Skip to main content

Kraków: Uniwersytet Pedagogiczny

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

Krakowski Uniwersytet Pedagogiczny hologramy na legitymacje

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY – KRAKÓW (UPKEN)

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej to państwowa uczelnia wyższa, której siedzibą jest Kraków. Funkcjonuje od 1946 roku, kiedy to założona została Państwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna – poprzedniczka Uniwersytetu Pedagogicznego. Miesięcznik “Perspektywy” wielokrotnie plasuje uczelnię na pierwszym miejscu w kategorii uczelni pedagogicznych w Polsce. W ramach Uniwersytetu Pedagogicznego funkcjonuje 7 wydziałów oraz jednostki międzywydziałowe: Centrum Sportu i Rekreacji i Centrum Języków Obcych. Na uczelni kształci się obecnie 14 tysięcy studentów.

OFERTA DYDAKTYCZNA UPKEN – UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO W KRAKOWIE

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie dostępna jest do pobrania na stronie internetowej uczelni. Kształcenie na uczelni odbywa się na 45 kierunkach. Studenci mają do wyboru ponad 200 specjalności. Uniwersytet Pedagogiczny współpracuje z blisko 300 uniwersytetami z całego świata. Uczelnia bierze też udział w programie Erasmus+, który daje możliwość wymiany międzynarodowej w ramach praktyk lub studiów. Na uniwersytecie funkcjonują liczne koła naukowe i organizacje studenckie, które umożliwiają studentom rozwój zainteresowań  i pasji.

INFORMACJE O REKRUTACJI NA UPKEN – UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY KRAKÓW

Proces rekrutacyjny na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie został opisany szczegółowo w informatorze dla kandydatów dostępnym na stronie uczelni. Rejestracja na studia odbywa się przez internet przez Elektroniczny System Rekrutacyjny. Aby przystąpić do procesu rekrutacji wymagane jest uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Podstawą do postępowania kwalifikacyjnego na studia są wyniki maturalne.

LEGITYMACJA STUDENCKA – UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY KRAKÓW (UPKEN)

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system, który weryfikuje tożsamość studenta i potwierdza jego status. Legitymacja wydawana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku i uiszczeniu opłaty. Elektroniczna Legitymacja Studencka uprawnia studentów do korzystania z ustawowych ulg i promocji. Jest ważna przez semestr akademicki. Po upływie tego czasu legitymację ELS należy prolongować.

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY W KRAKOWIE – HOLOGRAMY  KOLEKCJONERSKIE ORAZ NAKLEJKA NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS

Najstarsza uczelnia pedagogiczna w Polsce należy do wysoko ocenianych uczelni, a jej studenci mogą się kształcić pod okiem wysoko wykwalifikowanych profesorów oraz korzystać z wielu ciekawych programów naukowych organizowanych przez krakowski uniwersytet. Kandydaci mogą wybierać wśród wielu ciekawych  kierunków na studiach I i II stopnia, a także poszerzać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje na studiach podyplomowych. Studenci mogą rozwijać swoją wiedzę biorąc udział w wielu programach naukowych, jak również badawczych. Absolwenci Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie mają duże szanse na znalezienie zatrudnienia w zawodzie, ponieważ uczelnia od wielu lat słynie z kształcenia wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

Dla wielu studentów, a także absolwentów doskonałą pamiątką z okresu studiów na krakowskiej uczelni będzie naklejka na legitymację studencką lub naklejki semestralne. Kolekcjonerskie hologramy będą przypominać o najlepszych chwilach spędzonych na uczelni, doskonale sprawdzą się również jako prezent.

W sprzedaży dostępne są naklejki archiwalne oraz aktualne ważne do 31.03.20120 roku. Dla wielu studentów i absolwentów naklejka na legitymację będzie pamiątką na całe życie.

KUP NAKLEJKĘ NA LEGITYMACJĘ SEMESTRALNĄ UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO W KRAKOWIE!

Wielu studentów, jak również absolwentów z niecierpliwością czeka na możliwość zakupu naklejek semestralnych na legitymację studencką ELS. Jeśli szukasz aktualnej serii hologramów kolekcjonerskich Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, mamy świetną wiadomość: najnowsza seria naklejek semestralnych na legitymację studencką ELS są już dostępne! Możesz powiększyć swoją kolekcję naklejek na Elektroniczną Legitymacją Studencką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie o najnowszą serię naklejek semestralnych. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i zamówisz hologram kolekcjonerski w naszym sklepie internetowym. Nie musisz się rejestrować by móc się cieszyć najnowszym hologramem kolekcjonerskim ważnym do 31.03.2020. Zadzwoń do na już dziś, jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO W KRAKOWIE NA LATA 2020, 2021, 2022

Chcesz wzbogacić swoją kolekcję naklejek na legitymację studencką ELS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na lata 2020, 2021, 2022? Mamy dla Ciebie bardzo dobre wieści, możesz już nabyć najnowsze naklejki na legitymacje studenckie els kolekcjonerskie. Bez rejestracji, bez żadnych formalności możesz cieszyć się najnowszą edycją naklejek semestralnych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zadzwoń do nas i ciesz się niezwykłą pamiątką, która nawet po latach przypomni Ci najlepsze chwile spędzone na krakowskiej uczelni. Hologramy kolekcjonerskie to najlepszy prezent dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, dlatego ich liczba jest ograniczona, nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami i zamów swój własny egzemplarz naklejki semestralnej na legitymację studencką ELS na lata 2020, 2021, 2022.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!