Skip to main content

Wrocław: MWST

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

MWSL Wrocław

Wszystko o legitymacji studenckiej z naklejką Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu

Legitymacje studenckie i naklejki Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu posiadało od momentu otwarcia uczelni w 2001 roku już kilka tysięcy osób w Polsce. Powodem, dla którego zdecydowano się na uruchomienie placówki, był brak miejsc, w których mogłyby się kształcić osoby zainteresowane zrobieniem kariery właśnie w branży logistycznej. W czasach PRL istniały w dużej mierze samowystarczalne kadrowo bazy autobusowe czy spedycyjne. 

Nowe czasy to zapotrzebowanie na logistyków radzących sobie z wyzwaniami współczesnego świata: umiejących obliczać zyski, straty i zapanować nad międzynarodowym łańcuchem dostaw. To właśnie w dziedzinie logistyki MWST Wrocław jest najlepszą polską uczelnią w rankingu Perspektywy 2019. W zbiorach osób, które zbierają hologramy ELS ze wszystkich najlepszych uczelni, nie powinno więc zabraknąć również hologramów kolekcjonerskich tej szkoły wyższej.

Na jakie kierunki z legitymacją studencką MWST?

Kupno czy też opłacenie semestru studiów na uczelni prywatnej uprawnia do otrzymania legitymacji i wpisania na listę studentów. Często legitymację i pierwszą naklejkę ELS można otrzymać również przy płatności w ratach, a więc po opłaceniu pierwszej z 4-6 transz opłaty za studia. W tym wypadku jednak trzeba zobowiązać się do opłacenia pozostałych części. W przeciwnym razie nie można liczyć na hologram studencki na kolejny semestr studiów nawet przy dobrych wynikach w nauce. W Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu można dostać legitymacje studenckie na kierunkach takich jak logistyka, transport, budownictwo i zarządzanie. 

Do tego są studia podyplomowe na kilku ciekawych kierunkach związanych z zarządzaniem czy logistyką. Istnieje możliwość zostania zarówno licencjatem, inżynierem, jak i magistrem. Hologramy na legitymację studencką w każdym przypadku są jednak identyczne. Ciekawa jest oferta studiów dualnych. To połączenie studiów wyższych ze szkołą zawodową. Dzięki nim na kierunku logistyka i transport właściciele naklejek i legitymacji studenckich na drugi rok mogą wziąć udział w ciekawych praktykach w prestiżowych firmach takich jak CCC czy Amazon. Za staż najlepsi z nich dostają oni wynagrodzenie, które pokrywa w całości koszt czesnego. Jak widać, hologramy na legitymacje MWST mogą być więc przepustką do kariery w branży przemysłu i logistyki już na drugim roku.

Hologramy na legitymację studencką MWST Wrocław

W każdym semestrze student otrzymuje nowe hologramy na legitymację studencką. Są to małe, kwadratowe naklejki. Umieszcza się je na tylnej części legitymacji. Są tam pola, pozwalające zapełnić miejsca odpowiadające długością studiom magisterskim. Jeśli miejsce na hologramy na legitymacji studenckiej się zapełni, w dziekanacie trzeba poprosić o wydanie nowego dokumentu. Naklejki studenckie są wystawiane w każdym roku:

  • do 31-10
  • i do 31-03.

Naklejki studenckie Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu na semestr jesienno-zimowy obowiązują więc na rok 2020/2021, 2021/2022 itp., podczas gdy naklejki na legitymację z semestru wiosennego wygasają jesienią tego samego roku. Samo wydanie dokumentów kosztuje kilkanaście złotych w przypadku legitymacji studenckiej. Naklejki są zwykle bezpłatne dla tych, którzy dostali się na kolejny semestr studiów. Jedynie w przypadku ich zgubienia zdarza się, że duplikat hologramów i legitymacji studenckiej jest nieco droższy i kosztuje do kilkudziesięciu złotych.

Czy posiadanie naklejek i legitymacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu coś daje?

Poza satysfakcją studiowania na dobrym uniwersytecie są oczywiście również inne zalety hologramów ELS. To dzięki nim można wyrobić sobie międzynarodową kartę studencką taką jak Euro 26, a co za tym idzie, iść ze zniżką do zagranicznego muzeum czy wsiąść do pociągu. Dawniej konduktorzy czy kontrolerzy biletów rzadko zwracali uwagę na właściwe hologramy na legitymację. Jednak świadomość wśród nich znacznie w ostatnich latach wzrosła. Dziś jazda na bilecie zniżkowym bez ważnej naklejki na legitymacji studenckiej jest traktowana tak samo poważnie, jak jazda bez żadnych uprawnień. 

Naklejki do legitymacji studenckich pozwalają też brać udział w ofertach skierowanych specjalnie do studentów. Wiele takich mają dziś bary czy kawiarnie, w których w pewne dni studenci mogą liczyć na tanie piwo czy o 20 proc. tańszą kawę. Również do kina, teatru czy na basen z hologramem studenckim można wejść o 20-50 proc. taniej. Może wydawać się, że to drobiazgi, ale w ciągu roku hologram i legitymacja mogą łącznie pomóc zaoszczędzić tysiące złotych.

Cena hologramów, naklejek kolekcjonerskich MWST Wrocław

Ci, którzy już nie studiują, lub nigdy nie studiowali na Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, mogą pocieszyć się hologramem kolekcjonerskim. To taka sama naklejka na legitymację, jak ta uznana przez Ministerstwo, tylko że przeznaczona wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Opinie o hologramach kolekcjonerskich naszej firmy są szczególnie pozytywne wśród osób, które potrzebują ich do organizacji konkursów czy wydawania pamiątkowych dyplomów. Możliwy jest zakup hurtowych ilości, co często nie jest łatwe w przypadku naklejek na legitymacje studenckie z Allegro. 

Hologramy z Allegro mają jeszcze jedną wadę: nigdy nie wiesz, co i od kogo kupujesz, podczas gdy w sklepie z dobrymi opiniami możesz spokojnie dokonać zamówienia. Kolekcjonowanie naklejek na legitymację to popularne hobby wśród osób, które lubią takie nowinki i gadżety jak znaczki czy banderole. 

Oczywiście kupno legitymacji studenckiej, taka samo zresztą jak oryginalnego hologramu-naklejki, jest nielegalne. Nasza oferta jest skierowana do osób, które szukają hologramów i legitymacji studenckich na Allegro lub w innym miejscu w internecie w celach rozrywkowych, kolekcjonerskich czy jako prezent. Jednak nawet oni zasługują na dobrą jakość, dlatego nasze hologramy na legitymacje są starannie wykonane i dobrze kleją się do papieru. Zamów naklejkę-hologram już dziś!