramy kolekcjonerskie, w sam raz do Twojej kolekcji – zobacz zdjęcia!

 


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!