Skip to main content

Warszawa: CC

COLLEGIUM CIVITAS W WARSZAWIE

Collegium Civitas Warszawa hologram kolekcjonerski ELS na sprzedaż

COLLEGIUM CIVITAS – WARSZAWA

Collegium Civitas to niepubliczna uczelnia w Warszawie, która funkcjonuje od 1997 roku. Zajmuje się kształceniem studentów na studiach licencjackich i magisterskich w ramach 4 kierunków(Zarządzania, Socjologii, Stosunków Międzynarodowych i Dziennikarstwa i nowych mediów) oraz na studiach podyplomowych na 29 kierunkach. Collegium Civitas to zdobywca wielu wyróżnień i certyfikatów. W 2017 roku w rankingach “Perspektyw” kierunki: stosunki międzynarodowe i socjologia znalazły się na pierwszym miejscu najlepszych kierunków wśród uczelni niepublicznych w Polsce, a sama uczelnia otrzymała tytuł lidera w kategorii umiędzynarodowienie.

OFERTA DYDAKTYCZNA UCZELNI

Collegium Civitas prowadzi kształcenie na studiach w języku polskim i angielskim. Oferta uczelni zawiera ponad 60 specjalności na czterech kierunkach studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz ponad 30 programów na studiach podyplomowych. Dostępne są także studia dwujęzyczne: polsko-angielskie w 13 specjalnościach. Uczelnia zawarła porozumienia z brytyjską uczelnią Anglia Ruskin University i West Virginia University w Stanach Zjednoczonych, które umożliwiają uzyskanie podwójnego dyplomu magisterskiego. Collegium współpracuje obecnie z ponad 200 przedsiębiorstwami z różnych branż – marketingowej, finansowej, komunikacyjnej czy administracji centralnej.

PROCES REKRUTACYJNY NA STUDIA

Rejestracja na studia na Collegium Civitas odbywa się online. Kandydaci na studia zobowiązani są do uiszczenia opłaty rekrutacyjnej. Aby móc przystąpić do rekrutacji na studia niezbędne jest Oferta uczelni, harmonogram rekrutacji i wszelkie inne niezbędne informacje dla kandydatów na studia umieszczone zostały na stronie internetowej uczelni.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system potwierdzający tożsamość studenta. Dokument umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale posiada  także inne funkcje np. karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane w dziekanacie. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

COLLEGIUM CIVITAS WARSZAWA – HOLOGRAMY I NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ NIEPUBLICZNEJ UCZELNI WYŻSZEJ CC

Collegium Civitas to nowoczesna, niepubliczna uczelnia założona w 1997 roku. Znajduję się ona w samym sercu Warszawy – na dwunastym piętrze Pałacu Kultury i Nauki. Uczelnie wyróżnia przede wszystkim praktyczne podejście do kształcenia, co zostało docenione m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zarówno sama uczelnia, jak też wybrane kierunki zajmują czołowe miejsca w rankingach sporządzanych przez miesięcznik „Perspektywy”.

W Collegium Civitas prowadzone są studia pierwszego i drugiego stopnia. Studenci kształcą się w ramach 4 kierunków: Zarządzanie, Socjologia, Stosunki Międzynarodowe oraz Dziennikarstwo i nowe media, które umożliwiają zdobywanie wiedzy z ponad 60 specjalności. Dodatkowo w ofercie znajduje się ponad 30 kierunków studiów podyplomowych, pozwalających na rozszerzenie kompetencji posiadaczom tytułu licencjata/inżyniera, czy też magistra. Dostępne są również studia dwujęzyczne (polsko-angielskie) w 13 specjalnościach. Warszawskie Collegium Civitas stale współpracuje z brytyjską uczelnią Anglia Ruskin University oraz West Virginia University w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu studenci mają możliwość uzyskania podwójnego dyplomu magisterskiego.

W uczelni, znajdującej się w najbardziej rozpoznawalnym, warszawskim budynku, zajęcia prowadzą eksperci i specjaliści z zakresu administracji, zarządzania, mediów, czy też dyplomacji. Ćwiczenia odbywają się w małych grupach. Pozwala to na zbudowanie dobrej relacji między wykładowcą i uczniem co z pewnością sprzyja komfortowi studiowania na tej uczelni. Collegium współpracuje obecnie z ponad 200 przedsiębiorcami z różnych branż – marketingowej, finansowej, komunikacyjnej czy administracyjnej. Dzięki czemu studenci mogą odbywać dodatkowe praktyki.

Dla studentów, absolwentów oraz sympatyków warszawskiego Collegium Civitas mamy dobrą wiadomość. W ofercie naszego sklepu kolekcjonerskiego posiadamy hologramy i naklejki na legitymacje studenckie els tej niepublicznej uczelni wyższej.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA (ELS) – CO TO JEST I KTO MOŻE SIĘ O NIĄ UBIEGAĆ? JAK ZDOBYĆ HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ COLLEGIUM CIVITAS (CC WARSZAWA)

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system potwierdzający tożsamość studenta. Została ona wprowadzona w 2006 roku zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, zastępując dotychczasowe, papierowe dokumenty. ELS ma formę karty z tworzywa sztucznego wyposażoną w specjalny procesor. Dużym udogodnieniem jest fakt, że może być ona wykorzystywana jako karta do biblioteki, karta dostępu do laboratoriów, a nawet bilet komunikacji miejskiej. Elektroniczna Legitymacja Studencka jest ważna przez okres jednego semestru akademickiego. Data ważności zapisana jest w postaci elektrycznej na chipie stykowym oraz znajduje się na hologramie naklejonym co semestr na legitymacji.

Jak wejść w posiadanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej Collegium Civitas? Należy wziąć udział w rekrutacji na jeden z kierunków oferowanych przez warszawską uczelnie. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego kandydaci przyjęci na studia mogą odebrać gotowe legitymacje ELS w dziekanacie uczelni.

Dla tych osób, które chciałyby wejść w posiadanie hologramów na legitymację studencką, bez studiowania w Collegium Civitas, mamy przygotowaną ciekawą ofertę. W naszym sklepie znajdują się najnowsze i archiwalne naklejki ze wszystkich polskich uczelni wyższych zarówno publicznych, jak i prywatnych – w tym z Collegium Civitas.

ROZBUDŹ W SOBIE PASJĘ DO FILATELISTYKI! ZAMÓW NAKLEJKI NA LEGITYMACJĘ COLLEGIUM CIVITAS (CC WARSZAWA) I ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ KOLEKCJONERSKĄ

Hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką ELS z numerem seryjnym Collegium Civitas możecie zamawiać w naszym sklepie internetowym codziennie przez 24 godziny. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasza obsługa rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże przy zrealizowaniu zamówienia. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zaczęcia przygody z filatelistyką.


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!