Skip to main content

Lublin: Uniwersytet Medyczny

UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE

Uniwersytet Medyczny w Lublinie naklejka na legitymację studencką

UNIWERSYTET MEDYCZNY – LUBLIN

Uniwersytet Medyczny w Lublinie to uczelnia o profilu medycznym, która funkcjonuje od  1950 roku. Wcześniej funkcjonowała jako Akademia Lekarska oraz Akademia Medyczna. Na uniwersytecie Medycznym studiuje około 7 tysięcy studentów, w tym ponad 1300 studentów zagranicznych. W skład uczelni wchodzą obecnie 4 wydziały, które dają możliwość podjęcia studiów na 15 różnych kierunkach.

OFERTA EDUKACYJNA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W LUBLINIE

Uniwersytet Medyczny w Lublinie daje możliwość studiowania na 15 różnych kierunkach o profilu medycznym w ramach 4 wydziałów: I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym, II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym, Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu. Kandydaci mają do wyboru jednolite studia magisterskie jak i studia stopnia pierwszego i drugiego. W ramach lubelskiego Uniwersytetu Medycznego funkcjonuje Centrum Transferu Wiedzy (CTW), którego celem jest wspieranie uczelni w zakresie współpracy naukowej, prowadzeniu  badań oraz publikacji ich wyników. Praktycznym zapleczem dla uniwersytetu jest 5 szpitali klinicznych w Lublinie, które korzystają z opieki medycznej studentów i pracowników uczelni. W 2015 roku utworzony został Ośrodek Medycyny Doświadczalnej, gdzie przeprowadzane są specjalistyczne badania naukowe na laboratoryjnych zwierzętach.

REKRUTACJA NA UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE

Zasady i harmonogram rekrutacji na Uniwersytet Medyczny w Lublinie, a także oferta dydaktyczna zostały przedstawione na stronie internetowej uczelni. Rejestracja odbywa się internetowo. Wymagane jest przy tym uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. W zależności od kierunku studiów, kandydaci muszą przystąpić do wymaganych egzaminów wstępnych, które są podstawą (obok wyników z egzaminów maturalnych) do kwalifikacji kandydatów. Aby zainteresowane osoby mogły lepiej zapoznać się z ofertą uczelni, Uniwersytet Medyczny w Lublinie organizuje dzień otwarty dla kandydatów na studia.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) wydawana jest po zakwalifikowaniu się na studia oraz uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Legitymacja upoważnia studentów do korzystania ze zniżek i rabatów studenckich. ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej. Ważność legitymacji  trwa przez okres jednego semestru, po upływie tego czasu konieczna jest prolongata ważności ELS.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!