Skip to main content

Kielce: Politechnika Świętokrzyska

POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA W KIELCACH

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach hologramy kolekcjonerskie

POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA PŚK – KIELCE

Politechnika Świętokrzyska to publiczna uczelnia techniczna, która funkcjonuje od 1965 roku. Strukturę uczelni tworzy 5 wydziałów: Wydział Budownictwa i Architektury, Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki, Inżynierii Środowiska, Geomatyki i Energetyki, Mechatroniki i Budowy Maszyn oraz Zarządzania i Modelowania Komputerowego. Obecnie Politechnika Świętokrzyska kształci około 6 000 studentów.

OFERTA DYDAKTYCZNA POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

Politechnika Świętokrzyska kształci studentów na 19 kierunkach i ponad 60 specjalnościach. W swojej ofercie ma studia stopnia pierwszego, drugiego i trzeciego. Na Politechnice Świętokrzyskiej działa ponad 70 nowocześnie wyposażonych laboratoriów. Przy uczelni działa Centrum Laserowych Technologii Metali, które jest miejscem badań w dziedzinie technologii laserowych i plazmowych. Politechnika Świętokrzyska współpracuje z licznymi uczelniami z zagranicy. Bierze udział w programie Erasmus+ i CEEPUS. W ramach podpisanych umów dwustronnych prowadzi wymianę międzyuczelnianą z uniwersytetami z Rosji, Brazylii czy Ukrainy.

JAK APLIKOWAĆ NA STUDIA NA PŚK KIELCE?

Rejestracja na studia odbywa się przez internet – przez Internetowy System Rejestracji Kandydatów (ISRK). Rekrutacja wymaga od kandydatów uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. Postępowanie kwalifikacyjne odbywa się na podstawie wyników egzaminu maturalnego. Dodatkowo, w przypadku kandydatów na architekturę, obowiązkowe jest zdanie egzaminu predyspozycji z rysunku. Wszystkie informacje na temat rekrutacji na studia, jej harmonogram i zasady oraz katalog oferowanych przez uczelnię kierunków można znaleźć na stronie internetowej Politechniki Świętokrzyskiej.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest studentom po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Jej ważność trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata legitymacji.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ. OPINIE, JAKOŚĆ WYKONANIA I LEGALNOŚĆ NAKLEJEK NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ PŚK KIELCE!

Dużym zainteresowaniem wśród miłośników filatelistyki cieszą się unikatowe hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els. Naklejki są w 100% zgodne z oryginalnymi egzemplarzami wydawanymi co semestr w dziekanatach polskich uczelniach. O dużym zainteresowaniu tymi produktami świadczy fakt, bardzo często wyszukiwanych w przeglądarkach internetowych fraz tj.: „naklejki na legitymację allegro”, „hologramy kolekcjonerskie” itp. Wśród dużego grona osób interesujących się zakupem znaczków znajdują się obecni studenci, absolwenci oraz sympatycy Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Niektórzy z nich są już doświadczonymi kolekcjonerami, natomiast część dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze zbieraniem unikatowych skarbów. Każdy z nich znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie kolekcjonerskim.

W bogatej ofercie posiadamy hologramy na legitymację studenckie ze wszystkich polskich uczelni wyższych, w tym także z Politechniki Świętokrzyskiej. Dostępne są zarówno najnowsze naklejki z datą ważności do 31 marca 2020 roku, jak również te archiwalne z poprzednich semestrów akademickich. Przedmioty te są wykonane z tworzywa najwyższej jakości i są identyczne z oryginalnymi egzemplarzami. Świadczą o tym opinie studentów z całej Polski, którzy nam zaufali i wzbogacili swoje prywatne klasery o cenne okazy zakupione w naszym sklepie.

Wśród najczęściej zadawanych przed zakupem pytań znajdują się wątpliwości co do legalności produktów. Informujemy, że zgodnie z polskim prawem istnieje możliwość kupna i kolekcjonowania hologramu na legitymację studencką els. Jedynym warunkiem jest użytkowanie nim we właściwy sposób, mianowicie może on być wykorzystywany wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Używanie zakupionej naklejki jako autentycznej jest w Polsce zabronione, a osoby, które zostaną zatrzymane na popełnieniu przestępstwa, zostaną ukarane według Kodeksu Karnego. Dlatego, jeżeli planujesz zamówić nasze produkty w celu nabycia jakichkolwiek korzyści majątkowej, to lepiej w tej chwili opuść tę stronę. Pozostałe osoby zainteresowane naklejkami, szczególnie sympatyków filatelistyki zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJNOWSZE NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ – JAK ZAMÓWIĆ HOLOGRAMY KIELECKIEJ PŚK?

Chcąc wejść w posiadanie kolekcjonerskich naklejek na legitymację studencką lub doktorancką Politechniki Świętokrzyskiej należy wejść na stronę internetową naszego sklepu i odnaleźć interesujący nas produkt. Następnie należy złożyć zamówienie oraz wybrać sposób dostawy. Po wykonaniu tych czynności wystarczy już tylko czekać na wizytę kuriera w naszym domu. Warto dodać, że jeżeli zakupiony produkt w naszym sklepie nie będzie spełniał Państwa oczekiwań, macie prawo do jego zwrotu. Jednakże produkty znajdujące się w naszej ofercie są w 100% oryginalne oraz dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu satysfakcja z dokonanych u nas zakupów jest gwarantowana!