Skip to main content

Gdynia: AMW

AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE (GDYNIA)

AMW Gdynia naklejki na legitymację ELS kolekcjonerskie na sprzedaż

AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ AMW GDYNIA – INFORMACJE PODSTAWOWE

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni (AMW)  to publiczna uczelnia, której początki sięgają 1922 roku, kiedy utworzono Oficerską Szkołę Marynarki Wojennej.  Pod swoją obecną nazwą uczelnia funkcjonuje od 1987 roku. W skład AMW wchodzą cztery wydziały: Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich, Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego, Mechaniczno-Elektryczny oraz Nauk Humanistycznych i Społecznych. Na Akademii Marynarki Wojennej kształci się zarówno kandydatów na podchorążych, oficerów jak i studentów cywilnych.

OFERTA DYDAKTYCZNA AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ AMW W GDYNI

Kształcenie na Akademii Marynarki Wojennej odbywa się zarówno na studiach wojskowych jak i cywilnych. Uczelnia prowadzi też studia podyplomowe i oficerskie oraz doktoranckie. Studenci wojskowi mają do wyboru 5, a cywilni 13 kierunków. Przy uczelni funkcjonują też jednostki pozawydziałowe takie jak: Studium Języków Obcych, Akademickie Centrum Sportowe AMW oraz Studium Szkolenia Ogólnowojskowego. Akademia rozwija współpracę międzynarodową w ramach programu Erasmus+, dzięki któremu studenci mają możliwość udziału w zagranicznej wymianie międzyuczelnianej. Poza ofertą dydaktyczną Akademia Marynarki Wojennej realizuje liczne badania naukowe

REKRUTACJA NA STUDIA – AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI – AMW

Rekrutacja na studia na Akademię Marynarki Wojennej, jej harmonogram, zasady i wymagania  szczegółowo zostały opisane na stronie internetowej uczelni. Rejestracja na studia odbywa się przez internet. Postępowanie kwalifikacyjne i jego zasady zależne są od charakteru oraz kierunku studiów wybranych przez kandydata.

AMW GDYNIA – ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA -ELS ORAZ HOLOGRAMY STUDENCKIE ELS NA AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest przez właściwy dziekanat po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Jej ważność trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata legitymacji. Legitymacje studenckie prolonguje się za pomocą specjalnych naklejek studenckich els. Naklejki studenckie do legitymacji studenckiej ELS posiadają na swojej powierzchni specjalne oznakowanie, które gwarantuje autentyczność hologramów. Na każdej naklejce znajduje się znak orła, znak Rp, laserowo nacinana data w formacie 31-03-xx lub 31-10-xx. Naklejki są więc ważne przez jeden semestr, a studenci otrzymać je mogą dwa razy w roku. Każda naklejka do legitymacji studenckiej gwarantuje możliwość korzystania z legitymacji studenckiej. Zazwyczaj naklejkę taką można odebrać w dziekanacie wydziału. Hologramy studenckie poza oznakowaniem w postaci znaku rp czy orła od najnowszej edycji naklejek studenckich els posiadają na swojej powierzchni także unikatowe znaki w postaci numeru seryjnego. Numer seryjny znajdować się musi na każdej naklejce na każdej uczelni w Polsce. Numer seryjny hologramie studenckim ELS został wprowadzony przez rozporządzenie ministra nauki i szkolnictwa wyższego i jest obowiązkowym elementem od roku akademickiego 2019/2020. Bez naklejki z numerem seryjnym studenci nie mogą potwierdzić ważności swojej legitymacji i z niej korzystać.

NAKLEJKA KOLEKCJONERSKA – IDENTYCZNA JAK NAKLEJKI DO LEGITYMACJI STUDENCKIEJ NA AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE – AMW GDYNIA

Naklejki studenckie stały się niezwykle popularne. Dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi oraz unikatowym zabezpieczeniom każda naklejka jest wyjątkowym okazem, który może stanowić nawet okaz filatelistyczny służący właśnie do celów kolekcjonerskich. Miłośnicy filatelistyki i pasjonaci zbierania znaczków zainteresowali się w ostatnim czasie zbieraniem naklejek hologramowych. Unikatowa data ważności, specjalne oznakowanie a teraz także indywidualny numer seryjny na każdej naklejce sprawiają, że hologramy mają sporą wartość kolekcjonerską. Naklejki dla kolekcjonerów są więc nie lada gratką dla profesjonalnych filatelistów i stanowią idealne uzupełnienie do ich zbiorów. Hologramy kolekcjonerskie są identyczne jak naklejki na legitymację studencką także te na AMW w Gdyni. Każda naklejka posiadać musi także specjalne oznakowanie w postaci: znaku RP widocznego pod odpowiednim kątem, znaku orła, laserowego graweru z najnowszą datą ważności oraz specjalnego zabezpieczenia w postaci “plastra miodu:. Na każdej naklejce znajduje się także specjalna folia ochronna. Naklejki kolekcjonerskie stanowią wyjątkowe okazy, które dzięki takiemu oznakowaniu mają jeszcze większą wartość.

NAKLEJKI STUDENCKIE ORAZ KOLEKCJONERSKIE Z NUMEREM SERYJNYM OD ROKU AKADEMICKIEGO 2019/2020 NA AKADEMIĘ MARYNARKI WOJENNEJ (AMW GDYNIA)

Każda naklejka na legitymację studencką dla kolekcjonera od 31-03-20 na swojej powierzchni posiada specjalny numer seryjny. Numer ten składa się z 8 cyfr. Został on wprowadzony przez rozporządzenie ministra nauki i szkolnictwa wyższego i obowiązuje od roku akademickiego 2019/2020. Naklejki studenckie els dla kolekcjonerów tak samo jak i naklejki semestralne, aby mogły zostać uznane za oryginalne okazy muszą posiadać na swojej powierzchni takie specjalne kody numeracyjne. Hologramy z numerem seryjnym to doskonały pomysł na prezent dla byłego studenta AMW Gdynia. Dzięki nim absolwent tej uczelni będzie mógł powspominać dawne czasy spędzone w murach gdyńskiej uczelni.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE – GDZIE ZAKUPIĆ NAKLEJKĘ NA AKADEMIĘ MARYNARKI WOJENNEJ – AMW GDYNIA I INNE?

Naklejki kolekcjonerskie zakupić możesz na wielu stronach internetowych. Po wpisaniu w wyszukiwarkę haseł takich jak: naklejki na legitymacje studencką allegro, naklejki na legitymacje studencką allegro, naklejka legitymacja studencka kupie, hologramy legitymacja studencka kupno, znajdziesz z pewnością wiele ofert. Pamiętaj jednak, aby kupując naklejki przez internet uważać. Na wielu stronach znajdziesz oferty zawierające fałszywe okazy, podrobione. Dlatego dobrze sprawdzaj zdjęcia naklejek oraz opisy o nich, czytaj także opinie na forum. Takie odrobione, nieautentyczne naklejki kolekcjonerskie mogą być wówczas na przykład po zaniżonej cenie.

Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencką els oferujemy na naszej stronie. Każdy hologram kolekcjonerski els posiada specjalne oznakowanie. Naklejki możesz zamówić 24h, 7 dni w tygodniu, zarówno mailowo jak i telefonicznie. Hologramy els dostarczamy za pomocą przesyłki kurierskiej, do paczkomatu lub możesz je odebrać osobiście na terenie Warszawy. Każda cena naklejki uzależniona jest od edycji jej wydania. Im starsze naklejki – tym są one tańsze.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!