Skip to main content

Poznań:WSB

WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W POZNANIU – WSB POZNAŃ

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu WSB
WSB W POZNANIU – DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ NA WYŻSZEJ SZKOLE BANKOWEJ W POZNANIU?

Jedną z największych uczelni niepublicznych w Poznaniu, a także w samej Wielkopolsce jest WSB Poznań czyli Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. WSB Poznań swoja działalnośc prowadzi od 26 lat – 1994 roku. W ramach aktywności akademickiej, oferuje studia I stopnia (licencjackie oraz inżynierskie) jak i II stopnia (magisterskie). Studenci po ich ukończeniu mogą podjąć również studia podyplomowe. Co ciekawe, na WSB w Poznaniu istnieje możliwość studiowania online – przez internet. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą połączyć studiowanie z pracą w pełnym wymiarze oraz życiem rodzinnym. Dzięki takim studiom internetowym każdy może podjąć się studiowania na WSB niezależnie od miejsca przebywania.

POZNAŃ – MIASTO STUDENTÓW, SIEDZIBA WSB

Poznań to jedno z najbardziej lubianych przez studentów miast w Polsce. Dzięki swoje urokliwej architekturze, bogatemu życiu kulturalnemu a także nocnej i bogatej ofercie edukacyjnej , przyciąga on w swoje mury co roku. Jako jedno z najważniejszych miast akademickich w Polsce, Poznań stał się mieszkaniem dla ponad 100 tysięcy studentów!

WSB – CO OFERUJE WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W POZNANIU

Poza studiami licencjackimi i magisterskimi na WSB w Poznaniu podjąć można się także studiów doktoranckich oraz studiów MBA  – Master of Business Administration, które są studiami przeznaczonymi dla kadry menedżerskiej. Na WSB funkcjonuje także Uniwersytet Każdego Wieku. Powstał on w 2005 roku i mogą w nim brać udział wszystkie osoby dorosłe, niezależnie od wieku. Poza studiami, na WSB w Poznaniu prowadzone są różnego rodzaju szkolenia i kursy. Wyższa Szkoła Bankowa składa się z trzech wydziałów. Są to: Wydział Finansów i Bankowości w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie oraz Wydział Ekonomiczny w Szczecinie. WSB poza działalnością akademicką realizuje także specjalne warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Poza tym, Wyższa Szkoła Bankowa prowadzi współpracę z wieloma partnerami biznesowymi, takimi jak: PWC, ING, PKO Bank Polski, PKF, Jeronimo Martins czy ZUS.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ (WSB) W POZNANIU

Jak na każdej uczelni wyższej, tak i na WSB w Poznaniu, studenci muszą potwierdzać swoją tożsamość za pomocą legitymacji studenckiej. Jest to tzw. Elektroniczna Legitymacja Studencka, która obowiązuje na wszystkich uczelniach w Polsce. ELS potwierdza nie tylko tożsamość ale również studencki status, dzięki niej studenci korzystają z przywilejów, które nadaje im ten tytuł. Są to między innymi zniżki na przejazdy transportem publicznym. Elektroniczna Legitymacja Studencka występuje w postaci specjalnej zielonej karty, identycznej jak karta kredytowa. Na jej powierzchni znajdziemy dane studenta oraz uczelni na jakiej została wydana. Na odwrocie legitymacji els znajduje się miejsce na naklejki studenckie, które potwierdzają ważność legitymacji. Studencki hologramy studenckie els odbierają w swoim dziekanacie. Legitymacje obowiązujące na polskich uczelniach bardzo często umożliwiają z różnych ośrodków dydaktycznych uczelni – na przykład bibliotek uniwersyteckich czy centrów druku. ELS może także stanowić nośnik do zakodowania biletu miejskiego.

WAŻNA LEGITYMACJA STUDENCKA – STUDENCKIE NAKLEJKI SEMESTRALNE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS NA WYŻSZĄ SZKOŁĘ BANKOWĄ – WSB POZNAŃ

Aby potwierdzić legitymację studencką, studenci korzystają ze wspomnianych hologramów studenckich. Stosowane są one również na WSBPoz. Jest to niezwykle istotne, ponieważ ważna legitymacja studencka pozwala na korzystanie z niej. Z kolei els bez aktualnej nalepki semestralnej nie może być uznana za ważną. Naklejki studenckie, studenci odbierają zazwyczaj w dziekanacie. Dzięki ważnej naklejce możemy przez jeden semestr korzystać z legitymacji. Jeśli po ukończeniu semestru kontynuujemy swoją naukę na uczelni, to powinniśmy zaopatrzyć się w nowy hologram studencki do legitymacji studenckiej. Każda naklejka els jest identyczna – na jej powierzchni znajduje się specjalne oznakowanie w postaci numeru seryjnego (od edycji naklejek 31-03-20), znak orła, znak RP oraz laserowo nacinana data. Każda naklejka jest identyczna, ponieważ ich wzór jest regulowany specjalnym rozporządzeniem ministerstwa. Naklejki studenckie występują również w wersji kolekcjonerskiej.

NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ ELS – IDENTYCZNE JAK WSB W POZNANIU

Takie naklejki kolekcjonerskie na legitymację studencką przypomnieć mogą nam o swoich studenckich czasach spędzonych w murach macierzystej uczelni. Wszystkie hologramy studenckie dla kolekcjonerów są identyczne jak naklejki studenckie do legitymacji. Jak i klasyczne nalepki semestralne, hologramy kolekcjonerskie posiadać muszą specjalne oznakowanie: znak orła, znak RP, laserowo nacinaną datę w formacie 31-03–xx lub 31-10-xx, gdzie xx to oznaczenie roku. Naklejki studenckie dla kolekcjonerów od roku akademickiego 2019/2020 tak jak i hologram els dla studenta zmieniły swój wygląd. Na ich powierzchni znalazły się bowiem specjalne numery seryjne.

HOLOGRAM STUDENCKI DO LEGITYMACJI ELS I NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIE 31-03-20 Z NUMEREM SERYJNYM NIE TYLKO NA WYŻSZĄ SZKOŁĘ BANKOWĄ (WSB) W POZNANIU

Numery seryjne po raz pierwszy pojawiły się na naklejkach studenckich z datą 31-03-20, więc zaczęły one obowiązywać w takim kształcie od roku akademickiego 2019/2020. Wraz ze zmianą wyglądu nalepek semestralnych, zmienił się również wygląd hologramów kolekcjonerskich. Każda naklejka els na legitymację studencką oraz naklejka kolekcjonerska posiada od edycji 31-03-20 na swojej powierzchni nowe oznakowanie: numer seryjny. Kod numeracyjny na naklejce hologramowej to dodatkowe zabezpieczenie naklejki. Dzięki numerowi wiemy na jakiej uczelni wydana została dana naklejka. Pierwsze trzy cyfry numeru seryjnego els to indywidualny kod uczelni. Kolejne pięć cyfr stanowi numer porządkowy naklejki hologramowej. Hologramy studenckie do legitymacji studenckiej z numerem kreskowym to wyjątkowe okazy. Dzięki swoim unikatowym oznaczeniom są jeszcze bardziej wyjątkowe i stanowią idealne uzupełnienie każdej kolekcji.

Każda naklejka na legitymację studencką ELS dla kolekcjonera to wyjątkowy okaz. Poza możliwością wykorzystania ich przez filatelistów, naklejki mogą być także zakupione jako pamiątka lub prezent dla absolwenta uczelni np. WSB w Poznaniu Hologram przypomina bowiem o czasach spędzonych w murach naszej uczelni i pozwoli wrócić choć na chwilę myślami do czasów studenckich, które dla wielu osób były jednym z najpiękniejszych czasów w życiu.

Naklejki kolekcjonerskie ELS zakupić możesz na naszej stronie internetowej. Kupując naklejki hologramowe możesz zakupić naklejki archiwalne jak i z najnowszej edycji 31-03-20. Hologramy kolekcjonerskie els, które posiadamy w swoich zbiorach to tylko oryginalne okazy. Kupując naklejki na stronach internetowych np. allegro pamiętaj aby za każdym razem sprawdzać opinie oraz zdjęcia, aby sprawdzić czy naklejki są autentyczne. Oryginalne naklejki na naszej stronie zamówić możesz 24h/7 dni w tygodniu. Cena naklejki kolekcjonerskiej uzależniona jest od edycji wydania. DOstarczamy naklejki kolekcjonerskie do wszystkich miast w Polsce przesyłką kuriersk a lub paczkomatem. Osoby z Warszawy mogą odebrać naklejki także osobiście na terenie miasta.

Zapraszamy! Kup hologramy kolekcjonerskie na legitymacje studencka els 31-03-23 z numerem seryjym!


Kupując hologram kolekcjonerski, cennik to tylko jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Równie ważna jest profesjonalna wysyłka, tak by naklejka hologramowa nie uległa uszkodzeniu. Jeżeli zakupisz nasz hologram na legitymację, możesz być pewien, że trafi do Ciebie w nienagannym stanie! Warszawa, Kraków, a także uroczy Poznań - to tam najczęściej trafiają nasze naklejki do elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS). Jesteś z Opola albo Olsztyna czy Rzeszowa? Tam też trafimy. Specjalne zamówienia realizujemy też w miastach: Katowice oraz Rzeszów, a także położone bardziej na Północy- Gdańsk oraz Szczecin i Białystok. Bezpieczna wysyłka to podstawa przy zakupie takich przedmiotów jak hologramy ELS. Forum kolekcjonerów zaleca także, by odbierać je osobiście. Wybór należy do Ciebie! Nie wiesz gdzie nas znaleźć? Wejdź na Olx( dawniej Tablica) lub Allegro czy Gumtree i zamów swój wymarzony egzemplarz naklejki hologramowej. Niech Twoja kolekcja zadziwi każdego!