Skip to main content

Siedlce: UPH

UNIWERSYTET PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH

UPH Siedlce naklejki ELS dla kolekcjonerów

O UCZELNI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach jest publiczną uczelnią wyższą. Założony został w 1969 roku. Do 2010 roku, kiedy otrzymał status uniwersytetu, uczelnia funkcjonowała pod nazwą Akademii Podlaskiej. W strukturze uniwersytetu znajdują się 4 wydziały:  Wydział Humanistyczny, Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych, Wydział Nauk Ścisłych oraz Wydział Przyrodniczy. Poza tym przy uczelni funkcjonują jednostki międzywydziałowe: Centrum Sportu i Rekreacji i Studium Języków Obcych . Obecnie na uczelni w Siedlcach kształci się ponad 6 tysięcy studentów.

OFERTA UNIWERSYTETU

Oferta Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego obejmuje nauczanie na studiach pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz kształcenie podyplomowe. Studia dostępne są zarówno w formie stacjonarnej jak i niestacjonarnej. Obecnie na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach studenci i studentki mają możliwość zdobywania wiedzy na 28 kierunkach studiów stopnia I, 17 kierunkach studiów stopnia II oraz 5
kierunkach studiów III stopnia. Uczelnia prowadzi też 2 programy studiów w języku angielskim. Na uniwersytecie funkcjonuje ponad 30 kół naukowych, w ramach których studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania. Uczelnia bierze udział w programie Erasmus+, który umożliwia studentom wymianę zagraniczną.

PROCES REKRUTACYJNY

Rejestracja na studia odbywa się przez internet – za pomocą uczelnianego systemu rekrutacyjnego IRK – Internetowej Rejestracji Kandydatów. Kandydaci zobowiązani są do uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. Niektóre kierunki wymagają od kandydatów przystąpienia do egzaminów wstępnych. W postępowaniu kwalifikacyjnym pod uwagę brane są wyniki maturalne. Wszelkie informacje dla kandydatów na studia dostępne są na stronie internetowej uczelni oraz w zamieszczonym na niej informatorzy.

LEGITYMACJA DLA STUDENTA

Po przyjęciu na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty każdy student otrzymuje legitymację studencką. ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka to dokument potwierdzający tożsamość studenta. Umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale także posiada funkcję karty płatniczej, bibliotecznej oraz karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane w dziekanacie. ELS ważna jest przez semestr, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

UNIWERSYTET PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH – LEGITYMACJA STUDENCKA Z NAKLEJKĄ STUDENCKĄ NA UPH SIEDLCE

Legitymacja studencka na UPH Siedlce posiadać musi naklejkę studencką els, która będzie miała specjalne oznakowanie w formie: znaku orła, znaku RP, laserowo nacinanej daty oraz specjalnego numeru seryjnego. Kod numeracyjny na naklejce els do legitymacji studenckiej els to unikatowe oznakowanie, które zostało wprowadzone na naklejki studenckie dopiero od roku akademickiego 2019/2020 i po raz pierwszy pojawiło się na naklejkach  els 31-03-20. Numer seryjny oraz data ważności są nanoszone na hologram els metodą laserową. Każda naklejka posiada datę ważności w formacie 31-03-xx lub 31-10-xx w zależności, na który semestr jest ona przeznaczona. Naklejki studenckie są ważne przez okres jednego semestru dlatego studenci odbierają co pół roku nowe naklejki studenckie els. Bez ważnej naklejki els na legitymację studencką, studenci nie mogą korzystać z legitymacji studenckiej els. Naklejki są identyczne na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce. Ich wzór ustala ministerstwo odpowiednie do spraw edukacji i szkolnictwa wyższego. Każda naklejka ma także taki sa wymiar, a mianowicie 9 mm x 10 mm. 

 

NAKLEJKI STUDENCKI ELS Z NUMEREM SERYJNYM 31-03-20 NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ

Od roku akademickiego 2019/2020 w życie weszło rozporządzenie ministerstwa, które wprowadza na naklejki nowe oznakowanie w postaci numeru seryjnego. Kod numeracyjny na naklejce els składa się z 8 cyfr. Pierwszy trzy cyfry to indywidualne oznakowanie dla uczelni, natomiast kolejne 5 cyfr to numer porządkowy danej naklejki els. Każda naklejka musi posiadać taki kod kreskowy aby mogła ona zostać uznana za ważną. Naklejki 31-03-20, które jako pierwsze posiadają na swojej powierzchni kod numeracyjny posiadać muszą także inne znaczki, które występowały na hologramach z poprzednich, archiwalnych edycji. Naklejki studenckie 31-03-20 są ważne do 31 marca 2020 roku w związku z czym już niedługo pojawi się nowa edycja naklejek els 31-10-20, po nich pojawią się hologramy els do legitymacji na 2021 rok. 

 

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE IDENTYCZNE JAK NA UPH W SIEDLCACH

Hologramy studenckie występują również w wersji dla kolekcjonerów. Naklejki kolekcjonerskie els to wyjątkowe okazy, które są niemal identyczne jak na polskich uczelniach wyższych między innymi na UPH w Siedlcach. Każda naklejka do legitymacji studenckiej dla kolekcjonera posiadać powinna takie samo oznakowanie jak naklejki studenckie, w związku czym na jej powierzchni, aby mogła zostać uznana za oryginalną, nie może zabraknąć laserowo nacinanej daty, znaku orła, znaku RP oraz od najnowszej edycji 31-03-20 numeru seryjnego. Każda naklejka powinna także posiadać oryginalne zabezpieczenie w formie plastra miodu. Naklejka studencka dla kolekcjonera na legitymację to idealny pomysł na prezent dla absolwenta uczelni wyższej między innymi dla byłego studencka UPH w siedlcach. 

 

ORYGINALNE NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE DO LEGITYMACJI STUDENCKICH 31-03-20

U nas znajdziesz oryginalne naklejki kolekcjonerskie els na legitymacje studenckie. Każda naklejka to wyjątkowy okaz posiadający specjalne oznakowanie. Zamawiając naklejki kolekcjonerskie z innych stron pamiętaj jednak by uważać na podrabiane hologramy. Na stronach takich jak olx roi się sfałszowanych naklejek. Kupując naklejki dokładnie czytaj opinie oraz oglądaj zdjęcia. Hologramy studenckie els dostępne na naszej stronie to tylko autentyczne okazy. Wszystkie hologramy kolekcjonerskie do legitymacji studenckich 31-03-20 posiadają także unikatowy numer seryjny. Cena naklejek studenckich uzależniona jest od kolekcji na jaką zostały one wydane.  Im starsza edycja tym hologram els jest tańszy. Wszystkie hologramy kolekcjonerskie zamówić można zarówno mailowo jak i telefonicznie. Dostarczamy je przesyłką kurierską lub paczkomatem do wszystkich miast w Polsce. Naklejki kolekcjonerskie odebrać możesz również osobiście na terenie Warszawy. Hologramy kolekcjonerskie ELS 31-03-20, które posiadamy w naszych zbiorach posiadają specjalny numer seryjny niezbędny do uznania ważności naklejki els.

UPH Siedlce – naklejki na legitymację ELS dla kolekcjonera


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!