Skip to main content

Kielce: Politechnika Świętokrzyska

POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA W KIELCACH

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach hologramy kolekcjonerskie

POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA PŚK – KIELCE

Politechnika Świętokrzyska to publiczna uczelnia techniczna, która funkcjonuje od 1965 roku. Strukturę uczelni tworzy 5 wydziałów: Wydział Budownictwa i Architektury, Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki, Inżynierii Środowiska, Geomatyki i Energetyki, Mechatroniki i Budowy Maszyn oraz Zarządzania i Modelowania Komputerowego. Obecnie Politechnika Świętokrzyska kształci około 6 000 studentów.

OFERTA DYDAKTYCZNA POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

Politechnika Świętokrzyska kształci studentów na 19 kierunkach i ponad 60 specjalnościach. W swojej ofercie ma studia stopnia pierwszego, drugiego i trzeciego. Na Politechnice Świętokrzyskiej działa ponad 70 nowocześnie wyposażonych laboratoriów. Przy uczelni działa Centrum Laserowych Technologii Metali, które jest miejscem badań w dziedzinie technologii laserowych i plazmowych. Politechnika Świętokrzyska współpracuje z licznymi uczelniami z zagranicy. Bierze udział w programie Erasmus+ i CEEPUS. W ramach podpisanych umów dwustronnych prowadzi wymianę międzyuczelnianą z uniwersytetami z Rosji, Brazylii czy Ukrainy.

JAK APLIKOWAĆ NA STUDIA NA PŚK KIELCE?

Rejestracja na studia odbywa się przez internet – przez Internetowy System Rejestracji Kandydatów (ISRK). Rekrutacja wymaga od kandydatów uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. Postępowanie kwalifikacyjne odbywa się na podstawie wyników egzaminu maturalnego. Dodatkowo, w przypadku kandydatów na architekturę, obowiązkowe jest zdanie egzaminu predyspozycji z rysunku. Wszystkie informacje na temat rekrutacji na studia, jej harmonogram i zasady oraz katalog oferowanych przez uczelnię kierunków można znaleźć na stronie internetowej Politechniki Świętokrzyskiej.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest studentom po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja ELS upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. Jej ważność trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata legitymacji.

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ. OPINIE, JAKOŚĆ WYKONANIA I LEGALNOŚĆ NAKLEJEK NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ PŚK KIELCE!

Dużym zainteresowaniem wśród miłośników filatelistyki cieszą się unikatowe hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką els. Naklejki są w 100% zgodne z oryginalnymi egzemplarzami wydawanymi co semestr w dziekanatach polskich uczelniach. O dużym zainteresowaniu tymi produktami świadczy fakt, bardzo często wyszukiwanych w przeglądarkach internetowych fraz tj.: „naklejki na legitymację allegro”, „hologramy kolekcjonerskie” itp. Wśród dużego grona osób interesujących się zakupem znaczków znajdują się obecni studenci, absolwenci oraz sympatycy Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Niektórzy z nich są już doświadczonymi kolekcjonerami, natomiast część dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze zbieraniem unikatowych skarbów. Każdy z nich znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie kolekcjonerskim.

W bogatej ofercie posiadamy hologramy na legitymację studenckie ze wszystkich polskich uczelni wyższych, w tym także z Politechniki Świętokrzyskiej. Dostępne są zarówno najnowsze naklejki z datą ważności do 31 marca 2020 roku, jak również te archiwalne z poprzednich semestrów akademickich. Przedmioty te są wykonane z tworzywa najwyższej jakości i są identyczne z oryginalnymi egzemplarzami. Świadczą o tym opinie studentów z całej Polski, którzy nam zaufali i wzbogacili swoje prywatne klasery o cenne okazy zakupione w naszym sklepie.

Wśród najczęściej zadawanych przed zakupem pytań znajdują się wątpliwości co do legalności produktów. Informujemy, że zgodnie z polskim prawem istnieje możliwość kupna i kolekcjonowania hologramu na legitymację studencką els. Jedynym warunkiem jest użytkowanie nim we właściwy sposób, mianowicie może on być wykorzystywany wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Używanie zakupionej naklejki jako autentycznej jest w Polsce zabronione, a osoby, które zostaną zatrzymane na popełnieniu przestępstwa, zostaną ukarane według Kodeksu Karnego. Dlatego, jeżeli planujesz zamówić nasze produkty w celu nabycia jakichkolwiek korzyści majątkowej, to lepiej w tej chwili opuść tę stronę. Pozostałe osoby zainteresowane naklejkami, szczególnie sympatyków filatelistyki zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJNOWSZE NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS POLITECHNIKI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ – JAK ZAMÓWIĆ HOLOGRAMY KIELECKIEJ PŚK?

Chcąc wejść w posiadanie kolekcjonerskich naklejek na legitymację studencką lub doktorancką Politechniki Świętokrzyskiej należy wejść na stronę internetową naszego sklepu i odnaleźć interesujący nas produkt. Następnie należy złożyć zamówienie oraz wybrać sposób dostawy. Po wykonaniu tych czynności wystarczy już tylko czekać na wizytę kuriera w naszym domu. Warto dodać, że jeżeli zakupiony produkt w naszym sklepie nie będzie spełniał Państwa oczekiwań, macie prawo do jego zwrotu. Jednakże produkty znajdujące się w naszej ofercie są w 100% oryginalne oraz dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu satysfakcja z dokonanych u nas zakupów jest gwarantowana!


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!